Sayfa 119/120 İlkİlk ... 1969109117118119120 SonSon
Arama sonucu : 956 madde; 945 - 952 arası.

Konu: Tembel Avrat Reyonu

1. Esas

Alıntı Originally Posted by autotruble Yazıyı Oku
    Neredeyse senetlerin hepsi hazır. Özellikle bedelsiz grubu ve endekse yan orta ölçekli senetlerin tümü para kazandırır bu piyasada.
    Bu haftanın senetleri neler olacak sayın autotruble?

2. Esas

ısdmr .....

Esas

Moda endeks senetleri misal bankalar geride kalana geç modu çalışıyor. Sıra bedelsizler ve temettücülere gelmek üzere. Bilançosu ekstra güzel gelen buradan yeni bir dalgaya çıkar. Bedelsizler temettücüler ve bilançosu ekstra güzel gelecekleri kollamakta fayda var. Tabi bir de sporlar. O kadar çok senet var ki yaz yaz bitmez. Genel yorum genel görüş yeterli. Endeks için 89a kadar yol var yakın vade için. Tabi önce 87üzerine oturuş görmek gerek.

Esas

Hocam sporlardan ve bedelsizlerde one cikan 1 er tane alsak sizin gozunuzden

Sent from my HTC One_M8 using Android mobile app

5. Esas

Sayın hocam işiniz yoğun Rabbim kolaylık versin bedelsiz hisselerden ( verebilecekler tahminen) iki,üç adet yazabilirseniz iyi olur tşk.

Esas

Valla omer hocam bi sepet su kis ayinda isitir bizi esirgemeyin dusuncelerinizi su ky den saygilar..

Sent from my HTC One_M8 using Android mobile app

Esas

hoca forumu terketti

Esas

Terketmedim de bir sürü hisse yazmak gerek ondan yazmıyorum. Genel anlamda olumlu görüş ile olumlu bulduğum sektörleri yazıyorum. Günlük ya da haftalık biraz yataya sarmış temeli düzgün şirketi alıp beklemek lazım sadece. En son bankalar ve temettücüler dedik. Bankaları daha bitiremediler hergün yükseliyor bankalar onlardan sonra sıra temettü senetleri bedelsizler ve bilanço beklentililere gelecek.

Sayfa 119/120 İlkİlk ... 1969109117118119120 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •