Sayfa 1/114 1231151101 ... SonSon
Arama sonucu : 916 madde; 1 - 8 arası.

Konu: altın neden 3600 dolar olacak?

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    istanbul,şaşkınbakkal
    Gönderi
    1,321
    Blog Yazıları
    13

Esas altın neden 3600 dolar olacak?

Altın günümüzün en parlak yatırım aracı......

Önlenemez yükselişini sürdürüyor.......

Ve yıllar sonra yeni bir topik konusu açmak istedim ve bundan sonraki dönemde en önemli enstruman olacağından,yeni topikte değerlendirmenin daha faydalı olacağını düşündüm......dolayısıyla herkesin bir fikri var ve paylaşımlarınızı beklerken ,hayırlı olsun diyorum......

saygılarımla......

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    istanbul,şaşkınbakkal
    Gönderi
    1,321
    Blog Yazıları
    13

Esas

Ve bu konuda düşüncem altının yakın bir zamanda 3600 dolara doğru yaklaşma arzusu içinde olacağını ve bunun nedenlerinin dünya finans piyasalarında yeni bir değişimin habercisi olduğunu düşünüyorum....

Şu sıralar 1291 dolar/ons fiyattan işlem görüyor....

Esas

Alıntı Originally Posted by tecrb Yazıyı Oku
    Ve bu konuda düşüncem altının yakın bir zamanda 3600 dolara doğru yaklaşma arzusu içinde olacağını ve bunun nedenlerinin dünya finans piyasalarında yeni bir değişimin habercisi olduğunu düşünüyorum....

Konu acilisininin uzerinden 2,5 sene gecmis ve su an 1400 kusurlerden islem goruyor.

Duhul
    May 2008
    İkamet
    Hong Kong
    Gönderi
    493

Esas

USD faizinin sıfıra yakın olduğunu düşünürseniz, aslında hiç de fena bir getiri olmadığını görürsünüz

Alıntı Originally Posted by kerberos Yazıyı Oku
    Konu acilisininin uzerinden 2,5 sene gecmis ve su an 1400 kusurlerden islem goruyor.

Esas

Alınganlığa gerek yok. Eleştiriye açık olmak lazım. Bu mesajı 22.09.2010 tarihinde yazmışsınız (topiğin ikinci mesajı)

Mesajınız geleceğe dair gayet net, kendinden emin ifadeler içeriyor. Böyle iddialı bir öngörüyle topik açıp da 5 sene sonra gelinen noktanın 180 derece ters tarafta olması tabii ki sorgulanacak, eleştiri konusu olacak,kusura bakmayın..

Alıntı Originally Posted by tecrb Yazıyı Oku

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Yalan Dünya
    Gönderi
    1,419

Esas Vakitsiz ötme ey güzel horozum.....Sabaha az kaldı...

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    Alınganlığa gerek yok. Eleştiriye açık olmak lazım. Bu mesajı 22.09.2010 tarihinde yazmışsınız (topiğin ikinci mesajı)

Mesajınız geleceğe dair gayet net, kendinden emin ifadeler içeriyor. Böyle iddialı bir öngörüyle topik açıp da 5 sene sonra gelinen noktanın 180 derece ters tarafta olması tabii ki sorgulanacak, eleştiri konusu olacak,kusura bakmayın..
    Hayatım boyunca hep birşeye dikkat etmişimdir..Zamanlama.....

Eger zamanlamada hata yaparsanız pörtföyünüzde ERKEN BOŞALMA olabilir.....
    Ben altının sayın tecrübenin belirttiği 3.600 ons/$ yolculuğuna çıkmasına az bir zaman kaldığını düşünüyorum...
    Ama önce şöyle sağlam bir dip yapsın mart 2016 dan sonra bakarız sarışın kızın şanzıman ayarına.....

Duhul
    Oct 2015
    İkamet
    Yalan Dünya
    Gönderi
    1,419

Esas

Alıntı Originally Posted by HAMİDO-ŞAKİR Yazıyı Oku
    Hayatım boyunca hep birşeye dikkat etmişimdir..Zamanlama.....

Eger zamanlamada hata yaparsanız pörtföyünüzde ERKEN BOŞALMA olabilir.....
    Ben altının sayın tecrübenin belirttiği 3.600 ons/$ yolculuğuna çıkmasına az bir zaman kaldığını düşünüyorum...
    Ama önce şöyle sağlam bir dip yapsın mart 2016 dan sonra bakarız sarışın kızın şanzıman ayarına.....
    HAMİDO-ŞAKİR Halkın dostu zalimlerin düşmanıdır....
    Yazmış zamanlama taa ne zaman ..Bakın ne çıktı darphane tarihin en az altınını basmış aralıkta...
    ATM lerden Altın verilmesi bitmeden ALTINDA BEKLENTİM sınırlıdır nokta...

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    istanbul,şaşkınbakkal
    Gönderi
    1,321
    Blog Yazıları
    13

Esas

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku

Sn faruko,
    evet 1291 de yazdıktan sonra 1940 görüldü ... ve siz 1291 den alıp 1940 a satmadı sanız bu benim sorunum değil.. zaten burada herhangi trend için yazmıyorum, genel bir bilgilendirme amaçlı...
    Ayrıca ben son derece eleştiriye açığım, ancak burada yazmış olmak ve hiç bir dayanık içermeyen eleştiriler mantıklı durmuyor...
    Ve bende herkes gibi yanılabilirim,önemli olan yazılanların içeriği ve ne kadar faydalı olduğu yoksa birileri para kazanacak diye yazmak zaten akılcı olmaz...
    saygılarımla...

Sayfa 1/114 1231151101 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •