Sayfa 954/954 İlkİlk ... 454854904944952953954
Arama sonucu : 7631 madde; 7,625 - 7,631 arası.

Konu: AKPAZ - Akyürek tüketim ürünleri pazarlama dağıtım ve ticaret a.ş.

1. Esas

Seçim diye birşey yok sadece kongreye gidilecek ve Bakanlar kurulu yeni bi Başbakan atayacak ama yarın borsanin en az eksi 4 açmasını bekliyorum yazık oldu borsadakilere kaybettirdiler dolarcilar kazandı

2. Esas

Bugün olanlar ne için yapılıyor, bu ülke nasıl bu hale geldi sandınız bir düşünün bakalım Ya da ben söyleyeyim, evet hepsi kendi kılıflarını daha kolay hazırlamaları için tasarladıkları yeni anayasa, başkanlık ve ikbal sevdası uğruna her ne varsa onun için, gerisi laf salatasıdır, bu bakımdan kendilerine muhalif içlerinden dahi kim varsa ortadan kaldırmaya gayret ediyorlar, biraz ayık olsanız iyi olur.

Şuna da bir göz atın: https://eksisozluk.com/entry/60289179

Esas

Ak yurekler artık ihlas lara yaklaşır yarın. Ulan yediniz bitirdiniz milleti be sülük gibi. ytd.

Duhul
    May 2016
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    66

Esas

onların....olmayan yüreklerini....

5. Esas

görevim icabı genel kurul toplantısına katılabilmem zor olsada izin alabilirsem o toplantıya katılmaya çalışacağım.yüreklerine tükürdüklerim...

Esas

Allah bildiği gibi yapsın. Bu da son sözümdür benim

Yatırım tavsiyesi değildir.

Duhul
    Feb 2004
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    39,562
    Blog Yazıları
    1

Esas

Forum kurallarını okumak için tıklayınız
    Bunları yapmayınız okumak için tıklayınız.

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: Forumumuzda dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Forumumuz yeni adresinde eski gelenek ve kurallarıyla yoluna devam edecektir. Lütfen üyelik kaydınızı yapınız:
    http://www.hisse.net/topluluk/register.php

Sayfa 954/954 İlkİlk ... 454854904944952953954

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •