Arama sonucu : 3203 madde; 1 - 8 arası.

Konu: DMISH - Mish Dekorasyon Sanayi ve Ticaret A. Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Esas

arkadaslar peki elimizde diyelimki 1.60 maliyetli 1000 lot vardi,,bedelliye katildik 1000 ytl hesabimiza koyduk,,maliyetimiz (1.6+1)/2 mi olacak ? yani 1.3

bir sorumda bedelliye katilmak icin hesabimiza para koymamiz gereken son tarih nedir acaba ?

Tesekkurler

2. Esas

Alıntı Originally Posted by castigliano Yazıyı Oku
    arkadaslar peki elimizde diyelimki 1.60 maliyetli 1000 lot vardi,,bedelliye katildik 1000 ytl hesabimiza koyduk,,maliyetimiz (1.6+1)/2 mi olacak ? yani 1.3

bir sorumda bedelliye katilmak icin hesabimiza para koymamiz gereken son tarih nedir acaba ?

Tesekkurler
    son tarih benim bildiğim kadarıyla gelecek salı günü... ama mliyet öyle mi oluyor diye sorarsan net birşey söyleyememekle birlikte bende öyle olacağını tahmin ediyorum... ama sanırım bedelli ilk başladığı zamanlarda idasr olarak satsaydım daha karlı olacaktı... şu anki zararımdan fazla getirisi olacaktı... bilmediğim için öyle bir hakkım olduğunu satamadım.. artık kısmet bakalım..

Esas

bu ruchanlarda neyin nesi zararı gorunce.. sıçtık galiba....

Esas

Alıntı Originally Posted by castigliano Yazıyı Oku

Tesekkurler
    En son haftaya Cuma olması lazım, ama yine de aracı kurumunuzla bri konuşun. Benim aracı kurumda hesabımda para olmasa dahi, bedelliler günü geldiğinde portföyüme geçiyor, daha sonra eksiye düşen hesabımı hisse satarak ya da para yatırarak tamamlayabiliyorum.

Sizin hesap bedelli %100 oranında olduğu için doğru çıkıyor.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •