Sayfa 877/878 İlkİlk ... 377777827867875876877878 SonSon
Arama sonucu : 7023 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: ALCAR Alarko Carrier Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

vsahibi kansiz godfyeardakinin aynisi.bana kim alarkolarddan para kazandigini soyleyebilir.5verir10 alir bu ka
    nsizlar.

2. Esas

Son dakikalarda tahtayı kana buliyan neden bu pisliği yapmıştır.aciklama yap desek yapmaz.hayirdir endeksde düzeltme harekatını var.yoksa daha mal topliyamadinizmi hangisi yazda bizde zarar etmiyenlere.nokta ytd

Esas

Alıntı Originally Posted by rixson74 Yazıyı Oku
    vsahibi kansiz godfyeardakinin aynisi.bana kim alarkolarddan para kazandigini soyleyebilir.5verir10 alir bu ka
    nsizlar.
    Doğru kararlar alabilen heryerde kazanır. Bunun alarko ile değil sizinle alakası var dostum.
    Son düzenleme : irmik; 16-02-2017 saat: 22:15.

4. Esas

Alıntı Originally Posted by irmik Yazıyı Oku
    Doğru kararlar alabilen heryerde kazanır. Bunun alarko ile değil sizinle alakası var dostum.
    İrmik hiç katılımıyom buna...bazen rüzgar seni alır götürür...Müthiş bir örnek Goodyear ...Goodyear bedelsizinden 7 ay önce ben bir dost toplantısında Nisanda Goodyear 150 olacak dedim.Millet gülmekten yıkılıyor.Goodyear 58-59 civarıydı o gün..1 Nisanda 149.50 idi...tabiiki pozisyon almıştım...Ancak birden forumda shortçular türedi...bir sürü hikaye şu var bu formasyon var diye...250 -300 olacak diye sonu hüsranla bitti bir çoğu için ağlama duvarı oldu... anlayacağın İRMİK buralar kalabaklaşınca kork...Ha Hisseci16 kaliteli bir arkadaş söylediği formasyonda doğru ama kısmet işte...
    Saygılar...

Sent from my SM-J700H using Android mobile app

Esas

Alıntı Originally Posted by metamorfoz100 Yazıyı Oku
    İrmik hiç katılımıyom buna...bazen rüzgar seni alır götürür...Müthiş bir örnek Goodyear ...Goodyear bedelsizinden 7 ay önce ben bir dost toplantısında Nisanda Goodyear 150 olacak dedim.Millet gülmekten yıkılıyor.Goodyear 58-59 civarıydı o gün..1 Nisanda 149.50 idi...tabiiki pozisyon almıştım...Ancak birden forumda shortçular türedi...bir sürü hikaye şu var bu formasyon var diye...250 -300 olacak diye sonu hüsranla bitti bir çoğu için ağlama duvarı oldu... anlayacağın İRMİK buralar kalabaklaşınca kork...Ha Hisseci16 kaliteli bir arkadaş söylediği formasyonda doğru ama kısmet işte...
    Saygılar...

58-59 dan pozisyon alanlar doğru karar almış kazanmışlar işte arkadaş mesajında kimse kazanamaz diye iddia etmiş bence onu eleştirseniz daha iyi olur
    Son düzenleme : irmik; 17-02-2017 saat: 00:53.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by irmik Yazıyı Oku
    58-59 dan pozisyon alanlar doğru karar almış kazanmışlar işte arkadaş mesajında kimse kazanamaz diye iddia etmiş bence onu eleştirseniz daha iyi olur
    ayrıca buraya ilk geldiğimde volna ile takılıyorduk bir kaç arkadaş daha vardı,kalabalıklaşınca Bavulu toplayıp kaçtım.
    Hareketten önce sıkıntı yok dostum az bilanço okuma bilgin varsa birazda sabrın varsa para kaybetmezsin zaten... Hareket başlayınca basiretini korumak şartıyla ....işte o zor oluyor ...Kazanamayan arkadaşta kendini geliştirecek dostum...her zaman malda olmayacak köşede pusuya yatmayı ölü numarası yapmayı öğrenecek...Tabiiki sağlam kağıtlarda...Öyle ali velinin tahtasına gitmeyecek...

7. Esas

Satmak isteyene her kademeden alırım diyor hacim de destekliyor ama anladığım kadarı ile keşke satsaydıkçıların sayısı azalmış gibi isteyen satabilir ama görünüyor ki herkes yükselsin diyor ama satmıyor. İplikçinin de herhalde acelesi yok o da sabırla çalkaladıkça çalkalıyor ve bu fiyatlardan verin diyor.

Kağıdın kıymetli olduğunu beklentisini sağır sultan dahil herkes biliyor ve bu yüzden satış tarafı pek istekli değil. Al satçıar açıkçılara itina ile dersler veriliyor. dünkü kapanış ao 51,677 hacim 171,387 lot kapanış 50.80 daha ne desinler.

Bence oldukça yüksek sayıda ky beklemede ALCAR da. Bana en çok ilginç gelen hacim bu hacim ALCAR için olağan değil. Bu ortamda verilen her karar doğrudur sonuçta birileri kazanacak birileri kaybedecek inşallah kazanan tarafta oluruz.

Alcar ters kağıttır bir bakarsınız 40 lı fiyatlara gelecek diye konuşturur bir bakarsınız 100 lü rakamları konuşursunuz. Onun için eskiler iyi bilir ALCAR la vedalaşamazsınız. Çünkü bir gece ansızın bir haber gelebilir ve bir bakmışsınız ki oyun dışı kalmışsınız.

Ben kendi adıma resmi olarak ALCAR dan gelecek açıklamayı görmeden bir hareket yapmayacağım . Bu benim kararım herkes kendi kararını kendi verecek alanda satanda bekleyen de haklı sorun bunun ne zaman yapıldığı yani zamanlama haydi hayırlısı. Gene kızanlar olacak ama olsun ben gene bugün de çalı arkasında rahmetli Kemal SUNAL'ın filmini izlemeye devam edeceğim. Herkese bol şanslar ve iyi bir hafta sonu dilerim kalın sağlıcakla. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kendi görüşümdür hatalı olabilir.

Esas

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    satmak isteyene her kademeden alırım diyor hacim de destekliyor ama anladığım kadarı ile keşke satsaydıkçıların sayısı azalmış gibi isteyen satabilir ama görünüyor ki herkes yükselsin diyor ama satmıyor. Iplikçinin de herhalde acelesi yok o da sabırla çalkaladıkça çalkalıyor ve bu fiyatlardan verin diyor.

Kağıdın kıymetli olduğunu beklentisini sağır sultan dahil herkes biliyor ve bu yüzden satış tarafı pek istekli değil. Al satçıar açıkçılara itina ile dersler veriliyor. Dünkü kapanış ao 51,677 hacim 171,387 lot kapanış 50.80 daha ne desinler.

Bence oldukça yüksek sayıda ky beklemede alcar da. Bana en çok ilginç gelen hacim bu hacim alcar için olağan değil. Bu ortamda verilen her karar doğrudur sonuçta birileri kazanacak birileri kaybedecek inşallah kazanan tarafta oluruz.

Alcar ters kağıttır bir bakarsınız 40 lı fiyatlara gelecek diye konuşturur bir bakarsınız 100 lü rakamları konuşursunuz. Onun için eskiler iyi bilir alcar la vedalaşamazsınız. çünkü bir gece ansızın bir haber gelebilir ve bir bakmışsınız ki oyun dışı kalmışsınız.
    Ben kendi adıma resmi olarak alcar dan gelecek açıklamayı görmeden bir hareket yapmayacağım . Bu benim kararım herkes kendi kararını kendi verecek alanda satanda bekleyen de haklı sorun bunun ne zaman yapıldığı yani zamanlama haydi hayırlısı. Gene kızanlar olacak ama olsun ben gene bugün de çalı arkasında rahmetli kemal sunal'ın filmini izlemeye devam edeceğim. Herkese bol şanslar ve iyi bir hafta sonu dilerim kalın sağlıcakla. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kendi görüşümdür hatalı olabilir.
    yazdıklarınız doğruda sonunda ısrarla kemal sunal filimlerini seyretmeğe devam diyerek yazınızın kalitesini düşürmeseniz :::::

Sayfa 877/878 İlkİlk ... 377777827867875876877878 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •