Arama sonucu : 5 madde; 1 - 5 arası.

Konu: imar bankası

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
    Duhul
    Oct 2010
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    739

Esas

EGE BANK Off Shore ZEDE Olarak.

Beni nasıl dolandırdılar anlatayım.
    Çok Şerefli Şube müdürü arkadaşımdı benim bilgime baş vurmadan 17 12 1999 tarihinde 1 aylık vadesi dolan MEVDUAT HESABIMI Off Shore denen hesaba aktarmış Bunlar bankaya el konulacagını bildigi için kurban seçiyorlarmış. 5 gün sonra bankaya el konuldu. paramı çekmeye gittigimde ögrendim. Off shore Cüzdanım bile yok .

ARKADAŞIM AMA SÜPERMİŞ PEHHH

Dava açmak istedim ama varımı yoğumu çaldıkları için açamadım.
    İlerleyen yıllarda Bu davaları takip eden Avukatı buldum Davayı %90 Kazanırım deyince Peki dedim açalım .
    Takip için baya bir para + masraf +Kazanırsam % 20 alırım dedi
    Bende makbuzlu masraflar bana ait kazanırsak % 40 veririm dedim kabul etmedi.
    Hem % 90 davayı kazanırız diyor. Hemde takip + masraflar + %20 KEK BULDUYA BENİ
    Düşünmem için bir kaç gün süre istedim.
    İlk defa Avukatlık işim olduğu için bilmiyorum iyi günler dilerken alim 250 deyince Tabiki ben şaşırdım ama paşa paşa verdim
    Ulen Murat dedim bir avukat ZEDE olmamıştın onuda bu avukata olursun dedim Vazgeçtim.

12 yıl aradan sonra bir avukat beni aradı Off shore zedeler için dava açıyoruz sizin adınızada açabilirim dedi nereden biliyorsunuz benim zede oldugumu sorunca TMSF den araştırıp buldum dedi.
    Bende hayır istemiyorum ÇOCUGUMUN sadakası olarak verdim dedim.
    Ulen Murat dedim Tmsf bile kek lerin numarasını dagıtıyor .
    Avukat şaşırdı çok zenginsiniz heralde HAYIR dedim BİRDAHA BAŞKA ZEDE OLMAK İSTEMEDİĞİM İÇİN deyince Anladım ben sizi nasıl yani dedim.
    Siz hiçbir masrafa karışmadan DAVA nızı acacagım .
    Sizin gibi 10 larca kişi var DAVA yı kazanırsam yalnızca % 25 alacagım deyince HAYIRLI olsun dedim sözleşme yaptım bakalım. BARİ BUNDA ZEDE OLMAM
    BU HABER DE EMSAL TEŞKİL EDERSE İYİ OLUR...

Biraz roman gibi oldu

BU GÜNLERDE İNSALLAH HİÇ KİMSEDE BORSA ZEDE OLMAZ .
    ZEDE nin ne olduğunu iyi bilirim.
    SAĞLICAKLA...

MEVLAM NEYLER NEYLERSE SONUNU İYİ EYLER...
    Son düzenleme : bayrağım; 27-11-2011 saat: 02:09.

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •