PDA

View Full Version : BRMEN - Birlik Mensucat

Pages : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24

airforce1
25-07-2016, 12:50
Herkes cayır cayır geri alım programı açıklıyor bizim patron bırak geri alımı elindeki haberden bile ses vermiyor ne kansız adamlarmışsınız diyecek başka birşey yok...

halvar
25-07-2016, 14:22
Herkes cayır cayır geri alım programı açıklıyor bizim patron bırak geri alımı elindeki haberden bile ses vermiyor ne kansız adamlarmışsınız diyecek başka birşey yok...

Evet cok haklisiniz.sabahtan beri derinlik izliyorum.yazanin hissesini aliyorlar ama kademe atlatmiyor adiler .butun hisseler gidiyor buradan sat vermi demek istiyor yoksa biz cokmu buyutuyoruz gozumuzde anlayamadim.haber gelmeden ve 2 ceyrek bilancosunu görmeden vermem sunun surasinda 15 gun kaldi bilancoya .sabir sabir ...y.t.d.

cegere
25-07-2016, 17:25
Kazım beyle konuştum bu hafta haberin kesin gönderileceğini söyledi kesinmi diye ısrarla sordum evet dedi inş doğrudur..

Yatırım tavsiyesi olamaz

CAN1453
25-07-2016, 20:30
Arsa haberi mi?

ersin3609
25-07-2016, 20:46
Kazım beyle konuştum bu hafta haberin kesin gönderileceğini söyledi kesinmi diye ısrarla sordum evet dedi inş doğrudur..

Yatırım tavsiyesi olamaz
Kardeşim inşaallah insanları boş yere umutlandır mıyorsundur

halvar
25-07-2016, 21:12
Kardeşim inşaallah insanları boş yere umutlandır mıyorsundur

Kac aydir biz umutlaniyoruz haber gelecek diye.hazir harfiyat bitmis gonderin iste haberi arkadas neyi bekliyorsunuz.gecen hafta endex sikintili diye heba etmek istemediniz.su anda peki ne varda gondermiyorsunuz.diger hisseler birer birer geri alim acikliyor.gorelim bakalim yasar efendi vatansevermisin yoksa ky kaybettirmeye calisan bir patronmu .y.t.d.

MHU
26-07-2016, 08:42

Yatırım tavsiyesi olamaz

sizinde Kazım Beyle olan görüşmelerinizden sıkıldık artık insanlara boşuna ümit veriyor haklarına giriyorsunuz. Bari burada yazmayın içinizde kalsın boşu boşuna umut tacirliği yapıyorsunuz.

cegere
26-07-2016, 10:32
sizinde Kazım Beyle olan görüşmelerinizden sıkıldık artık insanlara boşuna ümit veriyor haklarına giriyorsunuz. Bari burada yazmayın içinizde kalsın boşu boşuna umut tacirliği yapıyorsunuz.

Şirketin numarası bellidir herkes arayıp yatırımcı ilişkileriyle görüşebilir ben insanları umutlandırmıyorum sende ara sanada söylesin ama sen ne zaman kağıtta bir hareketlilik olsa ortaya cıkıp kağıda negatif veriyorsun senin yaptığının kime faydası var? Telefon orda ara sor 1 haftadan fazladır yoksun bugun cıktın ortaya hayırdır?

cegere
26-07-2016, 10:34

Ben kimseye al sat demiyorum herkesin beyni var alır satar sana ne oldu senin ne sıkıntın var hayırdır istemiosum galiba bizi hissede?

Ytd

simsek47
26-07-2016, 10:37

Sen geldiysen tamamdır bu hisse ne biçim insansınız Ada'm diyor aradım konustum söylüyor ara teyidini al seni ne rahatsız ediyorda böyle konusuyorsun ara sor 0352 322 12 70 insanların babasının şirketimi herkes burayı arayıp bilgi alıyor ara sor edepsizlik yapma burda!!!

Yatırım tavsiyesi olamaz

halvar
26-07-2016, 10:50
1-Spk gundemine bu hafta alabilir beklentidir.otomatik 1 tl ye cikabilir gundeme girerse.
2-harfiyat haberi beklentimiz devam ediyor oncesinde hareket oabilir beklentidir.
3-2.ceyrek bilanco son tarih 11 agustos kar gelmesi beklentidir.
Benim gördüklerim.i steyen alir isteyen satar isteyen firmayi arar kimse kimsenin ne karina ortak nede zararina.burda sadece bilgi paylasilir.burda yazilana gore alim satim islemi yapiyorsaniz vay halinize.y.t.d.

MHU
26-07-2016, 10:58
Sen geldiysen tamamdır bu hisse ne biçim insansınız Ada'm diyor aradım konustum söylüyor ara teyidini al seni ne rahatsız ediyorda böyle konusuyorsun ara sor 0352 322 12 70 insanların babasının şirketimi herkes burayı arayıp bilgi alıyor ara sor edepsizlik yapma burda!!!

Yatırım tavsiyesi olamaz

Allah sana akıl fikir versin.

airforce1
27-07-2016, 15:37
dün gece geç saatlerde spk bülteni yayınlandı, bizim hisse alakalı yine birşey yoktu inş bedelliyi iptal ederler.

eplaya147
27-07-2016, 15:57
Bu çok muhteşem süper ötesi yatırımcı dostu kagidimiz ne zaman hareketlenecek?
Diğer kâğıtlarda binlerce liralik geri alımlar yapılıyor. Bizde 250 tl lik alım var. Şaka gibi

airforce1
27-07-2016, 16:11
Bu çok muhteşem süper ötesi yatırımcı dostu kagidimiz ne zaman hareketlenecek?
Diğer kâğıtlarda binlerce liralik geri alımlar yapılıyor. Bizde 250 tl lik alım var. Şaka gibi

o şirket alımı değil piyasa yapıcısının hareketi... yani işlem yapmak zorunda olan piyasa yapıcının işlem yapmış olmak için yaptığı bi hareket yani

eplaya147
27-07-2016, 16:13
o şirket alımı değil piyasa yapıcısının hareketi... yani işlem yapmak zorunda olan piyasa yapıcının işlem yapmış olmak için yaptığı bi hareket yani

Doğrudur. Kendileride sahip çıksa şu hisseye.

EmekEfe
27-07-2016, 20:07
dün gece geç saatlerde spk bülteni yayınlandı, bizim hisse alakalı yine birşey yoktu inş bedelliyi iptal ederler.

Air dostum hatırlarsın;arkadaşları fabrika arazisini gönderip,yatırımcı ilişkileri her an bitebilir demesine rağmen hafriyat haberi için en az 1.5 ayı var demiştim.Eğer düzgün çalıştılarsa o 1.5 aylık süre aşağı yukarı şu sıralar doldu.Bakalım arsayı ne yapacaklar,benim arkadaşlar pek beğenmeselerde.

halvar
27-07-2016, 20:11
Air dostum hatırlarsın;arkadaşları fabrika arazisini gönderip,yatırımcı ilişkileri her an bitebilir demesine rağmen hafriyat haberi için en az 1.5 ayı var demiştim.Eğer düzgün çalıştılarsa o 1.5 aylık süre aşağı yukarı şu sıralar doldu.Bakalım arsayı ne yapacaklar,benim arkadaşlar pek beğenmeselerde.

Kazim bey insanlari yaniltmiyorsa harfiyatin bittigini gecen hafta ortamdan dolayi haberin gonderilmedigini ve bu hafta icersinde haberin gonderilecegini soyluyor.yersen .... ama bu is yalanci coban hikayesine dondu artik birgun haber gercekten gelecek o zamanda biz hissede olmayacagiz herhalde.2 gun kaldi bakalim hafta bitmesine y.t.d.

ESTİVAL
27-07-2016, 20:52
Kazim bey insanlari yaniltmiyorsa harfiyatin bittigini gecen hafta ortamdan dolayi haberin gonderilmedigini ve bu hafta icersinde haberin gonderilecegini soyluyor.yersen .... ama bu is yalanci coban hikayesine dondu artik birgun haber gercekten gelecek o zamanda biz hissede olmayacagiz herhalde.2 gun kaldi bakalim hafta bitmesine y.t.d.

Kardes bu saate harfiyatmi kalir,Harfiyat BRMEN in ilk defa 1.2 leri gordugunde bitmek uzereydi zaten,
Onuda bosverin bitti derlerse ne olacak Tavan,Tavan,Tavanmi gidecek,
Orada en onemli haber sanayi imarinin konuta cevrilmesidir...YTD

MHU
28-07-2016, 14:15
Kazım Beyle konuşan yokmu bugün :)))

halvar
28-07-2016, 14:40
Kazım Beyle konuşan yokmu bugün :)))

Kazim bey milleti iyice bezdirdi.hisseninde harfiyatinda arazininde hayrini gorsunler.bugun yarin diye diye kac ay gecti bir patron bu kadar vicdansiz olabilirmi araya para girince hersey oabilir.abdulkadir geylanin kalbine bicak saplayan ahci diye gecmiste yasanan bir konu var bu okursaniz googleden ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz.kazim bey derki bugune yetistirmeye calisiyoruz.yetismezse yarina.yarin ne diyebilir tahmin ediyorum yetismedi haftaya kaldi.rabbim herkesein gonlune gore versin.y.t.d.

MHU
28-07-2016, 15:00
Kazim bey milleti iyice bezdirdi.hisseninde harfiyatinda arazininde hayrini gorsunler.bugun yarin diye diye kac ay gecti bir patron bu kadar vicdansiz olabilirmi araya para girince hersey oabilir.abdulkadir geylanin kalbine bicak saplayan ahci diye gecmiste yasanan bir konu var bu okursaniz googleden ne demek istedigimi daha iyi anlarsiniz.kazim bey derki bugune yetistirmeye calisiyoruz.yetismezse yarina.yarin ne diyebilir tahmin ediyorum yetismedi haftaya kaldi.rabbim herkesein gonlune gore versin.y.t.d.

bu topikte gördüğüm en aklı başında kişisiniz (şahsi yorumum). bişey yazmaya insan korkuyor hemen ya diyorlar patron adamı yada spek adamı :) millet çıldırmış resmen patronun speğin burda işi ne? akşam takasa bakar kimde ne var kendinde ne var bilir :) bu kadar basit.

halvar
28-07-2016, 15:09
bu topikte gördüğüm en aklı başında kişisiniz (şahsi yorumum). bişey yazmaya insan korkuyor hemen ya diyorlar patron adamı yada spek adamı :) millet çıldırmış resmen patronun speğin burda işi ne? akşam takasa bakar kimde ne var kendinde ne var bilir :) bu kadar basit.

Kardes hepimiz ayni gemideyiz ve gemi bir turlu limandan kalkmiyor.tam kalkiyor diyorsunuz birisi halati geri cekiyor.netice olan sana bana oluyor.ama su gercekki ne zaman psikoloji biter satarsiniz veya satmaya niyetlinirsiniz o zaman hisse hazirdir diyebilirim.borsada islem yapiyorsaniz celik gibi bir sinir sisteminiz olmasi gerekir ve sabri olmayan veya azbucuk arastirma yapmayan kimse rasgele islem yapmasin derim.y.t.d.

MHU
28-07-2016, 15:16
Kardes hepimiz ayni gemideyiz ve gemi bir turlu limandan kalkmiyor.tam kalkiyor diyorsunuz birisi halati geri cekiyor.netice olan sana bana oluyor.ama su gercekki ne zaman psikoloji biter satarsiniz veya satmaya niyetlinirsiniz o zaman hisse hazirdir diyebilirim.borsada islem yapiyorsaniz celik gibi bir sinir sisteminiz olmasi gerekir ve sabri olmayan veya azbucuk arastirma yapmayan kimse rasgele islem yapmasin derim.y.t.d.

1 tl nin altında zaten bedelli sermaye artırımı yapamaz diye biliyorum. Bunlar Kayserili illaki sonuna kadar sömürecek kemirecektir haberi.

yatırım tavsiyesi değildir

MHU
28-07-2016, 15:18
Birde bu Kazım Bey kimse ona gereğinden fazla itibar ediyorsunuz. Şirket için çok afaki hareketler yaptırabilecek bir haberi telefon açıpta bir kişiden öğrenme ihtimaliniz varmı? yada şöyle sorayım bu haberin zamanını bilen bir kişiye sizin ulaşma imkanınız varmı ? :)))

simsek47
28-07-2016, 16:12
Boş konuşmanın bi anlamı yok hissesini aldığın şirketin yatırım ilişkileri direktörü gidip şirketin resmi telefonundan yalan beyan veremez bu suçtur yaptırımları vardır kimse şirket için bu riske girmez ayrıca yazdığın yazıların kimseye faydası yok sürekli kağıda negatif pompalıyorsun elinde kağıt olan Ada'm kendi kağıdına bu şekilde yazmaz sana cevap vermiyorsak kaale almadığımızdandır herkese cevap verecek enerjimiz yok daha önemli işlerimiz var!!

Ytd olamaz

MHU
28-07-2016, 16:45
Boş konuşmanın bi anlamı yok hissesini aldığın şirketin yatırım ilişkileri direktörü gidip şirketin resmi telefonundan yalan beyan veremez bu suçtur yaptırımları vardır kimse şirket için bu riske girmez ayrıca yazdığın yazıların kimseye faydası yok sürekli kağıda negatif pompalıyorsun elinde kağıt olan Ada'm kendi kağıdına bu şekilde yazmaz sana cevap vermiyorsak kaale almadığımızdandır herkese cevap verecek enerjimiz yok daha önemli işlerimiz var!!

Ytd olamaz

sana söyleyecek söz bulamıyorum ben zaten buraya sen cevap ver diye yazmıyorum 3. kişi acınacak haldesin . Madem yalan beyan veremez madem bu suç bak üst tarafta bir arkadaşımızla yazıştık 1.5 ay oldu sürekli sallıyor diyor hadi yasal yollara başvursana madem neden duruyorsun.

yatırım tavsiyesi değildir.

ersin3609
28-07-2016, 16:46
Hayret bugün kazım beyle görüşen yok herhalde

MHU
28-07-2016, 16:47
Hayret bugün kazım beyle görüşen yok herhalde

:) Ersin Bey geç kaldınız ben o espriyi yaptım.

ersin3609
28-07-2016, 17:44
Kazım bey buraya girip okuyorsa (ki sanmıyorum) iyi gülüyordur

MHU
29-07-2016, 09:32
Kazım Beyi bugün kim arayacak aramızda bir gönüllü belirleyelim :)

ersin3609
29-07-2016, 09:40
Kazım bey sıkılmıştır kaç gündür kimse aramıyor beni diye

MHU
29-07-2016, 09:47
Kazım bey sıkılmıştır kaç gündür kimse aramıyor beni diye

Kazıma ben bişey diyecem ama yinede susuyorum insanlık bende kalsın mübarek cuma günü günaha girmeyim.

halvar
29-07-2016, 10:48
Kazım Beyi bugün kim arayacak aramızda bir gönüllü belirleyelim :)

Kazim bey derki tamam bugun insallah harfiyat haberi geliyor.bende derimki bugun gelmezse haftaya gelir sikinti etmeyin :) gunler bitmez zaten bilancoya birsey kalmadi 10 gun kaldi.5 ay bekledik 10 gun daha bekler bilancoyu goruruz.y.t.d.

CAN1453
29-07-2016, 11:08
kazim bey derki tamam bugun insallah harfiyat haberi geliyor.bende derimki bugun gelmezse haftaya gelir sikinti etmeyin :) gunler bitmez zaten bilancoya birsey kalmadi 10 gun kaldi.5 ay bekledik 10 gun daha bekler bilancoyu goruruz.y.t.d.

halvar kardeş gerçekten bugün göndercez haberi mi dedi kazım bey yoksa takılıyormusun?

MHU
29-07-2016, 11:13
Kazim bey derki tamam bugun insallah harfiyat haberi geliyor.bende derimki bugun gelmezse haftaya gelir sikinti etmeyin :) gunler bitmez zaten bilancoya birsey kalmadi 10 gun kaldi.5 ay bekledik 10 gun daha bekler bilancoyu goruruz.y.t.d.

:) bak sayın halvar zorlamayın beni kazım efendiye bişey demeyeceğim :) Allaha havale ettim onları .

MHU
29-07-2016, 12:04
Kazımın tel sürekli meşgul arıyorum :)

halvar
29-07-2016, 12:14
Biz buraya yorum yazarken kirk sefer dusunurek yaziyoruz.adam her aradigimizda bu hafta diyordu.dun ve bugun icin artik gonderecez dedi.sizler ne durumdaysaniz bizde ayniyiz ve bekliyoruz.haberin etkisi nasil olur bilemem ama sayet bedellide ciddilerse bilancoda iyi gelebilir dusuncesindeyim.insallah herkes karla ayrilir.y.t.d.

MHU
29-07-2016, 12:17
Biz buraya yorum yazarken kirk sefer dusunurek yaziyoruz.adam her aradigimizda bu hafta diyordu.dun ve bugun icin artik gonderecez dedi.sizler ne durumdaysaniz bizde ayniyiz ve bekliyoruz.haberin etkisi nasil olur bilemem ama sayet bedellide ciddilerse bilancoda iyi gelebilir dusuncesindeyim.insallah herkes karla ayrilir.y.t.d.

Adam bunu derken bile suç işliyor insider trading denen olaydan haberi yok sanırım işte ne kadar basit bir şirket olduğunu burdan anlayın sayın halvar.

cegere
29-07-2016, 12:34
Bence bilanço arsa bedelli hepsini bir araya getirip kağıdı bedelliye hazırlamayı planlıyorlar ondan bekletiyorlar gibi geldi bana ama kaçış kalmadı sıkıyorsa bilançoyuda göndermesin!!!

Ytd

halvar
29-07-2016, 13:56
Adam bunu derken bile suç işliyor insider trading denen olaydan haberi yok sanırım işte ne kadar basit bir şirket olduğunu burdan anlayın sayın halvar.

Haberi ilk bekledigimde haziran sonuydu.ondan sonra gelmeyen haber devamli geldi.haber gelecek tahta boylemi olur.haber dedigimiz harfiyatin bittigi haberi.harfiyat biteli 1 ay oldu nerdeyse arazi kayseride orada oturan varsa bilgilendirebilir bizi.ama onemli olan insanin beklentisini hayallerini yikmak bugunde gelmezse hafta sonu anariz bol bol.y.t.d.

CAN1453
29-07-2016, 14:06
Haberi ilk bekledigimde haziran sonuydu.ondan sonra gelmeyen haber devamli geldi.haber gelecek tahta boylemi olur.haber dedigimiz harfiyatin bittigi haberi.harfiyat biteli 1 ay oldu nerdeyse arazi kayseride orada oturan varsa bilgilendirebilir bizi.ama onemli olan insanin beklentisini hayallerini yikmak bugunde gelmezse hafta sonu anariz bol bol.y.t.d.

arkadaşlar ben arıyorum cevab veren yok gerçekten dedimi kazım bey bugün göndercez diye?

MHU
29-07-2016, 14:12
Bence bilanço arsa bedelli hepsini bir araya getirip kağıdı bedelliye hazırlamayı planlıyorlar ondan bekletiyorlar gibi geldi bana ama kaçış kalmadı sıkıyorsa bilançoyuda göndermesin!!!

Ytd

Bilançodan beklentiniz nedir? olağaüstü bir karmı bekliyorsunuz? adam havlu satıyor havlu :)

cegere
29-07-2016, 14:20
Bilançodan beklentiniz nedir? olağaüstü bir karmı bekliyorsunuz? adam havlu satıyor havlu :)

O zaman sen ne bekliyorsun burda hiçbir beklentin yok Ada'm havlu satıyor sürekli yırtınıyorsun kime çalışıyorsun diyorum gücüne gidiyor kim yolluyor seni bu insanların başına ya burda durmak için 1 tane makul açıklama yap yada defol git hisse tutan kendi hissesini kötülemez ne ayaksan açıkla hadi bilelim!!!

Ytd

MHU
29-07-2016, 14:24
O zaman sen ne bekliyorsun burda hiçbir beklentin yok Ada'm havlu satıyor sürekli yırtınıyorsun kime çalışıyorsun diyorum gücüne gidiyor kim yolluyor seni bu insanların başına ya burda durmak için 1 tane makul açıklama yap yada defol git hisse tutan kendi hissesini kötülemez ne ayaksan açıkla hadi bilelim!!!

Ytd

yanıldım grafiğine baktım aldım. şimdide kıvranıyorum biraz yükselsinde satayım diye. en son bir arsa mevzusudur bekliyoruz inşallah bir hareket olursa çok kalıcı değilim zaten kayserili mi durup düşüneceksin biraz :)

halvar
29-07-2016, 14:32
Arkadaslar burada ayni gemiyi bekliyoruz.o yuzden kisir cekismeler yapmaktansa ne yapabiliriz onun hesabini yapalim derim.haftaya konuyla alakali spk ya yazacagim farkli fikri olan varsa yazsin.y.t.d.

MHU
29-07-2016, 14:43
Arkadaslar burada ayni gemiyi bekliyoruz.o yuzden kisir cekismeler yapmaktansa ne yapabiliriz onun hesabini yapalim derim.haftaya konuyla alakali spk ya yazacagim farkli fikri olan varsa yazsin.y.t.d.

sayın halvar spk şuan kendi derdinde. ben yıllarca spk ya yazdım hatta yetmedi gittim elden verdim dilekçeyi ( başka bir şirket hakkında ) ama spk sadece isim olarak spk fiiliyatta pek bişey umurlarında değil. şirketi ilgilendiren bu tip olağaüstü faaliyetlerde açıklamayı genelde İMKB istiyor isterseniz İMKB' ye yazın.

ESTİVAL
29-07-2016, 16:34
Gozunuz aydin yikim bitti haberi geldi

airforce1
29-07-2016, 16:36
geldide noldu şimdi herif 92 ye 62.000 satışı yığmış beklio hareket desen sıfır :)

cemckc
29-07-2016, 17:03
Alın size haber

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

eplaya147
29-07-2016, 17:04
Esmiyorrr 😵

cegere
29-07-2016, 17:11
Böyle haber göndermek olmaz kağıdın gitmesini istemiyorlar belli yoksa bu haberi bi yazarsın kağıdı tavana atarsın Nasıl bir şirketmiş bu sanki bu insanlar bilmiyormu hafriyatın bittiğini gerizekalılar doğru haberi arsayı napıcağını yollasana biz size bunumu sorduk böyle iş olmaz yuh artık!!!

Ytd

halvar
29-07-2016, 21:10
Böyle haber göndermek olmaz kağıdın gitmesini istemiyorlar belli yoksa bu haberi bi yazarsın kağıdı tavana atarsın Nasıl bir şirketmiş bu sanki bu insanlar bilmiyormu hafriyatın bittiğini gerizekalılar doğru haberi arsayı napıcağını yollasana biz size bunumu sorduk böyle iş olmaz yuh artık!!!

Ytd

Cok haklisiniz.brmen bizlere ilkleri gosteriyor.6 yillik borsa hayatimizda yeni oyunlara maruz kaldik.burada sabahlara kadarda yazip cizsek patron ne derse o olur kaidesi bir kez daha gerceklesmis oldu.ekrani bir sure izlememe ve yorum yazmama karari aldim.umarim hepimiz kazancli bir sekilde ayriliriz.kalbini kirdiklarimiz veya gucendirdiklerimiz varsa affola.y. t.d

airforce1
29-07-2016, 21:20
15 temmuz darbe girişiminden sonra ki hafta borsa ve hisseler göçtüğünde bu Kazım neme lazım olan arkadaş yanlış hatırlamıyorsam böyle bir haberi bu ortamda harcamak istemiyoruz demişti, ağzımı bozduracak bu patron be adam!! bu muydu harcamak istemediğiniz çok önemli haber hafriyatın bittiğini sağır sultan biliyordu zaten, Allah sizi bildiği gibi yapsın soyguncu herifler. Birde bilgisi olan var mı arkadaşlar bu herifler TUSKON dan ayrıldı mı ayrıldı ise tarih bilen var mı..

ESTİVAL
29-07-2016, 21:45
Kardes bu saate harfiyatmi kalir,Harfiyat BRMEN in ilk defa 1.2 leri gordugunde bitmek uzereydi zaten,
Onuda bosverin bitti derlerse ne olacak Tavan,Tavan,Tavanmi gidecek,
Orada en onemli haber sanayi imarinin konuta cevrilmesidir...YTD

Bu haberden bir sey olmaz diye 2 gun oncede yazdik,daha oncede sosyal medya hesabinizdada yazdim,zaten harfiyat 2 ay once bitmisti ...
Yine soyluyorum BRMEN deki bekleyenler arsanin sanayi imarinin degismesini yani konut imarina cevrilmesini bekleyecek...

Ondan daha onemlisi ise su an icin Kayseri ve Bursada yapilan,ve yapilacak olan operasyonlarin Patronlara sicramamasidir,
Bildigim.bir sey yokk kesinlikle YTD....

nevvar53
30-07-2016, 15:27
Bedelli olayına bu şekilde giremezler
Her ne kadar endeks topladı dense de daha topladı denemez yani Brmen de uyum sağlamadı denemez
İkinci olarak satan da yok alıcı da yok şimdilik ama ve hisse düşmüyor da
Bilanço geliyor doların düşmesi ile bilançonun da iyi geleceğini düşünüyorum yani bir hareketlenme de olabilir bundan kaynaklı
Haber gelince çoktan belki de fiyatlanmıştı ve esas haber bu değildi bence onun da biraz Zamanı var
Parelel suçlaması ben de dahil olmak üzere herkes bunlar ile bi şekilde iş birliği yaptı Zamanında alışveriş ticaret anlamında ama öğrendikten sonra herkes kendi yolunu çizdi zaten
Kimse ne işiniz vardı demesin devletin bile kandırıldık aldatıldık dediği 10 yıl sonra gerçeği anladığı bir ortamda kimse kimseyi suçlamaya kalkmasın bence
Ben vatandaş olarak Nasıl kanmayacaktım bunlara
Ve ben aradım sordum yıllar önce bir satış olmuş aralarında hepsi bu bundan sonra da hiç bi şey olmamış zaten
Burdan kağıda vurup aşağı çekmeye çalışmak da hem ahlaki hem de vicdani sorumluluk açısından doğru değil
Ve darbe sonrası 82 leri gördüğünde zaten kısmi olarak gepte kapandı zaten
Siz ne düşünenseniz düşünün patron ne Zaman alır götürür bilemen ama bedelli öncesi Brmeni alıp götürecek götürmeli de zaten eğer bu işleri biliyorsalar
Son sözüm vakit daraldı ve de bunun herkes farkında
Beklemeye devam...

ersin3609
30-07-2016, 18:09
Kazım beyle görüşen yokmu bugün başka haber varmış mı ellerinde

eplaya147
30-07-2016, 23:25
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/549150
Bugün de haber yollamislar. Etkisi ne olur?

nevvar53
31-07-2016, 16:49
https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/549150
Bugün de haber yollamislar. Etkisi ne olur?

Biraz inceledim ben de siz de bakın ama stokların azaldığı bir önceki döneme göre Borcun 50 milyar kadar azaldığı yazıyor
Tahminime göre bilanço fiyatlanacak geçenki gibi galiba
Bir de doların düşmesini de göz önünde bulundurursak önÜMZÜDEKİ günlerde iyi şeyler olacağı benziyor
Olmalı da artık bence ytd

eplaya147
01-08-2016, 10:04
Biraz inceledim ben de siz de bakın ama stokların azaldığı bir önceki döneme göre Borcun 50 milyar kadar azaldığı yazıyor
Tahminime göre bilanço fiyatlanacak geçenki gibi galiba
Bir de doların düşmesini de göz önünde bulundurursak önÜMZÜDEKİ günlerde iyi şeyler olacağı benziyor
Olmalı da artık bence ytd

Bence de olmalı artık. Şu an bi kipirdanma var hafif.

eplaya147
01-08-2016, 10:04
Kademeleri paylasabilcecek var mi

simsek47
01-08-2016, 10:06
Satan varmı kend kendinemi oynuyor?

simsek47
01-08-2016, 10:31
İnş güzel bi bilanço gelir...

simsek47
01-08-2016, 10:33
İstediklerini alamadı mal mal bekliyor kağıt boşuna bekleme 1.30 dan önce alamazsın!!!

Ytd olamaz

eplaya147
01-08-2016, 10:43
Bi hareket edecekte hayırlısı bakalım. YTD

eplaya147
01-08-2016, 12:26
İnş güzel bi bilanço gelir...

Bilanço ne zaman açıklanıyor?

simsek47
01-08-2016, 12:37
Son tarih 10 agustos diye biliyorum...

Yts

nevvar53
01-08-2016, 18:07
Önüzdeki günlerde malum saydığım nedenlerden dolayı sert hareketler bekliyorum Brmen de
Artık biz de uyum sağlayalım değil mi Endekse
Zaman daralıyor kimse satmıyor ben burdayım diyor yavaş yavaş bakalım ne olacak göreceğiz

simsek47
02-08-2016, 12:09
2 sabahtır 1 hareket sonra 93 yatay alsatçı avı yapıyor bi sabah bi hareket sonra dönmez geri 2 kademe için satan varsa avuçlar durur!!!

Ytd

cegere
02-08-2016, 12:17
Gerizekalı spek bi tek sen varsın işte sabah yarım saatte 200 bin lot kendi kendine işlem akşama kadar tık yok alan satan yok işte ne salak salak hareketler çekiyorsun sen gördüğüm en mal spekmişsin önde gideni hemde burdakilerde salak 2 sallanıcan sana malını vericek alınca yola devam edicen dimi az kaldı az vaktin daralıyor diyim ben sana beyinsiz...

Yatırım tavsiyesi olamaz

nevvar53
02-08-2016, 13:09
Gerizekalı spek bi tek sen varsın işte sabah yarım saatte 200 bin lot kendi kendine işlem akşama kadar tık yok alan satan yok işte ne salak salak hareketler çekiyorsun sen gördüğüm en mal spekmişsin önde gideni hemde burdakilerde salak 2 sallanıcan sana malını vericek alınca yola devam edicen dimi az kaldı az vaktin daralıyor diyim ben sana beyinsiz...

Yatırım tavsiyesi olamaz

Bak hepsinde haklısın kardeş
Bu tahtanın speği salağın önde gideni
Yani bu cılız hareketler ile bi şey olmayacağını anlamadı hala
Ama dur sen bu borsadan borsa bilgisinden yoksun adamlar için de vakit daralıyor
Ya seve seve ya ... Anladı onu o

simsek47
02-08-2016, 15:54
Bu 58 ci bizdenmi yoksa gavat spekmi?

simsek47
02-08-2016, 15:55
Bu mhu nerde yoksa çift nickten yasaklandımı bi cıksın ortaya görelim?

nevvar53
02-08-2016, 20:50
Bu 58 ci bizdenmi yoksa gavat spekmi?

Bizden değil Spek ams günlükçü galiba
Ama iş yatırım girmiş takas artıda
Bilançoya hazırlık olabilir göreceğiz Zaman daraldı ...

simsek47
02-08-2016, 22:14

Takas atabilirmisin kardeşim

nevvar53
03-08-2016, 01:16
Takas atabilirmisin kardeşim

Valla deniyorum da cepten olmuyor
Fakat iş yatırım almış artıda 10 bin
İyi gibi gibi yarın için

simsek47
03-08-2016, 11:40
Bu kansız spekte kaç lot var ya bütün yatırımcılar birleşip el atsak bence kaldırırz bu kaadı!!!200 kişi birleşip speki yok edelim...:)

Yatırım tavsiyesi olamaz

eplaya147
03-08-2016, 12:58
Bu kansız spekte kaç lot var ya bütün yatırımcılar birleşip el atsak bence kaldırırz bu kaadı!!!200 kişi birleşip speki yok edelim...:)

Yatırım tavsiyesi olamaz

Mantikli

cemckc
03-08-2016, 15:29

Bitmedi senin şu hazırlık be kardeşim spek amcan öyle mi dedi sen burda yaz hazırlık diye ben vereyim ellerine

nevvar53
03-08-2016, 18:20
Bitmedi senin şu hazırlık be kardeşim spek amcan öyle mi dedi sen burda yaz hazırlık diye ben vereyim

ooo Cem kardeş sen de mi Burdaydın gel sen de gel kokuyu aldın tabi
Hadi iyisin sana da yer var burda
Yalnız paylaşımcı ol da biz de her şekilde istifade edek senden bak biz sana sinemizi açtık😊

airforce1
03-08-2016, 21:50
Beni Facedeki Brmen Grubundan attılar Grubun sahibide spek bunlar bi grup millete alın demeye başladılar bir sürü tutarsızlık gördüm kendimce ve bunların açıklanmasını istedim bir nevi ve atıldım muhtemelen yazdığımıda silmişlerdir lütfen dikkatli olun ben bu pis kokuları duyunca bugün ayrıldım brmenden kalın sağlıcakla inş kazanırsınız

nevvar53
03-08-2016, 22:39
Beni Facedeki Brmen Grubundan attılar Grubun sahibide spek bunlar bi grup millete alın demeye başladılar bir sürü tutarsızlık gördüm kendimce ve bunların açıklanmasını istedim bir nevi ve atıldım muhtemelen yazdığımıda silmişlerdir lütfen dikkatli olun ben bu pis kokuları duyunca bugün ayrıldım brmenden kalın sağlıcakla inş kazanırsınız

Kardeşim hayırlısı olsun ama ben de brmendeyim fakat tutarsız bi şey olmadı benim için şimdiye kadar
Ama Bilanço beklentisi ve bedelli beklentisi var ve ucuz da kaldık
Yani gitmesi yakın inşallah

airforce1
03-08-2016, 22:49
Kardeşim hayırlısı olsun ama ben de brmendeyim fakat tutarsız bi şey olmadı benim için şimdiye kadar

tutarsızlık kağıt ile alakalı değil spek ile alakalı neyse inş kalkar kazanırsınız

simsek47
04-08-2016, 10:07
Bülten ne Zaman gelir acaba?

eplaya147
04-08-2016, 12:14
Bülten ne Zaman gelir acaba?

Bunun cevabını sadece bir kişi bilebilir ☺ Hamdi Bey ☺

simsek47
04-08-2016, 14:24
Bu bilanço tarihini bilen varmı?

cemckc
04-08-2016, 15:59

1,15 1,20 paylaştım kağıtlarımı baktı kimse yok 85 aldım geri ne yapalım hayat işte

simsek47
04-08-2016, 16:25
1,15 1,20 paylaştım kağıtlarımı baktı kimse yok 85 aldım geri ne yapalım hayat işte

Zaten hep böyle oluyor bu iş veriosunuz 1.20 den alıosunuz 85 den bu hayatta böyle toz pembe o yüzden 1000 lerce yatırımcı batıyor ocağımız yandı diyor hep böyle kazanıldığı için !!!

eplaya147
04-08-2016, 17:41
Endeks düserken beraber düş, endeks yükselirken dur yerinde, hiç kımıldama. Devam et böyle. Aferin

airforce1
04-08-2016, 21:25
3 gündür face grubunda necip bey şöyle alacaz böyle alacaz 10 kademe kaldıracaz yarın 100.000 lot alacaz çevremle gibi laflar ederek milletede borç bulun alın diyen adam nerede merak ediyorum tutarsız laflarını yüzüne vurunca gruptan attılar burdan okuyorsan cevap ver necip bey gerçi cevabın olsaydı gruptan atmaz oradanda verirdin cevabını sahi bugün çevrenle birlikte alacağın aşağı yukarı 100.000 lota ne oldu günlük işlem hacmi bile 57.000 lot yazık allahınızdan bulun başka da birşey demiyorum

simsek47
04-08-2016, 21:45
3 gündür face grubunda necip bey şöyle alacaz böyle alacaz 10 kademe kaldıracaz yarın 100.000 lot alacaz çevremle gibi laflar ederek milletede borç bulun alın diyen adam nerede merak ediyorum tutarsız laflarını yüzüne vurunca gruptan attılar burdan okuyorsan cevap ver necip bey gerçi cevabın olsaydı gruptan atmaz oradanda verirdin cevabını sahi bugün çevrenle birlikte alacağın aşağı yukarı 100.000 lota ne oldu günlük işlem hacmi bile 57.000 lot yazık allahınızdan bulun başka da birşey demiyorum

Kardeşim böyle açıklamalara itibar edip ciddiye bile almamanız lazım zaten! Ayrıca alım yapacak Ada'm alacağım diye zaten söylemez ayrıca alacağı 100000 lot yani 90 bin tl Onuda cevresiyle birleşip alacak Ada'mdan ne hayır gelir allah aşkına :)) bistte hergün milyarlarca liralık alım satım oluyor yapmayın arkadaş 100 bin Alsa nolcak kağıt kadememi oynayacak memlekette deli cok makul bilgileri okuyup bunları görmezden gelip yolumuza devam edeceğiz...

Ytd

simsek47
04-08-2016, 21:46
Aklı sıra bak spek biz alıcaz kademeyi kaldır diyorki bu bizim sirkten daha gerizekalı!!!

Ytd

nevvar53
04-08-2016, 22:15
Sadece necip beyi tanımak isteyen yayla grubuna baksın birebir yazdıkları çıktı herkes korkunç para kazandı
Cusan ilk yazan 1.94 te iken,tuclk 2.56 iken alın diye yazan tek kişidir emre bidin iyi tanır sorun bunların doğruluğunu teyid edin

Necip bey grupta psylaştıklarının arkasında ayrıca hissenete yorum yazmaz çünkü dpeklerin kağıt pazarlama yeri olduğunu bilir

Onu tanıyan biri olarak söylüyorum

Ben de dinlemedim çoğu Zaman dinlese idim çok daha fazla kazanmıştım Allah şahit ama işte yaşamadan anlayamıyoruz
Ayrıca Herkes de tanır saygın bir yeri vardır
Gireceğiz demişse girer
Hayırlı akşamlar

airforce1
04-08-2016, 22:29
Sadece necip beyi tanımak isteyen yayla grubuna baksın birebir yazdıkları çıktı herkes korkunç para kazandı
Cusan ilk yazan 1.94 te iken,tuclk 2.56 iken alın diye yazan tek kişidir emre bidin iyi tanır sorun bunların doğruluğunu teyid edin

Necip bey grupta psylaştıklarının arkasında ayrıca hissenete yorum yazmaz çünkü dpeklerin kağıt pazarlama yeri olduğunu bilir

Onu tanıyan biri olarak söylüyorum

Ben de dinlemedim çoğu Zaman dinlese idim çok daha fazla kazanmıştım Allah şahit ama işte yaşamadan anlayamıyoruz
Ayrıca Herkes de tanır saygın bir yeri vardır
Gireceğiz demişse girer
Hayırlı akşamlar

Herşey anlaşılmış ve bütün taşlar yerine oturmuştur birbirini kollayan bir grubun olduğu gün gibi aşikar olmuştur artık kâğıtta olmadığima göre yorum yazmayacam hepinize bol kazançlar

nevvar53
04-08-2016, 22:34
Herşey anlaşılmış ve bütün taşlar yerine oturmuştur birbirini kollayan bir grubun olduğu gün gibi aşikar olmuştur artık kâğıtta olmadığima göre yorum yazmayacam hepinize bol kazançlar

Yapma Allah aşkına ne grubu
Çok ön yargılı konuşuyorsun
Söylediği kağıtlara bakın anlarsınız
Alttan almak için uğraşıyorsan altı yok zaten
Üste de az kaldı
Ama hiç biri dersen ön yargılı davranıyorsun
Hayırlısı olsun

airforce1
04-08-2016, 22:41
Yok brmende bedelli olup.bitene.kadar.isim.yok.öyle bir derdim de yok yaylayi diyeceksen herkes biliyordu sadece piyasa yapicisinin ne zaman atanacagi belli değildi idgyo gibi aylarda sürebilirdi oda arkadaşiN şansına oldu güven tazeletti onyargili degilim lakin necip bey ile brmenin speginin arasinin iyi oldugunu biliyorum kendisine de sorabilirsin selcuk.icin rodrigoyu iyi tuttu helal olsun dedi ordan birilerine aldirdilr 3 gune 2 üstü diye su an 1.50 daha 10 gün önce olan olaylar tuskon disiplin kurulu üyeliği yapmis olan patronun kağıdı riskte diye millete ellerindekini kakalamaya calismasinlarda baska ihsan istemez ben bu tarz pis kokulari aldığım için ayrıldım kolay kolay da almayi düşünmüyorum kısada

simsek47
04-08-2016, 22:43
Yapma Allah aşkına ne grubu
Çok ön yargılı konuşuyorsun
Söylediği kağıtlara bakın anlarsınız
Alttan almak için uğraşıyorsan altı yok zaten
Üste de az kaldı
Ama hiç biri dersen ön yargılı davranıyorsun
Hayırlısı olsun

Bak kardeşim ben buradaki herkesin yatırımcı olduğuna ve dürüstlüğüne inanarak(mhu hariç)sohbet etmek isteyen biriyim ama bildirimki kimse kimseye para kazandırmak için çaba sarfetmez dost dosta bile kazandırmak istemez kıskançlık olur elin oğlu sana 2 kere kazanıcak demişse delinin ipiyle sen kuyuya inmezsin dediği olur ulan keşke girseydim dersin!!!lot sayarlar hesap yaparlar talep ölçerler senin 1000 lotuna göz dikerler burda.bu Ada'm dedi diye güvenip 3.ye bir girersin hayallerinden parandan evliliğin varsa karından sana gösterilmeyen çocuğundan olursun.borsaya giren kişiye ilk öğretilen şey kesinlikle kimseye gücenmemesi gerektiğidir.bu şekilde yatırım olmaz elin dediğiyle yatırım yapılmaz.herkes kendi tercihlerini bedelini öder saygılar bizden hayırlı akşamlar!!

Ytd

ESTİVAL
04-08-2016, 22:43
Gordum o sahsi saga sola gaz veriyordu, bilanco iyi gelecek ben yarin dalacagim diye 😄😄😄

nevvar53
04-08-2016, 22:45
Yok brmende bedelli olup.bitene.kadar.isim.yok.öyle bir derdim de yok yaylayi diyeceksen herkes biliyordu sadece piyasa yapicisinin ne zaman atanacagi belli değildi idgyo gibi aylarda sürebilirdi oda arkadaşiN şansına oldu güven tazeletti onyargili degilim lakin necip bey ile brmenin speginin arasinin iyi oldugunu biliyorum kendisine de sorabilirsin selcuk.icin rodrigoyu iyi tuttu helal olsun dedi ordan birilerine aldirdilr 3 gune 2 üstü diye su an 1.50 daha 10 gün önce olan olaylar tuskon disiplin kurulu üyeliği yapmis olan patronun kağıdı riskte diye millete ellerindekini kakalamaya calismasinlarda baska ihsan istemez ben bu tarz pis kokulari aldığım için ayrıldım kolay kolay da almayi düşünmüyorum kısada

Şimdi yanlış yapıyorsun bel altı yani bu Adamalar ile iş birliği yapmayan var mı velev ki oldu artık yollar ayrıldı
Parelel mi kaldı
Herkes arasını koydu
Ordan bi şey çıkmaz ama başka bi şey de
Düşmeyen kağıt da çıkar unutma
Uzaktan el sallayacaksınız Allah'ın izni ile yakında ...

nevvar53
04-08-2016, 22:51
Ben de diyorum ki bedelli 1 tl üstü atması lazım mecburlar buna bu bir
İkincisi gitmeyen kağıtlardan
Üçüncüsü bilanço iyi gelebilir
Dördüncüsü düşmeyen kağıt da çıkar düsturu
Ben bunları bilirim
Gerisi beni ilgilendirmez
Necip beyi de tanıdığım için dedim ama tabi ki Dedi diye kağıt alınamaz asla sadece tavsiye olur
Biz de araştırıyoruz herhalde
Belleyip göreceğiz hep Beraber
Eğer Yaşar denen bu Ada'm da bedelli yapacak ise para toplamak istiyor ise fiyatı çıkarmak zorunda bu kadar basit yoksa Kazım bey bile bu fiyattan zor diyor
Selamlar herkese

airforce1
04-08-2016, 22:54
Bel altı vuruyorsam kaldırsın 58. Speginiz dikkat edin necip bey veya bir başkası sadi diye bi arkadaş vardı grupta 108 maliyetim var dedi necip.bey.hemen kac lot oldugunu sordu sanane kardesim kac lotsa kac lot ben bunlari sorularimi açıkça sordum ama o cevap vermeyi gec beni gruptan atmayı seçtiyse ben burada iyi niyet aramam sanki dur.insanlari kandirayim sen uyarma diye yapılmış bir hareket halbuki adam akıllı cevap vereydi sorularima o zaman kötü niyet sezmezdim neyse hayırlısı olsun

airforce1
04-08-2016, 22:58
Bu arada bedelli muhabbetine viking de katilmistim bedelliyi 1 tl civarına kaldırıp yaptilar bedelli süresince 92 kurus 1.20 arası gitti geldi kağıt bedelli bitti su an 50 kuruş 1 yıl içinde olanlar ki onunda izmirde arsasi vardi vs burdan illa viking gibimi olacak demiyorum bence bedelliden sonra önü açık lakin bedelliye 1 in çok üstünde girecek diye bi kaide yok eğer vazgecerlerse bence daha olumlu yansır kağıda lakin yaşar için sunuda söyleyeyim tuskon disiplinnkurulu uyeligi eger 17 25 aralik sonrasi ise o zaman sıkıntı öncesinde ise sıkıntı olmaz lakin google a yaz kucukcaliklar icin cemaatle bağınızı aciklayin diye yazilar yazilmis 2 sene içinde buda belalti degil bilinclendirmek icin diyorum araştırın

nevvar53
04-08-2016, 22:59
Bel altı vuruyorsam kaldırsın 58. Speginiz dikkat edin necip bey veya bir başkası sadi diye bi arkadaş vardı grupta 108 maliyetim var dedi necip.bey.hemen kac lot oldugunu sordu sanane kardesim kac lotsa kac lot ben bunlari sorularimi açıkça sordum ama o cevap vermeyi gec beni gruptan atmayı seçtiyse ben burada iyi niyet aramam sanki dur.insanlari kandirayim sen uyarma diye yapılmış bir hareket halbuki adam akıllı cevap vereydi sorularima o zaman kötü niyet sezmezdim neyse hayırlısı olsun

?
Haklı olabilirsiniz onları da dinlemek lazım Necip bey öyle Ada'm değildir halbuki
Yani Selçuk patlar spek olsa dahi her yaptığı iş doğru ya da yanlış anlamına gelmez
Bakalım ne yapacaklar
Ama Brmen burda durmaz inşallah

airforce1
04-08-2016, 23:11
Ben zaten kâğıtta tedirgin duruyordum bu tarz çelişkili ve kendimce şüpheli hareketleri görünce basıp çıktım en azından kafam rahatladı 4000 zararım oldu ama onuda baska yerden.çıkarırız allahin izniyle ne diyeyim hakkinizda hayırlısı olsun

simsek47
04-08-2016, 23:28
Bu Necip bey bu grup nerde ya bide biz okuyalım ne yazıyor

halvar
04-08-2016, 23:30
Yorum yazmayacaktim fakat ozelden fikrimi soran arkadaşlara şunu söyleyebilirim bu tarz sığ hisselerde hisseye kim hakimse elindeki lot istediği rakamlara ulaşamayınca çıkamayacağını düşünüyorum.su anda haftaya çarşamba günü gelecek olan bilanço şayet iyiyse önümüzdeki günlerde bunu satın alacaktır diye düşünüyorum.bilanconun nasıl geleceğini biz bilemeyiz.ayrica iyice bezip satmak isteyen arkadaşlara tavsiyem spk bülteninde bremen bedellisi gundemimize alındı haberini beklemeleridir.otomatik olarak spek 1 tl ye o zaman çekebilir diye düşünüyorum.sunuda ifade edeyim tam bir süzme spekle karşı karşıyayız tam psikolojik savaş yapiyor kazananlar zararsız belki çıkabilir çünkü artık maliyetine gelsin cikacagim mantığı oluşmaya başladı.ama borsada sabriniz yoksa bu hisse tam bir bataklik gelebilir.o yüzden benim son duragim hisselerimi sattıktan sonra daha borsaya bulasmak gibi bir derdim inşallah olmaz.hep uzun vade bekliyoruz yine para kaybediyoruz demek ki bizim borsadan kismetimiz yok anlayisindayim.kimse kariniza ortak olmayacağı gibi zarariniza ortak olmaz en iyisi kendi bildiginizi yapın derim.herkese hayırlı akşamlar.y. t.d.

simsek47
05-08-2016, 10:56
Toplanmışmı Necip arkadaşlarıyla beraber haber varmı :D

cegere
05-08-2016, 16:01
Necipe çakıyolarmış şuan müsaitdeğil

cegere
05-08-2016, 16:24
5000 kaldı Necibin 100 bin alımı bitio hahaha

Ytd

nevvar53
06-08-2016, 03:42
Arkadaşlar yakında göreceksiniz sabırlı olun kendisi aldı dediği lotu iki günde
Ben şahitim açıklamak zorunda da değil bu arada
Çarşambaya kadar tatilde tanıyorum kendisini burda yazmaz sma aldı dediği gibi yakında göreceksiniz
Ama böyle bu şekilde yazmak doğru değil Aslı'na bakarsanız
O yükseliş gerçekleştiğinde neler söyleyeceksiniz mahcup olacağınız şeyler yapmayın bence
Haftaya görüşmek üzere

cegere
06-08-2016, 09:11
Arkadaşlar yakında göreceksiniz sabırlı olun kendisi aldı dediği lotu iki günde
Ben şahitim açıklamak zorunda da değil bu arada
Çarşambaya kadar tatilde tanıyorum kendisini burda yazmaz sma aldı dediği gibi yakında göreceksiniz
Ama böyle bu şekilde yazmak doğru değil Aslı'na bakarsanız
O yükseliş gerçekleştiğinde neler söyleyeceksiniz mahcup olacağınız şeyler yapmayın bence
Haftaya görüşmek üzere

Ya boşver birader sen şu grubun yerini söylermisin bizde bakalım nerde yazıyor bu adamlar

Ytd olamaz

nevvar53
06-08-2016, 13:28
Gel sen de gel kapalı grub ama
Face de
Az kaldı kokuyu alan geliyor gel

cegere
06-08-2016, 15:11
Neciple uçmayan kalmasın grubun adı olsun :)))

Ytd

ersin3609
07-08-2016, 14:37
Bu hafta teknik olarak yukarı bi atak yapmalı. Ama temel ne der bilmiyorum

eplaya147
08-08-2016, 10:05
Bu hafta teknik olarak yukarı bi atak yapmalı. Ama temel ne der bilmiyorum

Teknikten çok anlamam ama artık bi hareket olsun.

ersin3609
08-08-2016, 15:39
Bende anlamam teknikten de anlayanlar öyle diyor

eplaya147
08-08-2016, 16:59
Bugün yukselmeyeceksin de ne zaman yukseleceksin acaba?

cemckc
08-08-2016, 17:10
Face de

Neye az kaldı kardeş

eplaya147
08-08-2016, 18:04
Bilanço çarşamba mi açıklanıyor?

simsek47
08-08-2016, 22:26
Yaw arkadaşlar bilanço 20 sinde diyor herkes son bilen bi teyit etsin allah aşkına?

Ytd

halvar
08-08-2016, 22:38
Yaw arkadaşlar bilanço 20 sinde diyor herkes son bilen bi teyit etsin allah aşkına?

Ytd

Bugün telefondan gorustum.11 ağustos biliyordum.kazim beyin demesi 19 ağustos son tarih diyor.son güne kadar kullanacaklarini düşünüyorum.ayrica spk eksik evrakları tamamla demişti bedelli için resmi sure 20 işgünü imiş onuda bugün öğrendik.tahminim onuda sonuna kadar kullanabilirler.y. t.d

eplaya147
08-08-2016, 23:42
Bunlar bi yolunu bulup 20 sinde de açıklamazlar kesin.

simsek47
09-08-2016, 08:20
Face de

Bu arada senin Necip bey daha bilançonun tarihini bilmiyor o Nasıl olacak?kaldıki kağıt götürecekmiş!!!

Ytd olamaz

simsek47
09-08-2016, 11:20
Gerizekalı koymus malı 90 a ver diye bekliyo al sana 👊 hahahahha : )

airforce1
09-08-2016, 11:41
Bu arada senin Necip bey daha bilançonun tarihini bilmiyor o Nasıl olacak?kaldıki kağıt götürecekmiş!!!

Ytd olamaz

Ben bu ve bunun gibi soruları sorunca gruptan attı neyse allahtan çıkmışım şerefsiz hisseden acısını çıkardım bile hepinize hayırlı kazançlar dilerim bu kağıtta namussuz çok dikkat edin derim

nevvar53
09-08-2016, 11:58

Ytd olamaz

Sabır

simsek47
09-08-2016, 12:29
Sabır

Ne sabır ne biliyormu Basbas bağırıyormus 10 agustos diye grupta tanıyormuşsun ya söyle o necibe aşağı gitsede varız yukarı gitsede 85 den bunların başına ne geldiğini gördüler 90-92 takılıyorlar hep beraber ondan !!!

Ytd

cegere
09-08-2016, 14:10
Şunun şurasında 20sine ne kaldı:)) bu Bülten gelirmi bedelli haberi?
Ytd

eplaya147
09-08-2016, 15:35
Hisse öldü heralde. 😔

ersin3609
09-08-2016, 16:24
bu ortamda hiç tepki vermemesi şaşırtıcı

simsek47
09-08-2016, 17:27
Sahipleri var hissenin ne tepkisi versin Sahibi isterse gider Endexle işi yok ne isterse o amaacelemiz yok beklicez...

Ytd

Mydream
10-08-2016, 09:25
Herkese hayırlı sabahlar.
İnşallah bizimkilerin alakası yoktur.

http://www.cnnturk.com/turkiye/kayseride-buyuk-feto-operasyonu

Mydream
10-08-2016, 11:43
Bizimle alakası yok sanırım.
Listede isimleri geçmiyor.

http://www.kayseriolay.com/kayseri-de-polisle-isadamina-feto-operasyonu-h10298.htm

ersin3609
10-08-2016, 11:46
Bizimle alakası yok sanırım.
Listede isimleri geçmiyor.

http://www.kayseriolay.com/kayseri-de-polisle-isadamina-feto-operasyonu-h10298.htm

Aynen bende göremedim

ersin3609
10-08-2016, 12:30
Kimseden ses yok bugün hisse de bi beklenti kalmadı herhalde

nevvar53
10-08-2016, 13:19
Toggle navigation
Kayseri Olay Gazetesi

Anasayfa > Özel Dosya
Kayseri'de 400 polisle 120 işadamına FETÖ Operasyonu
Gözaltına alınanlar arasında Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz da dahil çok sayıda ünlü işadamı var...

08:43:21 | 2016-08-10

Kayseri'de FETÖ /PDY kapsamında işadamlarına 400 polisle eş zamanlı büyük operasyon başlatıldı.120 iş adamı hakkında gözaltı kararı var.

Şuanda yakalama ve arama işlemleri gerçekleştiriliyor...

Gözaltına alınanlar arasında Ticaret Odası Başkanı Mahmut Hiçyılmaz, Kayseri Sanayi Odası Meclis Başkanı Nurettin Okandan, AKP Kayseri eski Milletvekili Ahmet Öksüzkay, AKP eski İl Başkanı Ömer Dengiz de dahil çok sayıda ünlü işadamı var...

İşte gözaltı listesi :

Abdulkadir Şenkalp, Abdullah Eraslan, Abdurrahman Haskaraman, Adil Kanatlı, Ahmet Köseoğlu, Ahmet Mercan, Ahmet Öksüzkaya, Ahmet Özkemah, Ahmet Özyıldırım, Ahmet Şahin, Ali Çelebi, Ali Ergin, Ali Ezinç, Arslan Erenler, Aytekin Yılmaz, Bahri Coşkun, Bülent Ünsal, Cemal Bozkurt, Cengiz Sazak, Cüneyt Gazezoğlu, Ebru Boydak, Ekrem Horozoğlu, Elif Bozdağ, Elif Cindoruk, Emir Özyürek, Erhan Topçuhasanoğlu, Ersin Kıranatlıoğlu, Ertuğrul Topçuhasanoğlu, Fatih Alpanslan, Fatih Setenci, Fatih Somyürek, Fatih Sultan Yavuz, Ferhat Akmermer, Galip Girgin, Hacı Ali Küçükşahin, İbrahim Oybak, Hacı Mermet Özrendeci, Halil İbrahim Taşçı, Halit Suvar, Hamdi Kasapoğlu, Hamit Kıranatlı, Mükremin Türkmen, Handan Kilci, Hasan Cabbar, Hasan Sümerli, Hikmet Çetin, Hürmet Sınağ, Hüsamettin Keçeli, Hüseyin Akbulut, Hüseyin Cindoruk, İbrahim Hakkı Livçapar, İkbal Bayatlıgil, İlhan Niyazioğlu, İmran Kıranatlı, İsmail Külahlı, İsmail Rüştü Talhaoğlu, Saffet Baktır, Kamil Gülaydın, Kamil Köksal, Veysel Çiftçi, Kenan Akbulut, Mahmut Hiçyılmaz, Akif Ulubaş, Mehmet Arı, Mehmet Aytemur, Mehmet Doğançay, Faruk Postaağası, Süleyman Gürkök, Mehmet Kıranatlıoğlu, Mehmet Kıranatlı, Menmet Solak, Mehmet Şahankaya, Mehmet Uçarkuş, Mehmet Alemdar, Meral Boydak, Meral Candan, Mesut Haskahveci, Metin Filiz, Mevlüt Yoldaş, Murat Yerlikan, Musa Birdal, Enes Haskahraman, Mustafa Kırman, Mustafa Okandan, Mustafa Özkarakaya, Mustafa Özkeçeci, Mustafa Özlütürk, Mustafa Salın, Mustafa Şahin Gökalp, Mustafa Yılmaz, Müjgan Boydak, Nail Güngör, Mehmet Çeken, Nuh Mehmet Saçmacı, Nuray Birdal, Nurettin Okandan, Orhan Topçuhasanoğlu, Osman Köseoğlu, Ömer Dengiz, Recep Çetinkaya, Recep İmre, Recep Özrendeci, Rıfat Yelkenoğlu, Saadet Yalçın, Burhan Peker, Servet Şahin, Sevim Yücel, Seyit Sevgin, Suat Özsoy, Suat Somyürek, Şaban Hasçalık, Şafak Altınay, Şerif Ali Tekalan, Şule Zengin, Tahir Urfalıer, Tuba Kıranatlıoğlu, Türkan Akbulut, Ülfet Baysa ve Veyis Niyazioğlu.

nevvar53
10-08-2016, 13:23
Kimseyi asla suçlu ilan etmiyoruz kaldı ki herkes suçu ispat edilene kadar masumdur
Ben sadece bu isimler arasında bizimkilerin anladınız onu yer almadığını göstermek için yazdım
Bundan sonra Yaşar bey ve diğerleri de bizim hisseye sahip çıktığımız gibi kendileri de namuslarına sahip çıkar inşallah

Hayırlı olur inşallah

cemckc
11-08-2016, 11:02
Kimseyi asla suçlu ilan etmiyoruz kaldı ki herkes suçu ispat edilene kadar masumdur
Ben sadece bu isimler arasında bizimkilerin anladınız onu yer almadığını göstermek için yazdım
Bundan sonra Yaşar bey ve diğerleri de bizim hisseye sahip çıktığımız gibi kendileri de namuslarına sahip çıkar inşallah

Hayırlı olur inşallah

Hazırlıklar Nasıl kardeş

nevvar53
11-08-2016, 11:28
Hazırlıklar Nasıl kardeş

Sen daha iyi bilirsin

ersin3609
11-08-2016, 11:40
Kim daha iyi biliyorsa cevaplasın arkadaşlar

cemckc
11-08-2016, 12:14
Sen daha iyi bilirsin

Hazırlık var diyen sizdiniz senin spekte para mı bitti acaba

ersin3609
11-08-2016, 13:30
Arkadaşlar hisse de hacim sıfır sebebi ne acaba

ersin3609
11-08-2016, 20:34
Bilanço ne Zaman bilgisi tahmini olan var mı

iktizai muteber
12-08-2016, 03:32
Bilanço ne Zaman bilgisi tahmini olan var mı

19 son

iktizai muteber
12-08-2016, 03:34
Kanımca bedelliye hazırlık babında haftaya hazırlanacak hisse bilanço fırsat bulunarak
Haftaya hazırlık olur diye düşünüyorum

iktizai muteber
12-08-2016, 03:42
Bir de o Necip denen Ada'mın izinden gitmeyin derim
Onlara hep aynı yolun yolcusu işin içinden çıkar gene size kalır olay
Özellikle Selçuk patlar denen Ada'm ile iş birliği yapar
Sonra olay size kalır dikkat edin derim
Bunlar üç beş kademeye kadar Ada'm satacak adamlar baksanıza zaten 95 ten sat 92 den al
Patrona da yazıklar olsun
Neden bu adamlara bu şekilde fırsat veriyor yazık bize hep olan bize oluyor
Kağıt günlükçülerin uğrak yeri oldu
Böyle mi bedelliye gireceksiniz
Alırsınız babayı pardon babayı
Devam edin siz böyle yapmaya
Hesabın üstünde hesap var
Allah size ve sizin gibilere o paraları yedirmez inşallah
Kaç aydır endeks yükselmesine rağmen aynı yerde millete kan kusturdunuz kan
Bir an önce aklınızı başına alın yoksa siz de diğer şirketler gibi olabilirsin
Çöp hisselerden
Size güvenen yatırımcıyı azıcık koruyun ya bu kadar bencil olmayın
Birlikte yükselelim hep bana olmaz değil mi yaşar bey
Son sözüm size Allah size o paraları yedirmez inşallah
Ve Selçuk Necip gibiler siz de dost canlısı gözüküp milletin arkasından film çevirmeyin yoksa siz de diğerleri gibi yiyemezsiniz o paraları
Kalın sağlıcakla

ersin3609
12-08-2016, 12:12
0,90 dan verenin mallarını alıyorlar

iktizai muteber
12-08-2016, 12:23
90 önemli bir destek altında 88 var onun altı uçurum ama 95 İ geçer isek 1.15 leri görebiliriz
Tahminime göre de bilançoya doğru doların düşmesi ile iyi bir ivme yakalayabiliriz
Bu fiyatlar kelepir fiyatlar bedelli için ise mümkün değil ytd

ersin3609
12-08-2016, 12:39
90 önemli bir destek altında 88 var onun altı uçurum ama 95 İ geçer isek 1.15 leri görebiliriz
Tahminime göre de bilançoya doğru doların düşmesi ile iyi bir ivme yakalayabiliriz
Bu fiyatlar kelepir fiyatlar bedelli için ise mümkün değil

Bilanço Nasıl gelir sizce

iktizai muteber
12-08-2016, 14:02
Bilanço Nasıl gelir sizce

Ben iyi geleceği düşüncesindeyim
Doların düşmesi ve bir önceki aylık bildirimde 50 milyar borç azalması göstergesi bence
Ve de zaten ucuz kalan hisselerden bence
Haftaya hareketlilik olur diye düşünüyorum
Ytd

ersin3609
12-08-2016, 15:13
Ben iyi geleceği düşüncesindeyim
Doların düşmesi ve bir önceki aylık bildirimde 50 milyar borç azalması göstergesi bence
Ve de zaten ucuz kalan hisselerden bence
Haftaya hareketlilik olur diye düşünüyorum
Ytd

Peki iyi gelecek olsa şimdiden beklenti satın alınması gerekmez mi

iktizai muteber
12-08-2016, 15:52
Peki iyi gelecek olsa şimdiden beklenti satın alınması gerekmez mi

Daha beş gün var bekle
Kafanı çalıştır bu fiyattan Nasıl bedelli yapacak peki

ersin3609
12-08-2016, 16:17
Daha beş gün var bekle
Kafanı çalıştır bu fiyattan Nasıl bedelli yapacak peki

Bedelliden vazgeçer

iktizai muteber
12-08-2016, 16:28
Bedelliden vazgeçer

Bedelliden vazgeçerse o daha da iyi millet bedelliden kaçar normalde
Şahsi görüşüm bedelli olurda yükselmesi lazım olmaz ise iki üç tavanı var kanımca
Ve de bilanço aman aman bit bilanço beklemiyorum ama olumlu brkliyorum
Ve de yerinde sayan bir Brmen herhalde şu 90 lara boşuna tutunmuyordur değil mi
Bekle haftaya görürsün ve de beklemekten başka çaren yok aldınsa
Daha iyi şu anda çıkmayan bu fiyatlarda hisse var ise söyle onu alalım
Biraz ortalık durulsun iyi olur inşallah
Benden bu kadar şu Selçuk Necip denen adamlara da bakmayın siz
Alttan alır üç dört kademeye verecek adamlar onlar
Zaten yakında tekrar girerler bilanço geliyor ondan
Hade kal sağlıcakla benden şimdilik bu kadar kendi kararını kendin ver

iktizai muteber
12-08-2016, 22:11
Arkadaşlar beklemekten başka çaremiz yok
Ama bekleyin güzel olacak inşallah
Ama bu gün ama yarın ama ... Bekleyin ...ytd

ersin3609
15-08-2016, 16:09
bir hareket başladı bakalım hayırlısı artık

ersin3609
15-08-2016, 18:18
Yine zarar

ersin3609
15-08-2016, 18:18
Yine zarar açıklamış

iktizai muteber
15-08-2016, 19:38
Yahu o geçici mali tablo zarar gelmesi muhtemel ama biraz araştırın be Nasıl kağıt sahibisiniz geçen sene 6 aylık net dönem Zararı 3 trilyon 225 milyar idi
Yani yarı yarıya düşmüş böyle gelse bile
Daha ne diyeyim satın ama siz bana bakmayın ama biraz araştırın yahu
Bugün artan işlem hacmi Bi şey ifade etmiyor mı
Size kalmış
Allah daha çok versin o Zaman ne diyeyim

ersin3609
15-08-2016, 19:50
Yahu o geçici mali tablo zarar gelmesi muhtemel ama biraz araştırın be Nasıl kağıt sahibisiniz geçen sene 6 aylık net dönem Zararı 3 trilyon 225 milyar idi
Size kalmış

Bu sefer ne kadar zarar gelmiş

ersin3609
15-08-2016, 19:54
Size kalmış

Sizce bilanço olumlu mu satım alınır yarın

iktizai muteber
15-08-2016, 20:59

Bakın ben hiç bi şeyim
Ben gördüklerimi söyliyorum blraz da araştırdım
Bu verilen geçici mali tablo değerlemesi yani vergi dairesine sunulan her zmaan fazladır belki zarar gelecek ama bundan daha az zarar gelecek kim bilir belki olumlu da yansır
Şunu da unutmayın geçen sene bu Zaman'da gelen bilanço 3 trilyon 222 milyar zarar idi
Yani geçen seneye göre böyle gelse dahi yarı yarıya azalma var şimdi bu mu kötü
Biraz araştırın ve bu bilanço değil
Tahminime göre cuma günü de o gelcek
Ama her şekilde geçen seneye göre iyi geleceği kesin
Ha bu arada Ayhan Öztürk'ün kağıda gireceği söyleniyor bu doğru ise ki face grupta varmış gizli grup o Zaman siz düşünün gerisini
Yalnız kendi kararlarınızı kendiniz verin zaten bu durumda satamaz kimse çünkü herkesin maliyeti bildiğim kadarı ile 1.20 civarı
Bedeli için de fiyat yükseltmesi lazım he şekilde
Daha da ne diyeyim ki bilmiyorum
Kolay gelsin size beklenmeyen başka çareniz çaremiz var mı?

cemckc
15-08-2016, 23:37
Bakın ben hiç bi şeyim
Ben gördüklerimi söyliyorum blraz da araştırdım
Bu verilen geçici mali tablo değerlemesi yani vergi dairesine sunulan her zmaan fazladır belki zarar gelecek ama bundan daha az zarar gelecek kim bilir belki olumlu da yansır
Şunu da unutmayın geçen sene bu Zaman'da gelen bilanço 3 trilyon 222 milyar zarar idi
Yani geçen seneye göre böyle gelse dahi yarı yarıya azalma var şimdi bu mu kötü
Biraz araştırın ve bu bilanço değil
Tahminime göre cuma günü de o gelcek
Ama her şekilde geçen seneye göre iyi geleceği kesin
Ha bu arada Ayhan Öztürk'ün kağıda gireceği söyleniyor bu doğru ise ki face grupta varmış gizli grup o Zaman siz düşünün gerisini
Yalnız kendi kararlarınızı kendiniz verin zaten bu durumda satamaz kimse çünkü herkesin maliyeti bildiğim kadarı ile 1.20 civarı
Bedeli için de fiyat yükseltmesi lazım he şekilde
Daha da ne diyeyim ki bilmiyorum
Kolay gelsin size beklenmeyen başka çareniz çaremiz var mı?

O üçkağıt cının nefesi yetmez ondan medet ummayın arkadaşlar

iktizai muteber
15-08-2016, 23:52
O üçkağıt cının nefesi yetmez ondan medet ummayın arkadaşlar

Zaten artı olursa dedim tüm olacakları sıraladıktan sonra
Bakalım Zaman gösterecek her şeyi

KimBuMacd
16-08-2016, 09:53

Sonuçta tabii ki kesin olarak ne olacağı belli olmaz ama ben gelen tabloyu incelediğimde her açıdan olumlu yansıması lazım. Borcun azalması, satışların artması, stokların azalması, gibi mali iyileştirmeler yanında arsa beklentisi de mevcut ( ne kadar bekletirlerse bekletsinler, satılacak o arazi bir gün), ve bu verilen geçen dönem yokken kağıtta bunların hiç biri fiyatlanmadı daha.

Yine de kısa dönemci arkadaşları tekrar uyarmak isterim, benim de maliyetim şu an çok yukarılarda, ama ben orta-uzun dönem girdim, hiç korkum yok. Kısa vadede zorlayabilir...

İlave not:
Bedelliden ben de vazgeçeceklerini düşünüyorum, bu gayet doğal. 1,40lı fiyatları görünce bedelli kararı alıp şimdi kağıt geri gelince tekrar vazgeçmeleri veya bedelliye farklı fiyat belirlemeleri kadar doğal bir şey yok. Her türlü kağıda olumlu yansımasını bekliyorum. Hayırlısı...

ersin3609
17-08-2016, 15:32
Sonuçta tabii ki kesin olarak ne olacağı belli olmaz ama ben gelen tabloyu incelediğimde her açıdan olumlu yansıması lazım. Borcun azalması, satışların artması, stokların azalması, gibi mali iyileştirmeler yanında arsa beklentisi de mevcut ( ne kadar bekletirlerse bekletsinler, satılacak o arazi bir gün), ve bu verilen geçen dönem yokken kağıtta bunların hiç biri fiyatlanmadı daha.

Yine de kısa dönemci arkadaşları tekrar uyarmak isterim, benim de maliyetim şu an çok yukarılarda, ama ben orta-uzun dönem girdim, hiç korkum yok. Kısa vadede zorlayabilir...

İlave not:
Bedelliden ben de vazgeçeceklerini düşünüyorum, bu gayet doğal. 1,40lı fiyatları görünce bedelli kararı alıp şimdi kağıt geri gelince tekrar vazgeçmeleri veya bedelliye farklı fiyat belirlemeleri kadar doğal bir şey yok. Her türlü kağıda olumlu yansımasını bekliyorum. Hayırlısı...

Daha ne kadar bekletecek ki

a.hava36
18-08-2016, 16:15
Fetö/Pdy davası kapsamında göz altına alınan iş adamlarının mal varlığına el konuldu, ümit ederim TUSKON disiplin kurulu üyesi Yaşar Küçükçalık efendinin de Lüksk, Brmen ve Nuh çimentoda ki hisselerine el konulur. Biz ky.ların çok amaçok fazla ahını aldılar, dolayısıyla mevla kimsenin ahını kimsede koymaz. Sabırla ve ümitle devletimizden gereğinin yapılmasını bekliyoruz.

iktizai muteber
18-08-2016, 16:40
Fetö/Pdy davası kapsamında göz altına alınan iş adamlarının mal varlığına el konuldu, ümit ederim TUSKON disiplin kurulu üyesi Yaşar Küçükçalık efendinin de Lüksk, Brmen ve Nuh çimentoda ki hisselerine el konulur. Biz ky.ların çok amaçok fazla ahını aldılar, dolayısıyla mevla kimsenin ahını kimsede koymaz. Sabırla ve ümitle devletimizden gereğinin yapılmasını bekliyoruz.

Sizinki bencilliğin alası sizinki birilerinden nemalanma sizinki öç alma sizinki ben yandım ama diğerler de yansın anlayışı sizinki kötülüğe kötülükle karşılık verme
Sizinki Zaman'ında ne oldu bilmiyorum ama kuyruk acısı sizinki sizinki sizinki ...
Yaho be Ada'm üslubumu bozduracaksın
Sen bile araştırılmaya kalksan ya da ailen kesinlikle bağınız çıkar Zaman'ında kim bunlar ile iş birliği yapmadı Zaman'ında kim bunları yüceltti Zaman'ında kim selam vermedi bunlara he soruyorum
Müslüman diğerinin acısı ile Mutlu olmaz Müslüman diğer müslümanın da halinden anlar
Şimdi bana kimlik Müslümanlığı yapmayın da gerçekten yaşamaya çalışın
Hisseyi de karalamayın
Adalet orda hukuk orda git şikayet et hesap sorsunlar ama mide bulandırmaya da gerek yok

cefaks
18-08-2016, 16:42
http://fs5.directupload.net/images/160818/8lgdtir5.jpg (http://www.directupload.net)

iktizai muteber
18-08-2016, 17:01
Sağ ol kardeşim Cefaks kardeşim aylık takas atabilir misin

iktizai muteber
18-08-2016, 17:55
Bazılarına rağmen gidecek kağıt ve de çok ama çok az kaldı
Bu gün için alım yazanlar alamadı vermedi sistem bazı arkadaşlar var tanıdığım öyle dediler
Zaten bilanço öncesi çok ama çok topladılar zaten
Şahsi görüşüm hisseyi biraz inceleyin gelen kar zarar oranına bakın geçen seneye göre çok çok iyi ama şimdi kağıda ilgi az malesef
Fakat Ayhan Öztürk denen Ada'mın gireceği de söyleniyor
Ben size şunu söyleyeyim o girmede başkası gircek göreceksiniz
Brmen alanlar zaten bekleyecek
Almayanlar da Bi kağıdı incelesin derim
Kolay gelsin

ersin3609
18-08-2016, 18:04
Bazılarına rağmen gidecek kağıt ve de çok ama çok az kaldı
Bu gün için alım yazanlar alamadı vermedi sistem bazı arkadaşlar var tanıdığım öyle dediler
Zaten bilanço öncesi çok ama çok topladılar zaten
Şahsi görüşüm hisseyi biraz inceleyin gelen kar zarar oranına bakın geçen seneye göre çok çok iyi ama şimdi kağıda ilgi az malesef
Fakat Ayhan Öztürk denen Ada'mın gireceği de söyleniyor
Ben size şunu söyleyeyim o girmede başkası gircek göreceksiniz
Brmen alanlar zaten bekleyecek
Almayanlar da Bi kağıdı incelesin derim
Kolay gelsin

Bilanço geldi yorumunuz nedir

airforce1
18-08-2016, 18:10
Ben kağıttan çıkalı çok oldu ama arada ugrayip yazılanlara bakıyorum ya kardesim ne demek kağıdı alim girdiler alamadilar cok gidecek denen kagida madem bu kadar guveniyor arkadaslariniz niye 89 90 dan alim kuyruguna giriyorlar 92 de istemediğin kadar çok var 100.000 nin uzerinde lot var yollasin emri 92 ye madem cok gidecek 1 2 kademeden niye korkuyorlar lütfen insanlari etkileyecek yorum yapmayın ahanda bilanco geldi daha detayina bakamadim ama bakalim bahsettiginiz gibi ne kadar güzel gelmiş !!

ersin3609
18-08-2016, 18:23
Ben kağıttan çıkalı çok oldu ama arada ugrayip yazılanlara bakıyorum ya kardesim ne demek kağıdı alim girdiler alamadilar cok gidecek denen kagida madem bu kadar guveniyor arkadaslariniz niye 89 90 dan alim kuyruguna giriyorlar 92 de istemediğin kadar çok var 100.000 nin uzerinde lot var yollasin emri 92 ye madem cok gidecek 1 2 kademeden niye korkuyorlar lütfen insanlari etkileyecek yorum yapmayın ahanda bilanco geldi daha detayina bakamadim ama bakalim bahsettiginiz gibi ne kadar güzel gelmiş !!

Detayına bakamadım demişsiniz. Bilançoda nelere dikkat ediyorsunuz neye göre iyi veya kötü diye yorumluyorsunuz

iktizai muteber
18-08-2016, 18:33

Geçerken uğramış mış mış
Yahu aklım gözüm kalbim burda desene
Göreceksin ama yakında
Ben zaten sana al demiyorum
Almayanlar incelesin diyorum ederi var mı yok mu diye alanlar da zaten mecbur bekleyecek
Ama endeksin çıktığı şu günlerde bunun burda kalması ucuz kalması çok manidar ve bedelli olayı bunlara bir ön hazırlık Olavak zaten

iktizai muteber
18-08-2016, 18:35
Bak bakalım geçen seneye göre ne olmuş arkadaşım ha buna da kötü dersen artık ne dşyeyim o Zaman iyi bir hisse bul kendine

ersin3609
18-08-2016, 18:48
Yanlış görmediysem yine zarar açıklamış 117 bin lira

nevvar53
18-08-2016, 19:27
Tamam ama geçen sene ne olmuş bu ayda Bi de ona bak ister isen tam 3.2 trilyon zarar yazmış yetmez mi peki
Neyse hayırlısı olsun ytd

ersin3609
18-08-2016, 19:30
Bir önce ki dönemde de 1 trilyon kar vardı bir de o açıdan bak

nevvar53
18-08-2016, 19:35
Bir önce ki dönemde de 1 trilyon kar vardı bir de o açıdan bak

Üç aylıklar değil mühim olan 6 ve 12 aylıklar bakalım
Tamam hayırlısı olsun fakat göreceğiz yakında bakalım neler Olavak

ersin3609
19-08-2016, 09:42
güne yine hacimsiz başladı

ersin3609
19-08-2016, 10:23
bilançodan sonra kimse kalmadı herhalde hisse de

a.hava36
19-08-2016, 10:43

Tuskon Disiplin kurulu üyeliği görevini yürütmek, Fetö/Pdy örgütünün kırbacı olmak anlamına gelir ki bu ihanetin hesabını Devletimiz illa ki soracaktır. Bu saatten sonra aklı başında hiç bir yatırımcı durum iyice netleşinceye kadar bu kağıda bulaşmaz. Elinizde ki malı çıkabilmek için ky.lara gaz vermeyi bırakın artık.

nevvar53
19-08-2016, 13:19
Tuskon Disiplin kurulu üyeliği görevini yürütmek, Fetö/Pdy örgütünün kırbacı olmak anlamına gelir ki bu ihanetin hesabını Devletimiz illa ki soracaktır. Bu saatten sonra aklı başında hiç bir yatırımcı durum iyice netleşinceye kadar bu kağıda bulaşmaz. Elinizde ki malı çıkabilmek için ky.lara gaz vermeyi bırakın artık.

Ulan ne adamsınız ya sizi Allah'a havale ediyorum
Ne kuyruk acın varmış böyle
Mide bulandıracak kadar
Araştırılsa senin bile ordan geçtiğin bulunur aklını başına alan her insan yolunu ayırdı zaten
Neyse ben önce Allah'a sonra devletime güveniyorum her şeye rağmen ytr

ersin3609
19-08-2016, 16:56
arkadaşlar bilanço olumsuz mu fiyatlandı sizce

ersin3609
19-08-2016, 17:25
Bak bakalım geçen seneye göre ne olmuş arkadaşım ha buna da kötü dersen artık ne dşyeyim o Zaman iyi bir hisse bul kendine

iyiydi de bugün hisse niye düştü ?

nevvar53
19-08-2016, 21:04
iyiydi de bugün hisse niye düştü ?

Siz satın bence bak böyle daha iyi Olacak sen de yorulmazsın bence

ersin3609
19-08-2016, 23:29
Siz satın bence bak böyle daha iyi Olacak sen de yorulmazsın bence

Tamam başka isteğiniz var mı

ersin3609
20-08-2016, 16:52
Yaşar küçükçalık tuskon disiplin kuruluüyeliğini ne Zaman yapmış ki

ersin3609
20-08-2016, 16:53
Yakalananlar arasında ismigeçmiyor ama hisse yi baskılayan bu olay mı ki acaba

iktizai muteber
20-08-2016, 18:46
Yakalananlar arasında ismigeçmiyor ama hisse yi baskılayan bu olay mı ki acaba

Muhtemel yoksa normal şartlarda 1.5 tl ye yolculuk başlamıştı
Bakın geçen seneye göre 3 trilyon zarar azaltmış
Ve de akacaklar kısmı artmış
İyi inceleyin
Gitmeyen üç beş hisseden ucuz kağıt
Parelel olayından gitmiyor Ada'mın biri çıkıyor işte burda var Ada'm açık açık adres gösteriyor zaten her şeyin muallakta olduğu ortamda insanlar da işkilleniyor girmiyor gircek olan da
Devletin kurduğu belirlediği kıstaslar belli ordan yollarını ayıran firmalar ile ilgili bir olumsuz durum yok zaten olsa idi zaten çoktan şimdiye hesabı sorulmuştu. Bir de nevvar Arladaş var katılıyorum ona da tesbitleri doğru yani aldanmayan mı kaldı fakat aklını başına alan kurtuldu sonuçta
yani elimde para olsa daha da girerdim ama bu kadar işte zaten girdik BEKLEYCEĞİZ başka da yolu yok en boktan hisseler gitti afedersin sıra elbet buna da gelcek ytd

mustafa toprak
23-08-2016, 10:39
Yaşar küçükçalık tuskon disiplin kuruluüyeliğini ne Zaman yapmış ki

yakın zamanda bir kaç yıl yaptı. Sorgulanıp dün PAZARTESİ serbest bırakıldı. Gözümüz aydın diyebiliriz. birlik mensucat hissesinin iyi olacağını en tepe yetkiliden ramazan bayramı itibarı ile öğrendim. yani 15 temmuzdan az önce. yalnız biraz bekletebilir hareket için. çokça sabır gerek.hisse ile oynayan yaşar bey ve kardeşi değil, onu söyleyebilirim. selamlar. ytd

ersin3609
23-08-2016, 10:53
Herkes hisseyi övmeye başladı hayırdır inşaallah

nevvar53
23-08-2016, 11:17
Herkes hisseyi övmeye başladı hayırdır inşaallah

Olması gerekeni söylemiş
Zaten hepimiz biliyoruz ve burda yazanlar az çok aynı zaten

ersin3609
23-08-2016, 11:23
yakın zamanda bir kaç yıl yaptı. Sorgulanıp dün PAZARTESİ serbest bırakıldı. Gözümüz aydın diyebiliriz. birlik mensucat hissesinin iyi olacağını en tepe yetkiliden ramazan bayramı itibarı ile öğrendim. yani 15 temmuzdan az önce. yalnız biraz bekletebilir hareket için. çokça sabır gerek.hisse ile oynayan yaşar bey ve kardeşi değil, onu söyleyebilirim. selamlar. ytd

sitelerde bir tek haber yok sorgulandığı ile ilgili . siz nereden ulaştınız bu bilgiye

halvar
25-08-2016, 11:09
Bedelli için eksik evraklar var demişti spk ve bu 20 günlük bir sureydi bu surenin sonuna gelindi bildiğim kadarıyla artık bu konuda haberlerin gelmesi gerekli diye düşünüyorum.bedelliden vazgecilme olabilir mi bunu bilemeyiz ama sirketten su ana kadar bir açıklama gelmediğinden süreç bedelli olacak şekilde ilerliyor.sabahki 84 kr ise kademelerde alıcı olmadığı için tahminen garibin biri yeter artık diyerek 15 bin lotu satinca gördük.sabirla beklemeye devam.y.t.d.

ersin3609
25-08-2016, 12:56
Bedelli için eksik evraklar var demişti spk ve bu 20 günlük bir sureydi bu surenin sonuna gelindi bildiğim kadarıyla artık bu konuda haberlerin gelmesi gerekli diye düşünüyorum.bedelliden vazgecilme olabilir mi bunu bilemeyiz ama sirketten su ana kadar bir açıklama gelmediğinden süreç bedelli olacak şekilde ilerliyor.sabahki 84 kr ise kademelerde alıcı olmadığı için tahminen garibin biri yeter artık diyerek 15 bin lotu satinca gördük.sabirla beklemeye devam.y.t.d.

Eksik evrak için ne Zaman başlamıştı 20 günlük süre

cemckc
25-08-2016, 13:52

Nereye kadar Hocam bekleriz ıyı kar ettik şükür birde bir bmw alırmıyız bekleyelim mi

ersin3609
26-08-2016, 18:05
Bedelli iptal olmuş

airforce1
26-08-2016, 18:17
Evet olduda nominalin altinda pay ihracı yapacaz dio bunlar ellerindeki hisseleri satmak için mkk ya mi basvuracak demek oluyor bize para lazım bedelli olmazsa sirket hisselerini borsa da tahtadan satalım mı demek acaba

halvar
26-08-2016, 18:58
Evet olduda nominalin altinda pay ihracı yapacaz dio bunlar ellerindeki hisseleri satmak için mkk ya mi basvuracak demek oluyor bize para lazım bedelli olmazsa sirket hisselerini borsa da tahtadan satalım mı demek acaba

Evet bende aynı şekilde anladım ama onların planları hazırdır şahsi dusuncem.patron olsam 95 kr satmak varken 60 kr niye satayim. Bu kadar hisseyi bu tahtada satamaz nitelikli yatirimciyida devredebilir.tamamen algı operasyonu düşüncelerim beni bağlar.boylesine bir tahtayı 1 tl ustu tutmak cokmu zordu sanki neyse ...y.t.d

iktizai muteber
26-08-2016, 20:29
Şahsi fikirlerimi sunayım
1 tl nin altında devir gerçekleşecek
Madde 1 patron anladığım kadarı ile malını başka birine satacak ve de bu malı bir babaya satacak alan baba da adı üstünde niye alsın ki tabi ki götürmek için yoksa niye girsin ki bu baba böyle bir mala
Madde 2 patron salak mı aşağılardan verecek tahmini buralardan verecek ki para toplasın kafası varsa zaten aşağılardan niye versin ki malını
Madde 3 patron malı devredecek ki kendi de başkası da para kazansın o Zaman biraz bekletecek ama sonuçta malı alan götürecek
Madde 4 bedelliden korkanlar vardı bedelli şöyle bedelli böyle diyenler vardı bedelliden kaçanlar vardı hayta bedelliden dolayı satanlar vardı alın size imkan Hade tekrar girin kağıda yani bedelli tehlikesi kalktı
Madde 5 böyle ir kağıt böyle bir yeri hal etmiyor dolarda bu kadar düşmüş iken
Sonuç bedellinin olmaması iyi Bi şey olacak ve de bir başkası bekletse de bizi bir başkası eninde sonunda alıp götürecek babasının hayrına almayacak ya ha şu arsa olayları falan onları katmıyorum bile zaten oralar değerlendirilir ise imar izni çıkar ise zaten olay bambaşka bir boyut kazanacak göreceğiz yakında beklemeye devam ytd

airforce1
26-08-2016, 22:56
Tektu yu bilir misiniz mehmet ali yılmazın mallari kayhan algur almıştı 70 80 aralığından 98 e kadar götürdü sonra çaktı tektu şu an 60 larda 1 yıl içinde oldu bu olanlar bence alan kişi çok yukariya goturmeyebilir kayhan aldığı bütün mali 2 gunde taban taban yaparak kusmustu çok uçuk hayallere kapılmamak lazım bence

airforce1
26-08-2016, 22:57
Egerki alan adamin zamani bol ise 1 2 yıl bile süründürüp sonra kaldırabilir böyle de bi ihtimal var hayırlısı olsun

halvar
26-08-2016, 23:17
Beklentisi arsa ve imar + bilançolar düzelmeye başladı yapılmak istenileni biz bilemeyiz hisseleri kactan satar kime satar spk mevzuatına uydurabilirlermi.alan kişi nereye kadar götürür bunlar hep soru işareti.tabi burayida okuyorlarsa ne guluyorlardir kendi kendilerine.6 yilimiz bitti borsada tek öğrendiğim herşeyin yalan olduğu .y.t.d.

ersin3609
27-08-2016, 00:21
Pazartesi hisse Nasıl açar arkadaşlar

nevvar53
27-08-2016, 15:18
Pazartesi hisse Nasıl açar arkadaşlar

Olumsuz olacak bi şey yok bedelli olayı rafa kalktı daha iyi işte
Belli ki malı başaksına aktaracak
Aklıma tektudaki Kayhan geliyor
Dikkatli olmakta fayda var lakin kötü olacak Bi şey yok ki
Alan Ada'm da niye alacak onu da siz düşünün
Belki biraz bekletir ama sonrası iyi olur diye düşünüyorum zaten 4 aydır bekliyoruz gene bekleriz ne Olacak ki beklemeye devam

ersin3609
27-08-2016, 16:50
Nominal değerin altında hisse ihracı diyor. Miktar falan belli mi ki. Ne zaman olacağı belli mi ki

halvar
27-08-2016, 17:27
Nominal değerin altında hisse ihracı diyor. Miktar falan belli mi ki. Ne zaman olacağı belli mi ki

Su anda miktar ve Fiat belli değil.tahminen bu satacağı lotlari tahtada satamaz ve buna spk nin izin vereceğini dusunmuyorum büyük ihtimal nitelikli yatırımcıya satacak ve borsa dışında açık pazarda satacağını tahmin ediyorum.tahta zaten sığ satmaya kalksa tahtayı sıfırlar perşembe günü canına tak eden biri 15 bin lotla 84 lambasını yaktırdı.seans durdurma geldi.o yüzden bazı şeyler kolay değil öyle.y. t.d.

ersin3609
27-08-2016, 17:30
Su anda miktar ve Fiat belli değil.tahminen bu satacağı lotlari tahtada satamaz ve buna spk nin izin vereceğini dusunmuyorum büyük ihtimal nitelikli yatırımcıya satacak ve borsa dışında açık pazarda satacağını tahmin ediyorum.tahta zaten sığ satmaya kalksa tahtayı sıfırlar perşembe günü canına tak eden biri 15 bin lotla 84 lambasını yaktırdı.seans durdurma geldi.o yüzden bazı şeyler kolay değil öyle.y. t.d.

O zaman hisse pazartesi yükselir

halvar
27-08-2016, 23:19
O zaman hisse pazartesi yükselir

Adamın niyetini bilemeyiz sadece bildiğimiz ve gördüğümüz konularda yorum yazmaya çalışıyoruz.hisse yükselir veya duser onu bilemeyiz.belkide hisse üzerinde baskı kurmak içinde böyle bir karar alınmış olabilir.
Soru : bedelliden neden vazgeçildi.hisseyi 1-1.10 bandında tutmak bu kadar mı zordu.hele böylesine bir hisseyi tutmak zor değildi.ama farklı bir yol seçildi burada amaçlanan nedir bunların analizini beyin fırtınası yaparak cozmemiz lazım.
Ayrıca artık borsada neyin nasıl olacağını kestiremiyorsunuz.boyle bir karar alındı şimdi 1 hafta sonra kararın değişmeyeceği veya iptal ettik satmayacagiz demelerinin garantisi varmı.
O yüzden borsa günlük değil uzun vadede yatırımın olması gereken bir yer ve ihtiyaç olmayan parayla yatırımın yapilmasini herdaim söylüyoruz.y. t.d.

halvar
28-08-2016, 22:08
Spknin Vİİ 128.1 tebliğini okumanızı tavsiye ederim.benim anladığım nominal değer altından sermaye artırımı yapılacak mevcut ellerindeki lotlardan satilmayacak.madde 3 te belirtilmiş ama bunu spk kabul eder mi süreç nasıl işler bu konuda bilgim yok.y.t.d

ersin3609
28-08-2016, 23:33
Spknin Vİİ 128.1 tebliğini okumanızı tavsiye ederim.benim anladığım nominal değer altından sermaye artırımı yapılacak mevcut ellerindeki lotlardan satilmayacak.madde 3 te belirtilmiş ama bunu spk kabul eder mi süreç nasıl işler bu konuda bilgim yok.y.t.d

Sizin anladığınız şekilde olursa Nasıl olacak

ersin3609
29-08-2016, 10:04

okudum abi ama birşey anlamadım. süreç nasıl izleyecek. biz elimizde ki hisseler için bedel falan yatıracak mıyız

halvar
29-08-2016, 10:17
okudum abi ama birşey anlamadım. süreç nasıl izleyecek. biz elimizde ki hisseler için bedel falan yatıracak mıyız

Aynı bedelli gibi olacak süreç fakat nominal değer 1 tl altı olacağı için spk ya başvurdukları tarihten 1 ay önceki aort baz alınacak.takip etmemiz gereken önümüzdeki günlerde spk ya yapılacak basvuru.b başvuru öncesi aort önemli çünkü ruchanlar o fiyattan kullanacağız.ilk defa nominal değerin altında sermaye artırımı gordugum için açıkçası bende acemiyim ve sureci takip etmeye çalışıyorum.kenarda nakiti olanlar için iyi ama benim gibi full hissede olanlar için sıkıntı diye düşünüyorum.farkli fikri olanlar paylaşırsa bilgi dagarcigimiz artar.y.t.d

ersin3609
29-08-2016, 10:28
Aynı bedelli gibi olacak süreç fakat nominal değer 1 tl altı olacağı için spk ya başvurdukları tarihten 1 ay önceki aort baz alınacak.takip etmemiz gereken önümüzdeki günlerde spk ya yapılacak basvuru.b başvuru öncesi aort önemli çünkü ruchanlar o fiyattan kullanacağız.ilk defa nominal değerin altında sermaye artırımı gordugum için açıkçası bende acemiyim ve sureci takip etmeye çalışıyorum.kenarda nakiti olanlar için iyi ama benim gibi full hissede olanlar için sıkıntı diye düşünüyorum.farkli fikri olanlar paylaşırsa bilgi dagarcigimiz artar.y.t.d

spk ya başvuru tarihi demiyor ama. kamuya açıklanma tarihinden 30 gün önki ağırlıklı ortalama diyor. cuma günü kamuya açıklanmış olmadı mı peki

halvar
29-08-2016, 10:39
spk ya başvuru tarihi demiyor ama. kamuya açıklanma tarihinden 30 gün önki ağırlıklı ortalama diyor. cuma günü kamuya açıklanmış olmadı mı peki

Haklı olabilirsiniz y.t.d.

ersin3609
29-08-2016, 10:44

bende bilmiyorum sadece soruyorum değişik bakış açısı olsun diye

ersin3609
29-08-2016, 12:30
hissede yine yaprak kımıldamıyor

ersin3609
29-08-2016, 12:33
Fırtına öncesi sessizlik olabilir mi

cemckc
29-08-2016, 14:54

Hocam bu hisseden birşey olmayacak galiba kervan hissesi vardı bir Zaman'lar şimdi ne oldu bakın ytd

ersin3609
29-08-2016, 15:49
Hocam bu hisseden birşey olmayacak galiba kervan hissesi vardı bir Zaman'lar şimdi ne oldu bakın ytd

hisse üzereinde satış baskısı devam ediyor ama kimse hissesini satmak istemiyor. ne zaman elimizdeki hisseleri satarsak hisse o zaman gider.

cemckc
01-09-2016, 14:23
Hazırlık var diye bağıran arkadaşlar nerde ne bitmez hazırlık bu Suriye ye girecek sanki beklemen haber kapa düşsede işimize baksak

cemckc
02-09-2016, 14:18
Spek efendi bir babayiğit çıkacak elinden alacak kağıtları ne gülerim varya sanA sen bizle oyna daha

airforce1
05-09-2016, 09:07
Gruba almışlardı Necipe yine sorular sordum ve sonuç olarak yine kovuldum hayırlısı olsun ama sanki ellerinde mal kalmışta alıcı olmadığı için çıkamıyorlarmış gibi bi izlenimim var elinde kağıt olan arkadaşlar inş kalkar da siz malı speklere çakarsınız yeni girecek olan arkadaşlar da girmeden 10 kere düşünsünler asla yatırım tavsiyesi değildir her yerde kaldıracaz reklamları başlamış hakkınızda hayırlısı olsun

halvar
05-09-2016, 10:13
Gruba almışlardı Necipe yine sorular sordum ve sonuç olarak yine kovuldum hayırlısı olsun ama sanki ellerinde mal kalmışta alıcı olmadığı için çıkamıyorlarmış gibi bi izlenimim var elinde kağıt olan arkadaşlar inş kalkar da siz malı speklere çakarsınız yeni girecek olan arkadaşlar da girmeden 10 kere düşünsünler asla yatırım tavsiyesi değildir her yerde kaldıracaz reklamları başlamış hakkınızda hayırlısı olsun

tahtayı izliyorum.tahtayı izlerken size verilmek istenen algının tersini düşünün derim.çünkü tahtada yapılan işlemler ve takaslar biz nasıl görmek istiyorsak ona göre yapılır ama genelde tersi olur güzel bir hafta olması dileklerimle .güneşli günler yakındır inşallah.y.t.d.

airforce1
05-09-2016, 10:24
üstad inş kalkar benim kıllandığım nokta her yerde salı şov başlıyor yazıyorlar cuma 87 mi 94 mü kapatalım dedim 94 kapatacaz dedi 87 kapatınca 94 kapatacaz yorumunu sildi çok sağlam ekiple girioz dedi sağlam dediği adamlar tekin adamlar değil vs bende bi takım sorular sorunca düzgün cevaplamak yerine malı alamadın damı yorum yapıon dio niye alamayayım madem dip şimdi bile alabilirim hala sattığımın altında yani o yüzden beni kıllandırıyorlar ama inş düşündüğüm gibi çıkmazda çok güzel karlar elde edersiniz hakkınızda hayırlısı olsun ben sadece yaşadıklarımı yazdım asla yatırım tavsiyesi değildir inanın güzel karlarla ayrılmanızı temenni ediyorum çünkü adamlar çakal hayırlı günler

cemckc
05-09-2016, 13:02

Bencede çok doğru adamlar çıkmak için yukarı yapacaklar ve ordan küçük yatırımcı ya malı verecekler ytd

cemckc
05-09-2016, 13:03
Biz ne salı lar gördük salı sallanır Çarşamba çarşafa dolanır........

airforce1
06-09-2016, 14:24
çok sağlam ekiple giriyoruz salı günü şov var diyen adamların halini görün şu ana kadar işlem hacmi 12.000 lot millete gazı verip salıdan önce aldırdılarsa o kadar mallarını çıkmışlardır şimdide hacimsiz kaldırıp ahanda gidiyor süsü verip kalanını da çıkabilirler dikkat edin hayırlı günler

cemckc
06-09-2016, 15:59
Ayhan burda çok Ada'm bip miştir beyler onlardan olmayın

Majesteleri9
10-09-2016, 03:28
bedelli beklentisi olustugundan mal cikmak icin can havliyle mal satmak icin kaldirmis olabilirler degilmi ? Kokusu cikar bayramdan sonraki ilk seans..insaallah gene milletin canini yakmazlar

green258
10-09-2016, 05:40
Bedelli sermaye artışı ağustos 26 sında iptal edildi..şöyle bir şirketi inceleyim dedim..özsermayesindeki artış dikkatimi çekti. 14 milyondan 47 milyona çıkmış...ödenmiş sermaye 15 trilyon...yani şirket piyasa değeri varlıklarına göre üçte bir ucuz...bu şirket ne üretiyor diye baktım...soley markası altında yatak örtüsünden bornazına kadar herşey var...fabrikası var....baya kaliteli ürünler...soley ürünleri için başlı başına internet pazarlama sitesi var.ürünlere baktım....güzel bir şirket....bu fiyatlar böyle ölçekde bir sirket için komik geldi bana...SOLEY markası tek başına bu fiyat eder diye düşündüm....bunlar benim incelemelerim...Ytd.degil...

Majesteleri9
11-09-2016, 07:10
Esasen hakli olabilrsiniz ammavelakin bende biraz gerilere baktim sayin havar ve diger arkadaslar saolsunlar fikir beyan etmisler.. madem fiyati marka degeri icin bile komik buldunuz peki neden 1 tl nominal.bedelin altindan hisse satisi yapmak isterler yahu bunu nasil aciklicaksiniz

halvar
12-09-2016, 00:38
Esasen hakli olabilrsiniz ammavelakin bende biraz gerilere baktim sayin havar ve diger arkadaslar saolsunlar fikir beyan etmisler.. madem fiyati marka degeri icin bile komik buldunuz peki neden 1 tl nominal.bedelin altindan hisse satisi yapmak isterler yahu bunu nasil aciklicaksiniz

Bu tahtada ne olabileceğini kestirmek gerçekten güç.sebebine gelince marka değeri olsun harfiyati bitmiş arazi olsun beklentisi olan bir hisseyi uç beş gunlukcunun eline bırakan patrona kızıyorum.1 tl üstünde hisseyi tutmak çok zor değildi ama böyle bir yolu seçtiler.bedellide eksik evraklarını tamamla dedi spk onlarsa hisseyi baskilayip nominal değer altında 1 aylık ortalama yaptılar.simdi ne olacak peki.ben spk başvurusunu bekliyorum çünkü o başvuru olduğu andan önceki 30 günlük aort üzerinden bedelli sermaye artırımı yapılacak.ayrica gözüm takaslarda teb 100 bin lotu 96 ortalamayla almış şayet tahtada alıma devam ederse biraz daha yukarı yapabilir ama borsa tamamen bendeki güvenini kaybettiği için ben artık yatırım olayına inanmıyorum.o yüzden karda olan satıyor ve alttan alıyor bizde öyle film izler gibi izliyoruz.yarin obur gün şayet hisse yükselirse uç beş saksakci gelip gaz vermeye çalışırsa bilinki mali çıkıyorlar.bizde öyle oldu yüksek maliyette verdiler o zaman trader bilmem ne vardı yazdığım halde beni bile yanılttı borsa böyle bir yer olmuş algı operasyonları bilinç altını iyi kullanma ne ararsan var.bunlar benim şahsi gözlemlerim.ama derim ki teb in takasları önemli ona göre strateji belirlemek lazım diye dusunuyorum.burda yazılan cizilenlere göre kesinlikle yatırım yapmayın araştırın öğrenin inaniyorsaniz hissede bekleyin inanmıyorsanız satın derim.kesinlikle y.t.d.herkesin mübarek kurban bayramı mübarek olsun.

hakan55
19-09-2016, 11:23
Bende geldim bakalım.hayırlısı olsun.ytd

cemckc
19-09-2016, 19:34
Ayhan'ının kucana oturanlar parmak kaldırsın

nevvar53
01-10-2016, 14:15
Pazartesi Brmende şenlik var öyle diyolarrrrr😊
Benden duymuş olmayın
Ytd

tosunpaşa
02-10-2016, 11:53
Asıl şenlik arsa ile ilgili haber gelince olacak.

halvar
02-10-2016, 23:07
Arsayı satmaya karar verirlerse şayet çok güzel yerlere gider tabi bu beklenti olmayabilirde ama olursa tadından yenmez hisse hep canlı durur.yarin inşallah güzel şeyler olur.y.t.d.

cemckc
05-10-2016, 10:42
Pazartesi Brmende şenlik var öyle diyolarrrrr😊
Benden duymuş olmayın
Ytd

Şenlik ertelendi mi 😀

cemckc
05-10-2016, 10:43
Arsayı satmaya karar verirlerse şayet çok güzel yerlere gider tabi bu beklenti olmayabilirde ama olursa tadından yenmez hisse hep canlı durur.yarin inşallah güzel şeyler olur.y.t.d.

Afyon çimento ya bak bir arsa haberi götürdüğü yere bak kağıdı

neden07
10-10-2016, 14:08
Ateks de arazi ile ilgili yükselmişti. 10 tl civarlarında dolaşıyor. kurnaz speğimiz bizi dökmeye çalışmış. arazi söylentilerine tek başına oturacak sanırım. :D

58 58 alış oluyor ve bu 58 ile işlem yapan kim? ayhan harici yanındaki hangi spek?

neden07
10-10-2016, 23:06
anlaşılan Hissede tek ben kalmışım. bakalım yarın neler olacak. hissede az sayıda ky olması demek malın toplanmış olduğuna işarettir. hissellerin %80 ilk beş aracı kurumunda. arsa ile ilgili haber gelse hata dedikodusu hisseyi uçurur . tek isteğim 1.20 niyi geçsin, başka bir şey istemem. tekkeyi bekledim bakalım 1.20 leri görebilecek miyim. çok uzun zamandır diplerde. http://i.hizliresim.com/A3VzQp.png (http://hizliresim.com/A3VzQp)

neden07
11-10-2016, 09:57
hadi spek şu hisse ilgi alaka bekliyor senden götürgit artık. 0.91 kağıdın dibi. eğer daha da hisse toplamak istiyorsan 1.10 gelinceye kadar bütün ky ları dökersin ve arsada tek sen kaymağı yersin. benden sana söylemesi.

neden07
11-10-2016, 12:31
BİR HİSSE TAM 5 AYDIR (10.05.2016) borsa çıkarken de, düşerken de düşer mi demeyin BRMEN ise düşer. borsa çıkarken düştün bari borsa düşerken çıkta bizi utandır. topik te ky kalmamış kendim yazıp kendim okuyorum. :D

0.93'ü geçtiği taktirde 1.07 dirençle karşılaşacak.

selimtogrul
17-10-2016, 22:45
Nolcak bu BRMEN bayılttı artık

cemckc
19-10-2016, 11:00
Hazırlıklar şenlikler hepsi iptal edildi gruplar kuruldu fayda etmedi şimdi cacık zamanı ama bundan bir cacık olmaz

cemckc
26-10-2016, 19:48
Kimse yokmu

cemckc
27-10-2016, 12:40
Spek efendi küçükler gitti haberin olsun