Anket Sonuçlarını Gör: serdao nun teknik analiz ile yol göstermesini faydalı buluyormusunuz?

Oylayan
449. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • EVET

425 94.65%
  • HAYIR

24 5.35%
Sayfa 497/497 İlkİlk ... 397447487495496497
Arama sonucu : 3974 madde; 3,969 - 3,974 arası.

Konu: Teknikle geleceği görmek........ Serdao

1. Esas

arkadaşlar 1 aydır cezalıydım ve cezam yeni bitti ilk önce niye ceza aldığımı bilmiyorum hisse pazarlamadım şurdan alın burdan satın demedim tek suçum serdao yu eleştirmek di görüyorumki serdao geri dönmüş hisse hani 135 lerden aşağıya düşmezdi sonrada hisseyi iyi bir yerden sattı busefer başladı 80 lere kadar geriler demeye korku imparatorluğu serdao nun işine geliyor al alttan sat 150 lerden gene aldı hisseyi sanırım.Bizde şirket bedelsiz yapsında kazanalım diye bekleyip duralım SERDAO al satlarla bu bedelsizi fazlasıyla kaptı (bu eleştirilerimden dolayı bana ceza verecekler 1 ay az geliyor 1 yıl atın)doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış

Esas

Alıntı Originally Posted by SERKAN1977 Yazıyı Oku
    arkadaşlar 1 aydır cezalıydım ve cezam yeni bitti ilk önce niye ceza aldığımı bilmiyorum hisse pazarlamadım şurdan alın burdan satın demedim tek suçum serdao yu eleştirmek di görüyorumki serdao geri dönmüş hisse hani 135 lerden aşağıya düşmezdi sonrada hisseyi iyi bir yerden sattı busefer başladı 80 lere kadar geriler demeye korku imparatorluğu serdao nun işine geliyor al alttan sat 150 lerden gene aldı hisseyi sanırım.Bizde şirket bedelsiz yapsında kazanalım diye bekleyip duralım SERDAO al satlarla bu bedelsizi fazlasıyla kaptı (bu eleştirilerimden dolayı bana ceza verecekler 1 ay az geliyor 1 yıl atın)doğru söyleyeni 9 köyden kovarlarmış
    Serdao Hoca sizden izleyiciniz olarak birşey rica edeceğim... Böyle SERKAN1977 gibi boş boş eleştiri yapanlara lütfen takılmayın bunlar genelde çok para kaybetmiş hırsını başkalarından çıkaran kişilerdir. Ben şahsen tüm yorumlarınızı ve uyarılarınızı takip ediyorum. Yanlız sizden ricam buraya daha sık yazı yazabilmenizdir. Daha önceki ve bundan sonraki tüm değerli yorumlarınız için teşekkürler...

3. Esas

Alıntı Originally Posted by aloha Yazıyı Oku
    1-2 trade yapsak fena olmaz,
    Teknikle gelecek görülseydi NETAS lot fiyatı şuanda en az 230 tl olmalıydı...
    bu gösterge şunu söylüyo şu olursa bu olur bunlar tamamen işin hikaye kısmı aldanmayın...
    aldandıgınız sürece çileniz bitmez...
    ytd.

Trova Guest

Esas

Serdao hoca dükkanı hepten kapattı mı ne!?

5. Esas

yaw arkadaşlar şimdi yazcam 1 şeyler gene kızacaksınız adam düşükken alıyor bakıyor kagıt yükselecek pompalıyo gazı 115 -116lardan aldı 125 lerde buralardaydı 135 oldu düştü ama nerde yok 160 lardan düşüp 115 e gedi güya ceza nedeniyle gene yoktu sizde her gün girin cıkın belki 2 kelime yazmıştır diye yaw yapmayın arkadaşlar ne dümenler dönüyo kendinizi kandırmayın lütfen,,,

Duhul
    Oct 2004
    İkamet
    TÜRKİYE CUMHURİYETİ
    Gönderi
    27,443

Esas

Alıntı Originally Posted by serdao
    sn balaban , sizden topiğimi kapatmanızı rica ediyorum artık yazmayacağım özel nedenlerden dolayı........ saygılar.
    Sn.Serdao'nun isteğiyle topik kapatılmıştır.

Sayfa 497/497 İlkİlk ... 397447487495496497

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •