Sayfa 534/534 İlkİlk ... 34434484524532533534
Arama sonucu : 4270 madde; 4,265 - 4,270 arası.

Konu: ::: göz - gez - arpacık ::: - 4 (Sinerji)

1. Esas

zaten ne diyor; "Yatırım Tavsiyesi mi? Asla." .... git ne b.k yiyosan ye, hala gelip ötüyorsn be

2. Esas

Alıntı Originally Posted by boldpilot23 Yazıyı Oku
    arkadaşlar uzatmayın.. ben gerekenleri yazdım.. ..ne kadar yazsan boş...ben yazdığımda herkes bana saldırdı..ama nedense benden başka da eleştiren yoktu..üstüne bir de ceza verdiler yazılarımı da sildiler. demek ki bu foruma zarar veren sen ben gibi eleştiri yapanlarmış. çünkü benim yazılarım silinirken benle alakalı yazanların yazıları duruyor.. kim ne kadar samimi ortada işte.. kim küçük yatırımcı dostu ne kadar dost ortada.. kimin ne hali varsa görsün boş ver.. her koyun kendi bacağından asılır..
    size burada kimse zorla bişey aldırmıyor. Eğerki eleştiriniz varsa önce kendinize yapın. "vay benim aptal,salak kafam neden yatırım desteği almadım.Neden yatırım potfoy şirketlerinde hesap açıpta ordan destek almadım" diye. hisseyi alıyorsanda stop loss belli olacak.

ondan sonra stop uygulama başkalarına çamur atmaya çalış. Unutmayın ki burada kimse tahta yapıcı değil ve okadarda gücü yok. Hisse düşebilirde yükselebilirde.

Esas

Alıntı Originally Posted by pegasus_emre Yazıyı Oku
    size burada kimse zorla bişey aldırmıyor. Eğerki eleştiriniz varsa önce kendinize yapın. "vay benim aptal,salak kafam neden yatırım desteği almadım.neden yatırım potfoy şirketlerinde hesap açıpta ordan destek almadım" diye. Hisseyi alıyorsanda stop loss belli olacak.

Ondan sonra stop uygulama başkalarına çamur atmaya çalış. Unutmayın ki burada kimse tahta yapıcı değil ve okadarda gücü yok. Hisse düşebilirde yükselebilirde.
    4,3* maliyetimdi 4,8* satışım..%10 da fazla karla sattım bu hisseyi..zarar etmedim...fatih bey dedi diye almadım..sen daha neden eleştirdiğimi bile bilmiyorsun..dediğim gibi uzatmayalım...konudan bihabersin zaten

4. Esas ::: göz - gez - arpacık ::: - 4 (Sinerji)

Alıntı Originally Posted by boldpilot23 Yazıyı Oku
    4,3* maliyetimdi 4,8* satışım..%10 da fazla karla sattım bu hisseyi..zarar etmedim...fatih bey dedi diye almadım..sen daha neden eleştirdiğimi bile bilmiyorsun..dediğim gibi uzatmayalım...konudan bihabersin zaten
    Kendi kararin ile nugyo aldiysan da burada yazmana gerek yok. Kar ederken oyle sacma sapan konusmalarinla zaten amacini belli etmis oldun.

Neyse dedigin gibi uzatmaya gerek yok daha fazla.

5. Esas

Esas

GARAN grafikte dipten dönüşü MFI dikkat

Sayfa 534/534 İlkİlk ... 34434484524532533534

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •