Sayfa 2/2 İlkİlk 12
Arama sonucu : 15 madde; 9 - 15 arası.

Konu: Forexpark Yatırımcı Soruları

Esas

Alıntı Originally Posted by master38 Yazıyı Oku
    Bir sorum olacak. Akbank tan canlı borsa yoluyla seans izliyor, alan satan lot miktarlarını hacim ve toplam hacmi görüyordum. Şimdi ise bu günden itibaren göremiyorum. yeniden görebilmek için ne yapmalıyım. Akyatırımı aradım forex kullanacaksıınız dediler. Eğer ki bankam bu hizmeti bana veremeyecekse bu hizmeti veren bir aracı kurumdan işlem yapmak daha doğru olmaz mı? Teşekkürler.
    Sn.master38, bankanın kastettiği forex değil foreks.Yani canlı borsa izleme ekranı.

Esas

Merhaba,

www.forexpark.net üzerinden yayınladığımız Son Dakika Analizleri bölümü, isabetli analizler sunmaya ve yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Göndermiş olduğunuz maillar için çok teşekkür ederiz. Bölümü inceledikten sonra budan da yorumlarınızı belirtebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunduğumuz bu hizmet için yorumlarınız bizim için önemli.

İleride yapacağımız gelişmeleri sizin talepleriniz dahilinde şekillendireceğiz.

Esas

Merhaba,
    Ben tüm Forexpark ailesine verdiğimiz bu ücretsiz hizmetten dolayı teşekkür etmek istiyorum. Gerçekten çok iyi bir iş çıkartıyorsunuz. Dün girdiğim 6 işlemin hepsinden de kar aldım sayenizde. Bu gece 2 civarı verdiğiniz analizlerde muhteşemdi. 8 parite de hedeflerine ulaştı fakat ben 3 tanesinde işlem yapmıştım. Ayrıca gece saatlerinde sizden başka bu kadar ayrıntılı ve isabetli destek veren bir kurum yurt dışında bile bulamadım. Her sorduğum paritede analizleri de, özel olarak yayınlıyorsunuz.

Size tek tavsiyem hep bu şekilde hizmet vermeniz, çünkü hiç bir eksik bulmuyorum. Sayenizde tekrar piyasaya geri döndüm ve kazanmaya başladım. Allah sizden razı olsun.

Esas

Serkan bey merhaba,

Foreks işlemleri SPK ya mı bağlı?

Firmanızın lisansı varmı.

Esas

Merhaba,
    Evet şuanda Forex işlemleri SPK tarafından regüle edilmektedir. Firmamız şuanda lisanslama sürecindedir. Lisans alır almaz tüm mecralardan duyuru yapılacaktır.

Saygılarımızla

6. Esas

Selam arkadaşlar bu foruma yeni kayıt oldum yeni konu açamadığım için buraya yazıyorum ben forex piyasasına ilgi duymaktayım ufak bir gelirim var minimum tutarda fon oluşturmayı düşünüyorum başlangıç için,GCM Forex ten demo hesabı açtım ama dünden beri yabancı borsalara yatırım yapamıyorum 18/06/2012 müşteri temsilcisiyle irtibata geçtiğimde bana 15/06/2012 den itibaren forex şirketlerinin yabancı borsalarda işlem yapamdığını söyledi halbuki ben o gün işlem yapabiliyordum bu durum beni kuşkulandırdı gerçekten diğer forex şirketlerinde yabancı borsalarda işlem yapılmıyormu?
    Son düzenleme : yatirimci001; 19-06-2012 saat: 15:30.

7. Esas

integral menkul www.forex.com.tr hesap açtıran var mı

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •