Sayfa 1/43 12311 ... SonSon
Arama sonucu : 344 madde; 1 - 8 arası.

Konu: TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas TUPRS - Tüpraş-Türkiye Petrol Rafinerileri A.Ş.

Yeni başlık hayırlı olsun.
    Forum Kurallarını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz

Borsanın Altın Kuralları Md. 6: "
    Seans içinde karar vermeyin. Kararlarınızı, etkilenmeyeceğiniz bir ortamda verin. Seans anında görüşlerinize ters düşen hareketlerin planlarınızı etkilemesine izin vermeyin. Daha önce düşünmediğiniz yeni fikirler oluşturmayın. İyice incelenmeden yapılan hareketlerin genellikle zararla sonuçlandığı gözlenir."

Forumun Altın Kuralı :
    Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır.

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Esas

Canim italyan peyniri cekti.

Syg,

Esas

Sizi görmek ne güzel sayın Dudu.

Esas

Aynen dudu abi :-) Mozzarella peyniri :-) Mozzarella rumuzlu ters indikatör biri vardı 40 lira olacak falan bilmem ne diyodu . Umarım ona inanıp mallarını kaptıran olmamıştır . Hedef 92 tl. Ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by dudu Yazıyı Oku
    Canim italyan peyniri cekti.

Syg,
     Alıntı Originally Posted by Marseille Yazıyı Oku
    Aynen dudu abi :-) Mozzarella peyniri :-) Mozzarella rumuzlu ters indikatör biri vardı 40 lira olacak falan bilmem ne diyodu . Umarım ona inanıp mallarını kaptıran olmamıştır . Hedef 92 tl. Ytd

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.
    Benim söylediğim şey gerçekleşti mi? Gerçekleşti.... Herkes de izledi ve gördü.
    50 lere inecek demiştim ve TÜPRAŞ 55 e indi ve epey bir süre orda kaldı...
    Sizin söylediğiniz hangi hedef gerçekleşti acaba???
    Üzgünüm dostlar ben hala 1-0 öndeyim. Muhahaha...
    Benimle yarışabilmeniz için iddialı bir şey söylemeniz, bunun arkasında durmanız ve bunun gerçekleşmesi lazım. Şimdi yıkılın karşımdan...

Esas

Alıntı Originally Posted by Mozerella Yazıyı Oku
    Benim söylediğim şey gerçekleşti mi? Gerçekleşti.... Herkes de izledi ve gördü.
    Benimle yarışabilmeniz için iddialı bir şey söylemeniz, bunun arkasında durmanız ve bunun gerçekleşmesi lazım. Şimdi yıkılın karşımdan...
    Ne yüzsüzmüşsün be buraya yazmaya utanır insan millete mallarını sattırdın, küfür yedin bari uğrama buraya.Ama yüz derisi kalınmış bayağı :-)

Esas

[QUOTE=Mozerella;13970638]Benim söylediğim şey gerçekleşti mi? Gerçekleşti.... Herkes de izledi ve gördü.
    Benimle yarışabilmeniz için iddialı bir şey söylemeniz, bunun arkasında durmanız ve bunun gerçekleşmesi lazım. Şimdi yıkılın karşımdan... [/QUOTE

Esas

Senin söylediğin hangi hedef gerçekleşti demişsin gavur peyniri iyi dinle 57-58 lerden baya kişiye tavsiyede bulundum bunu dikkate alan olduysa ne mutlu bana. Ayrıca benim hedef satış fiyatım 92 tl. Bak senin gibi 50ler deyip yuvarlak konuşmuyorum :-)

Sayfa 1/43 12311 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •