Arama sonucu : 4 madde; 1 - 4 arası.

Konu: İMKB Derinlik

Esas İMKB Derinlik

Derinlikli İMKB takip programlarından bigparapro ve Foreks'in FX2000 'i inceledim.bigparapro e-kolay.net,FX2000 Sabancı Telekom'dan dial-up olarak hizmet veriyor.ADSL üzerinden veremiyorlar.Ben ADSL üzerinden bu hizmeti almak istiyorum.Acaba derinlikli İMKB takip programı olup da bunu dial-up değil de ADSL üzerinden veren bir servis sağlayıcı var mı?Bilgisi olan arkadaşlar iletirse çok sevinirim.
    Eğer yoksa ne tavsiye edersiniz.ADSL muhakkak olmalı.Teşekkürler.

2. Esas

uygun program buldunuz mu.hangisini tavsiye edersiniz 6 sene geçmiş

Esas

bir 6 sene daha geçecek sanırım yazılım kısmı çok pasif kalmış o kadar şey yazılmış ama borsa sitesinde borsa programı yok

Esas

Alıntı Originally Posted by eskibirdost Yazıyı Oku
    uygun program buldunuz mu.hangisini tavsiye edersiniz 6 sene geçmiş
    hisse derinlik için euroline veya fx2000 tavsiye ederim matriks bunlara göre daha ilkel bence

aracı kurumunuza bastırmanız halinde ücretsiz verebilirler aksi takdirde future lerle birlikte hisse derinli,k alırsanız 150 usd nin üzerinde galiba

future ler için ise fx2000 euroline göre 10 harekette 7 defa basar her zaman daha hızlıdır defalarca test ettim uzun zaman aralıkları ile

vob için özellikle alsatlar için vob klayn veya vst tavsiye ederim anında sat yapıyor 1 sn içinde ve derinlikbilgileride anındadır

umarım sorularınıza yanıt olmuştur

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •