Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178
Arama sonucu : 1418 madde; 1,417 - 1,418 arası.

Konu: Sarmal döngü!!!

Duhul
    Jul 2009
    İkamet
    ANKARA
    Gönderi
    1,793

Esas

Alıntı Originally Posted by yesilmisi Yazıyı Oku
    Al sana kapak olsun..Faydasız kaçtınmı?
    Arkadaşlar burda tartışmanın manası yok.Sayın mutluol un dediği hisselere gitti,düşende oldu artanda.Ama kimseye alın demedi.Hatta hep şifreli yazdı.Fikirlerimizi paylşamak serbest.Denilen olur ya da olmaz başka.Yalnız başkası tavsiye bile etse hisseyi önce analiz etmek lazım,karı iyi mi,borcu var mı,sermayesi düşük mü?Kısa vade de k.y yı yerler.Borsada para kaybetmek çok kolay yalnız artk paranızın kıymetini bilin.Araştırmadan %10 için balıklama atlamayın. İyi bir hisse bulup hedefini koyup bekliyeceksinz.Kimseyi burda suçlama niteleğinde bulunmayalım.BOL KAZANÇLAR.

Esas

Alıntı Originally Posted by ank11 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar burda tartışmanın manası yok.Sayın mutluol un dediği hisselere gitti,düşende oldu artanda.Ama kimseye alın demedi.Hatta hep şifreli yazdı.Fikirlerimizi paylşamak serbest.Denilen olur ya da olmaz başka.Yalnız başkası tavsiye bile etse hisseyi önce analiz etmek lazım,karı iyi mi,borcu var mı,sermayesi düşük mü?Kısa vade de k.y yı yerler.Borsada para kaybetmek çok kolay yalnız artk paranızın kıymetini bilin.Araştırmadan %10 için balıklama atlamayın. İyi bir hisse bulup hedefini koyup bekliyeceksinz.Kimseyi burda suçlama niteleğinde bulunmayalım.BOL KAZANÇLAR.
    Niye kimseyi suçlamayalım silah dayamadı kendi aklıyla aldı belki peki kim heveslendirdi zararına sebep oldu o alan kişi bahsettiğin analizi yapmadı hatalı yönlendirip tavan edecem deyip kaçanmı suçsuz ben yazarım arkadaş kimseylede tartışmıyorum burdaki kazandırdığı kaybettirdiği ortada niye kimse çıkmıyor ortaya bu kişiyi savunmaya yada suçlamaya hepsi sessiz kenarda gelmesini bekliyor şaklabanın ben serapmı görüyorum acaba neyse kimseye yaran olmayacağını yazmıştım ölede bir durum var buradada ne haliniz varsa görün beyler ben avukat değilim kendi düşen ağlamaz bol kazanç böyle giderse Zor ama kolay gelsin herkese,bu sessizlikten sonra yazmamın bir manası yok,sataşma olmadığı sürece doşardan takip edicem yazmaya gerek yok bence..

Sayfa 178/178 İlkİlk ... 78128168176177178

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •