Sayfa 3/3 İlkİlk 123
Arama sonucu : 19 madde; 17 - 19 arası.

Konu: PDA kullanan var mı.

Esas

Alıntı Originally Posted by gucluu Yazıyı Oku
    HTC TOUCH HD kullanıyorum. Şunu söyliyeyim beklentilerimi aştı gerçekten.

Daha önce HP IPAQ 6915 kullanıyordum. Ona göre bayağı birşeyler eklemişler.

Wifi çok iyi. Pil çok iyi. Saatlerce nette dolaşabiliyorum.

Wifi varsa bilgisyara gerek duymuyorum. Sadece alet YKB internet bankacılığına giremiyor. Aslında bu da YKB nin problemi. PDA uyumlu bir sayfa yapsalar hayvan ona da girecek bence.

Üzerinde opera browser yüklü. Dediğim gibi birtek YKB internet bankacılığına giremedim onunla yoksa her türlü sayfayı açıyor.

Haa skyfire diye bir browser var. Netten indirince onunla ykb internet bankacılığına da girdim. Ancak bu skyfire proxy mantığı ile çalıştığı için kesinlikle tek kullanımlık şifre ile giriş yapmanızı tavsiye ederim.

Çubuk kullanmaya 90% gerek kalmıyor. Ancak combo boxlardan detaylı seçim yapacaksanız çubuğa ihtiyaç oluyor.

Geçen gün bahçede radyosunu açtım. Hiç beklemiyordum alette RDS bile var baktım POWER TURK felan yazılar geçiyor arkadan. Yuh dedim.

Kesinlikle muhteşem bir cihaz. Kullanımı çok rahat. Eski windows mobile larda elli klik gerekiyordu bu alette TouchFlo3D ile iphone'u yakalamışlar.

Birde görüntülü konuşma felan da var iphone hak getire.

edge'den (3g henüz memlekette yok ondan dolayı halen edge diyorum) de arada bağlanıyorum ama en güzeli data paketi almak servis sağlayıcıdan. Hızı fena değil edge'in.

Gün içi endeks, hisse, yada bloomberg'den dünya piyasaları hep elimin altında oluyor çok rahat takip ediyorum. Tabii ki hisse.net, facebook ve gmail de. Haa windows live, messenger'ı da unutmayayım.

en mantıklısı çok güzel şekilde açıklamışsınız.

Esas

.............

warworn Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by kentuf Yazıyı Oku
    Borsa için kullanacaksan en sağlıklısın htc olduğu söylendi gerek m4 için gerekse matriks için.1500tl civarında makine.
    htc touch diamond 2 bir siteden sipariş verdim site yamuk yapmaz ise aldıgım zaman deneyimlerimi bende burdan paylaşırım.........

fiyat 1200tl bı ulaşsın elime............

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •