Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122
Arama sonucu : 176 madde; 169 - 176 arası.

Konu: Mutluluklarımızı Paylaşalım...

Duhul
    Jun 2006
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    434

Esas

2senedir yasaklıydım. çok önemli değil bu nickim ama o yasağı hiç sindirememiştim. yasak bitmiş şimdi geri geldim. mutluyum

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Alıntı Originally Posted by wowow Yazıyı Oku
    2senedir yasaklıydım. çok önemli değil bu nickim ama o yasağı hiç sindirememiştim. yasak bitmiş şimdi geri geldim. mutluyum
    2 Senedir hangi nickle devam ediyordun..

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Duhul
    Dec 2009
    İkamet
    27 E 09 38 N 25
    Gönderi
    1,780
    Blog Yazıları
    1

Esas

5 yıl sonra kız arkadaşımdan ayrıldım ; ÇOK MUTLUYUM

Duhul
    Feb 2004
    Gönderi
    10,347
    Blog Yazıları
    9

Esas

Ankara'dan bu sabah döndüm.
    Dün 30.ncu mezuniyet yılı plaket töreni yapıldı. nasıl olduysa bazı arkadaşlarımı 30 yıl sonra ilk defa görebildim. Epeyce hasret giderdik.
    Koca 30 yıl göz açıp kapayıncaya kadar geçti. Bu sürede elimden geldiği kadar tüm zamanımı en iyi şekilde değerlendirmeye çalıştım.
    Yüzlerce tesiste etüd, planlama, proje, inşaat, danışmanlık yaptım. Belki epey koşuşturdum, belki çok yoruldum ama hepsine değdi mutluyum, çok mutlu bir gün yaşadım.
    Törende bizden epeyce kıdemliler de varmış.
    Tarım Bakanlığı emekli müsteşarlarından sayın Ramazan Tekeli ağabeyimizin de 62.nci mezuniyet yılıymış. Oldukça dinç ve diri bir ağabeyimiz. Konuşmasıyla hepimizi heyecanlandırdı.
    Bu hesaba göre bizler henüz yolun başındayız demektir.
    Yani daha yapılacak çok işi ve hizmet var.
    Büyük bir zevk ve şevkle yapmaya devam edeceğim.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

gözümün nuru, balum, bi danem.

her zaman ki gibi yine gurur duydum.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:

Duhul
    Jun 2008
    İkamet
    Papatyanın hışırdamadığı, hapşurmadığı, kokmadığı
    Gönderi
    9,983
    Blog Yazıları
    7

Exclamation i-ked Still Breathes

Daha doğduğunda, ilk nefesinde hayata 1-0 geride başlayan;
    Neredeyse hep yalnız olup etrafında duvarlar ören;
    Sadece kitaplar ve bilgisayar ile anlaşabilen;
    Bir ses istediğinde kendi kendine konuşan;
    Bir sıcaklık istediğinde kendi kendine sarılan, kendi elini tutan;
    Yıllardır cep telefonu kullanmayan;
    Haftasonu, yılbaşı, bayram tatillerinde dışarıya adımını atmayan, kapıyı pencereyi bile açmayan;
    Sadece "1" kişiyi seven, asla aldatmayan ama aldatılan, kandırılan ve hatta aynı kişi tarafından mahkemeye verilen, küfürlerle ve tehditlerle muhatap olan;
    Zaman zaman "Niçin?" diye kendisini yiyip bitiren;
    Sürekli 3,5 atan, gölgesinden bile korkan, görülmekten, duyulmaktan, sevilmekten, yaşamaktan, ölmekten ürken;
    Boşu boşuna O2, H2O, CaCl, C12H22O11, C2H5OH tüketip CO2 üreten;
    ...
    i-ked hâlâ nefes alıyor. Önünde harcayabileceği 86.400 saniyelik bir 11 Ağustos 2013 günü daha var.

Hala ölmediğim için kendimi tebrik ediyorum. Yıllar önce ölmüş olmalıydım.

3,5
    3,5
    3,5
    3,

nereye kadar?
    Son düzenleme : i-ked; 11-08-2013 saat: 02:57.
    ~ O.K.U. ~
    Forum Kuralları

Hayat bazen çok cimridir.
    İnsanın yeni bir duygu tatmaksızın günler, haftalar, aylar hatta yıllar geçirdiği olur.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Bize bu mutluluğu yaşatan, canım kızımı kutluyorum. bir baba olarak en mutlu günlerimden birisi.

ilk öğretim öğretmeni Mustafa Gülere, Orta okul Sınıf öğretmeni Bahriye hanıma, emekleri için teşekkürler.

Darısı lise ve üniversitedeki başarılarına.

Duhul
    May 2012
    İkamet
    borsadanhisse.net
    Gönderi
    17,389
    Blog Yazıları
    26

Esas

geçen hafta ayvalık dönüşü karamürsel civarında bir dostun köyüne uğradık. yıllar sonra ilk defa dalından kopartarak meyve yedik
    neler vardı neler... erik, kiraz, dut filan bi sürü...
    ülen istanbulda karadut'un kilosuna 12 TL veriyoruz. ama köy yerinde dalından kopartıp yersen BELEŞ oluyor
    doldurabildiğimiz kadar doldurup istanbula geldik.
    bahçede geçirdiğimiz bir kaç saat beni acaip mutlu etti...

Sayfa 22/22 İlkİlk ... 12202122

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •