Sayfa 234/529 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon
Arama sonucu : 4231 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: SNGYO-Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı

Esas

Bugünkü hareketi yorumlayacak varmı?
    Neden hacim oluşturmaya başladılar dersiniz.
    Dün güya satan finans ve garanti bugün nedense almış.Babaların nerelerden oyun kurdukları buradan belli oluyor.
    Bizimdeki koca oturan boğanında canı sıkıldı heralde aylardır hareketsizlikten.Oda sözümona satışa geçti.
    Yani bırak bu ucuz mumaralarıda kağıdı yukarı süreceksen sür.Bunları kimse yemez.Çok değil % 10 15 verdinmi zaten burda kimse kalmaz, sorada nereye sürersen sür.
    Kısaca kefenin cebi yok nedir bu doymaz hırs.
    Accukta bize ver daaaa.

2. Esas

Alıntı Originally Posted by investor2014 Yazıyı Oku
    bizimdeki mallar benim olsa ve kağıdı yukarı sürmek istesem önce kağıdı diğer kurumlara dağıtır öyle yukarı sürerdim, ya da yukarı sürerken malları diğer aracı kurumlara dağıtırdım böylece mal dağıtılıyor algısı oluşturarak diğer yatırımcıların ara fiyatlardan kağıda girmesini engellerdim.
    Neden böyle birşey yapsın zaten 100 milyon civari mali var bizim de ister götürür ister götürmez ben bu fiyatlardan patronun satacağını zannetmiyorum neden satsin kelepir fiyatsa he şirkette sorun varsa o ayrı bir durum o zaman bende satarım bu fiyattan.

3. Esas

En guzeli sürsün eşeği 0,90 -0,95 arasına bak neler olacak hüseyin oner bile nereden nere götürmüştü bumu yapamayacak.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    357

Esas

Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığına elektronik posta yoluyla ilettiğiniz dilekçeniz alınmıştır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve önerileriniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, esenlikler dileriz.
    sen yenisin herhalde kardeş.... bravo sen birkaç günde anladın. bizler bunu birkaç yılda anladık....

5. Esas

Alıntı Originally Posted by tamtam14 Yazıyı Oku
    Neden böyle birşey yapsın zaten 100 milyon civari mali var bizim de ister götürür ister götürmez ben bu fiyatlardan patronun satacağını zannetmiyorum neden satsin kelepir fiyatsa he şirkette sorun varsa o ayrı bir durum o zaman bende satarım bu fiyattan.
    hoca dediğimi anlamadın, malı başkasına satmayacak sadece cepten cebe yapıp diğer kurumlara malı dağıtacak ki takaslarda dağıtılıyor görünsün.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    357

Esas

Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
    sen yenisin herhalde kardeş.... bravo sen birkaç günde anladın. bizler bunu birkaç yılda anladık....
    forum da yazılan alıntılar - cevaplar alakası olmayan birisine cevapmış- alıntıymış gibi abuk sabuk bir şekilde çıkıyor....

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    357

Esas

Alıntı Originally Posted by ali1980 Yazıyı Oku
     Alıntı Originally Posted by fchopen Yazıyı Oku
    Cumhurbaşkanlığına elektronik posta yoluyla ilettiğiniz dilekçeniz alınmıştır. Tarafımıza iletmiş olduğunuz görüş ve önerileriniz değerlendirilmek üzere ilgili birimlere iletilmiştir. İlginiz için teşekkür eder, esenlikler dileriz.
    forum da yazılan alıntılar - cevaplar alakası olmayan birisine cevapmış- alıntıymış gibi abuk sabuk bir şekilde çıkıyor....

Esas

Spek mal kaptırdı herhal küstüm oynamam modunda.

Sayfa 234/529 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •