Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345
Arama sonucu : 38 madde; 33 - 38 arası.

Konu: Fuji A820 dijital fotoğraf makinesi hakkında yardım

Esas

Alıntı Originally Posted by patates22 Yazıyı Oku
    Fotoğraf makinesi için hangi marka şarjlı pil ve şarj aleti tavsiye edersiniz? Pilin özellikleri neler olmalı?
    Yüksek mAh'lı pilleri tercih edin, daha uzun süre dayanır. Biri yedek olmak üzere 2 takım yapın. Acele şarj etmek gibi bir zorunluluk yoksa daha yavaş şarj edenler hem daha ucuz olur hem de (bana göre) daha iyidir.
    Pil olarak GP 2500 ve GP 2700 kullanıyorum, memnunum.

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    36-42,26-45
    Gönderi
    324

Esas

Teşekkür ederim sayın murca. İnternetten araştırdığım kadarıyla Varta en iyisi, GP ise fiyat olarak daha uygun. Bir de satın alabileceğim yerlerdeki modeller arasından da eleme yapmam gerekecek

Esas

Merhaba

Şarj edilmiş piller acaba kaç gün içinde hiç kullanmadan tekrar tükenir. Bir bilgi veya tecrübeniz var mıdır ?

Esas

Alıntı Originally Posted by Von Yazıyı Oku
    Merhaba

Şarj edilmiş piller acaba kaç gün içinde hiç kullanmadan tekrar tükenir. Bir bilgi veya tecrübeniz var mıdır ?
    Bir zamanlar haftada %1-2 gibi güç kaybı olduğunu okumuştum. Ekim'de şarj ettiğim piller de hala el fenerini çalıştırıyor.

Duhul
    Jan 2005
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    6,374

Esas

Alıntı Originally Posted by patates22 Yazıyı Oku
    Bugünlerde dijital fotoğraf makinesi almayı düşünüyorum. Fazla para vermek istemiyorum. Teknosa'da Fuji A820+çanta+2 GB SD kart 268 YTL.

Linkte teknik özellikleri veriliyor. Fotoğraf (ve makineleri) pek anlamadığım konulardan. Özellikleri iyi mi? Kullanımı kolay mı? Eğer iyi değilse 300 YTL altında hangi makineyi tavsiye edebilirsiniz?

http://www.teknosa.com.tr/Cultures/t...AF_MAKINESI156
    ben bunu alacağım,iso 1600 özelliği var,amatör çekimlerde önemli..

http://www.hepsiburada.com/productde...ductid=bd99786

Esas

Alıntı Originally Posted by murca Yazıyı Oku
    Bir zamanlar haftada %1-2 gibi güç kaybı olduğunu okumuştum. Ekim'de şarj ettiğim piller de hala el fenerini çalıştırıyor.
    Teşekkür ederim

Sayfa 5/5 İlkİlk ... 345

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •