Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 24 madde; 1 - 8 arası.

Konu: İBS mi MATRİKS mi daha iyi.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post

Esas İBS mi MATRİKS mi daha iyi.

Sayın forum katılımcıları Derinlikli borsa takibi için İBS yimi yoksa Matriks imi tavsiye edersiniz.İBS de bazı problemlerin yaşandığını forumda okuyorum.
    Yeni abone olmayı düşünüyorum ama karar veremedim .
    Sizlerin yorum ve görüşlerinizi bekliyorum .
    Sevgi ve selamlarımla herşey gönlünüzce olsun.

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Tartışmasız Matriks

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    332
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Tartışmasız Matriks
    Derinliksizde bence IBS daha iyi ama derinlik olunca genellikle matriks kullanılıyor. Programda genelin kullandığını tercih etmek genelikle iyi sonuç verir. Çünkü denenmiş onaylanmıştır. Bir sorun olduğunda çok fazla kişi şikayet ettiği için daha çabuk çözülür. Programın kullanımı hakkında daha fazla kişi bilgi sahibi olduğu için daha fazla yardım bulabilirsiniz. Daha çok kişi kullandıkça çok farklı ihtiyaçlara uygun hazır ekranlar/modüller mevcut olur.

Tüm bunların dışında programlar artık özelleştirilebilir özellikleri sayesinde farklarını azaltma yoluna gidiyorlar. Sanırım en iyisi deneyip tercih yapmak.

Duhul
    Dec 2004
    İkamet
    artık burada....
    Gönderi
    19,773

Esas

Alıntı Originally Posted by balaban Yazıyı Oku
    Tartışmasız Matriks
    tartismasiz EUROLINE..platodata

is nedeniyle !!! reuters, unlock , matriks ve euroline kullandim...
    eski isyerimde reuters vardi..euroline a cevirttim...
    su an burada da euroline baglattim.. kullaniyorum...

- Kuralları okumak için buraya tıklayabilirsiniz.
    - Forum hakkında Sıkça Sorulan Sorularınıza (SSS) cevapları burada bulabilirsiniz.
    - Forumumuzda siyasi ve dini yazılar kabul edilmiyor.
    - Bunları yapmayın

Esas Ayrinti Arayana Matriks

Ayrıntı arayan bırı ısenız matrıks sade olsun dıyrosunuz foreks tavsıye ederım

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    Kütahya
    Gönderi
    4,688
    Blog Yazıları
    9

Esas

Matriks benim bilgisayara fazla geliyor. Matriks bilgisayarı çok fazla yorduğu için, IBS diyorum ben.

En azından aynı anda başka işler yapabiliyorum(Matrikste denedim ama, 1 gb ram p 4 3.00 ghz de takılmalar başladı. Aynı anda başka program açarken, başka şeylerle çalışırken çok zorluyor. Java ile yazlmış olması benim için ayrı bir dert.)

Duhul
    Jan 2004
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    5,933
    Blog Yazıları
    65

Esas

tartışmasız matriks...

Esas

Aracı Kurum İşlem bilgileri kaldırıldıktan sonra En fazla özellik IBS de geliştirildi, Anlık Pivot, Destek dirençler yayınlanıyor, indikatör değerlerini bile fiyat bilgisi olarak kolona koyup excele alabiliyorsunuz (Bu özellik bilinen başka hiç bir programda yok), hatta şimdi alış emri verdiğinizde hangi kademeye satacağınızı ve satacağınız değerin endeksin yükselişine bağlı yukarı ötelenebileceğide tanımlanıyor, Programda olmayan bir fiyat bilgisini sadece talep ederek veya kendiniz excelde script yazabiliyorsanız programa ekleyebiliyorsunuz.. Kısacası Programın iconları bile kendi isteğinize göre değiştirilebiliyor...Reklamı olduğu için Matriks daha iyi gözükebilir fakat, Yabancı işlemi yapan ve Büyük aracı kurumların , Büyük emir gönderen kullanıcıları hangi programı kullanıyor sanıyorsunuz?

ayrıca aşağıda bir yazı var onuda kopyalıyorum...

YKB,Ziraat,Tacirler,Şeker,Piramit,Gedik,Finans,Del ta,Anadolu,Citi,Ekinciler,Ing,Türkiye Finans,Sayılgan gibi kurumlar RealTrade yüzeyseli ücretsiz veriyor.

RealTrade Hakkında bilgilendirme;

RealTrade Programlarının derinlik içerenlerinde Kendinize ait indikatör veya çok daha kapsamlı hazırlayabileceğiniz hesaplamaları kullanabilirsiniz.. Yani Anlık gelen değerlerin tümünü, İndikatör değerlerini (Mesela Son Fiyat BB nin üst bandını geçince satıra * koy gibi) böyle birçok değeri 100 lerce grafik açmadan anlık takip edebilirsiniz. Ayrıca hazır pencerelere yeni eklenmiş olan önceki seansa göre hacmi artan ve düşenler,AOF ye en uzak ve yakın olanlar, aktif kademeden ençok alınan verilenler yıllar önceden beri bizim bu programda kullandığımız özelliklerdi. Bu nedenle mutlaka programı iyi inceleyip aşağıdaki dosyalara göz gezdirmenizi öneririm. Sonuçta kendi programınızı kendiniz yazabiliyorsunuz.
    Fiyat bilgileri günün yükseğinde düşüğünde vb. gibi durumda isteğe göre renklendirilebiliyor.. Sadece detay penceresinde neredeyse her bilgiye ulaşabiliyorsunuz.. Her pencereyi ve program iconlarını kendiniz hazırlayabiliyorsunuz. Kısacası, desteği yeterli olmayan fakat şimdi ve gelecekte her türlü ihtiyaca cevap verecek çok kapsamlı bir program.. Derinliksizi bile piyasada kullanılan derinlik içeren programlar kadar (Derinlik verisi hariç) kapsamlı. Yapılamayacak birşey yok bu programda. Sadece basitliği kendiniz oluşturmanız gerekiyor.

http://update.ibsyazilim.com/transfer/Tanitim.jpg
    http://update.ibsyazilim.com/transfer/indikator.jpg
    http://update.ibsyazilim.com/transfer/Egitim/
    http://update.ibsyazilim.com/transfer/IBS_sss.doc

Sayfa 1/3 123 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •