Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 39 madde; 33 - 39 arası.

Konu: Forex piyasaları ile ilgilenen herkezin okuması !!! ŞART !!!

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    33

Esas

Türkiyede'ki traderların çoğu da maalesef aracı kurumu seçiminde yanlış adımlar atıyor. çok büyük şirket gibi görünenlerin aslında nasıl bir şirket oldukları ilerleyen zaman içerisinde anlaşılıyor. türkiye'de bu işi yapan sağlam ve kaliteli şirketlerin azlılığı ve bunların da çok bilinememesi içler acısı. Bu yüzden çoğu trader adayı bu mesleği bıraktılar daha başlamadan. şuanda Türkiyede çok yeni olan forex piyasasında tutunmaya çalışan traderların artık ilgili kurumlara müdahale edebilmesi şart. bunu nasıl mı yapacağız. çok basit. tüm traderları ortak bir çatı altında toplamak. bunu da nasıl yapabiliriz ? kimsenin düşünmesine gerek yok birileri zaten düşünmüş. Döviz Ve Emtia Piyasası Uzmanları Ve Yatırımcıları Dayanışma Derneği kuruldu. Tüm Trader arkadaşlarımızın bu siteye bakmasını istiyorum. siteye baktığınız zaman zaten nasıl bir içerik olduğu ve ne kadar kaliteli olduğu anlaşılacaktır.
    www.forexportal.gen.tr
    reklam yapmaya gerek yok ben sadece linki veriyorum isteyen bakar isteyen bakmaz...

Duhul
    Aug 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    33

Esas

arkadaşlar yaşar erdinç dürüst forex şirketleri yazısını kaldırmış. bilgisi olan var mı acaba ?

Esas

Alıntı Originally Posted by kudi1276 Yazıyı Oku
    arkadaşlar yaşar erdinç dürüst forex şirketleri yazısını kaldırmış. bilgisi olan var mı acaba ?
    __________________________________________________ _______________

Hayır dostum yazı orada duruyor hatta forex hakkında farklı yazlılarda var linke girince sol da aylar yazıyor bu ayı tıkla Yaşar erdinç in tüm makaleleri ve yorumları orada ...

Saygı bizden ...

Esas

Değerli konu takipçilerim ,

Yaşar erdinç beyaz liste olayını durdurdu. Vakit darlığı nedeni ile fakat aşşağıdaki linklerde biz yatırımcıların Aracı kurum seçerken dikkat etmesi gerekenler var.Bunlar olayların püf noktaları .

Unutmayalım Sermayemizi korumak bizle başlar bununda ilk adımı hazine bu piyasaya et atmadan önce aracı kurum seçimi bir çok şey yazdım çizdim şimdiye kadar yazmaya bu konu ile ilgili makaleleri yayınlamaya devam edicem bu konuyu asla soğutmuycam taaaaki hazine bu işe el atana belli şeyler kanunlar ile sabit olana kadar fakat hazine olaya el atarsa kudi arkadaşımızın da dediği gibi minareyi alan kılıfı hazırlar doğrudur o zaman bile iş bizim dikkatimize kalıyor bir anlamda .
    Son olarak forexmad adlı arkadaşımız foruma bir sistem eklemiş bağzı aksaklıklara rağmen nispeten çalışan bir sistem ya adam konuyu bıraktı gitti 5 yıldız almış (yarım bırakılan çalışma 5 yıldız alıyor diğer taraftan hiç parası hiç olan insanlar var gelin önlemini alalım konuşalım tartışalım herkez bilgisini burada paylaşsın) diyoruz kimse zahmet edip isim belirtmeden iyi yada kötü bir tecrubesini paylaşmak istemiyor bende haklı olarak bu sonucu çıkartıyorum ;

HERKEZİN RAHATI YERİNDE !!! HERKEZ ARACI KURUMUNDAN MEMNUN!!! Eğer öyle ise bende bundan sonra şahsi deneyim toplamak burada insanları bilgilendirmekle uğraşmam yayınlanan makaleleri burada yazar geçerim o kadar şunu öğrendim birde kimse eşeğini sağlam kazığa bağlamak istemiyor herkez başarı hikayeleri ile kendini motive edip teknik analiz bilmeden haber takip etmeden 2 3 ayda zengin olma peşinde fakat durumun bundan ibaret olmadığını scalping maili gelince yada sermayesi eriyince anlıyacak sanırım..

http://www.bilgeyatirimci.com/yasar_...forex_hikayesi
    http://www.bilgeyatirimci.com/yasar_...son_g_ncelleme

Herkeze bol motivasyonlu 1 e 1500 veren işlemler dileği ile ...

5. Esas

Bunlardan hesap açan varmı ben genellikle yurt dışındaki firmalar ile çalışıyorum oldukçada memnum
    www.integralforex.com
    www.gmcforex.com
    www.forex.com.tr

6. Esas

* Temel analiz ve teknik analiz konusunda yeterli uzmanlaşmayı göstermek gerekir. Ayrıca takip ettiğimiz haberleri bu analizlere entegre etmeye öğrenmek gerekir. Örneğin Fed in aldığı kararları temel ve teknik analizde nasıl kullanmamız gerekir nasıl yorumlamamız gerekir bunu tecrübe ederek kendimizi geliştirmemiz gerekir.

* Şunu unutmamak gerekir ki forex kolay para kapısı değildir. Daha doğrusu kolay para diye bir şey yoktur hayatta. Bilgi güçtür ve biz ancak bilgimizi kullanarak bu işten kazançlı çıkabiliriz.

* Şans faktörünün de çok büyük etkisi olduğunu kabul ediyorum ancak bu işi tamamen şansa bırakırsak forex kumar ve oyundan başka bir şeye dönüşmez bizim için.

* Kendimiz sürekli güncellemeli geliştirmeli ve bir iç disipline sahip olmamız gerekir.

* Fevri ve panik pozisyonlar almaktan kaçınılmalı. bu işte sabır ve soğuk kanlı olmak çok önemlidir.

* Forex piyasasına herkes kar lede etmek için girer ancak bu o kadar basit ve hemen olacak bir iş değildir. başlangıçta bizim en büyük karımız yatırdığımız teminatı korumaktır.yani her geçen bir gün ana paranız eriyorsa bir sorun var demektir eğer muhafaza ediyorsanız doğru yolda olduğunuzu düşünebilirsiniz.

* İllaki her gün forex oynayacaksınız diye de bir şey yoktur. öyle zamanlar var ki pariteler çok hareketli ve kararsızdır yani yönünü ve geleceğini tahmin edemediğiniz pozisyonlar açmayın. bu işten çok büyük bir olasılıkla zarar edersiniz tabi ki kar da elde edebilirsiniz ama bu bir risktir mümkün olduğu kadar sağlam oynamaya çalışın.

* Forex kaldıraç sisteminden dolayı zaten çok riskli bir piyasadır. Kararsız kaldığınız durumlarda kendinizi daha da riske atmayın.

* Kazandığınız durumlar kendinize dur demeyi bilin bu kazancı o günün karı sayın LÜTFEN aşırı HIRSTAN uzak durun. yoksa sizi hataya sürükler.

* Forex takıntı haline getirmeyin illaki kazanacağım diye hayat felsefesi hayine de getirmeyin çünkü bu piyasada her zaman 2=2 değildir matematik gibi sabit değerleri yoktur ve her zaman aynı nedenler aynı sonuçları da doğurmayabilir öyle olsaydı dünyanın en zengin insanları EKONOMİSTLER olurdu bunu unutmamak gerek

Eklemek istediklerim şimdilik bu kadar herkese bol kazançlar dileklerimle SAYGILAR…

Kaynak: http://forexsistemi.com/forex-te-yenilere-tavsiyeler-2/

Duhul
    Dec 2013
    İkamet
    çorum city
    Gönderi
    345

Esas

piyasanın en yüksek spread oranına sahip firmalardan biri olan integralde hesabınız varsa, bu kazıklanmayı protesto etmek için hesabınızı kapatın gitsin. 2. alternatif ise aynı hesabı 10 dakika içerisinde başka bir firmaya pas etme seçeneğide var. hatta pozisyonlarla birlikte. yenilen kazık öyle böyle değil. mesela eurusd de ben 1,5 pip öderken yeni bi firma buldum orda 0,6 pip, diğer önemli paritelerde ise 2 ile 5 pip arasında iken integralde bu firmada 0,6-0,8 arası spread var. onca yenilen kazıktan sonra öğrendik o başka. kimsenin adamı filan değilim. forumun eskilerindenim millete yardımcı oluyorum hepsi bu

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •