Anket Sonuçlarını Gör: Platinin Ağı bir ip ucu verebiliyormu?

Oylayan
72. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Veriyor

52 72.22%
  • Vermiyor

4 5.56%
  • İlgimi çekmiyor

16 22.22%
Sayfa 486/486 İlkİlk ... 386436476484485486
Arama sonucu : 3887 madde; 3,881 - 3,887 arası.

Konu: platinin ağında neler mi var?

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Arkadaşlar,

1. Burası sadece borsa konuşmak üzere kurulmuş bir bölge. Geçmiş olsun, kararınızı gözden geçirin, isteriz tarzı yazı yazmak için kurulmadı. Bu tarz yazıların teknik analiz bölümünde bir yeri yok. Bu yazılar ayrıca açık olarak kurallara aykırı.

2. Geçmiş olsun denmesini doğrusu aklım ve mantığım almıyor. Biz burada milleti haksız yere cezalandıran bir takım art niyetli insanlar mıyız ki yaptırım süresi bitince geçmiş oluyor ? Platin mağdur yönetim haksız gibi görülüyor. Bu son derece yanlış ve son derece haksız bir itham. Eğer kuralların uygulanması sizi sıkıyorsa gidip kural uygulamayan forumlara üye olun. Biz burada dürüst ve titiz bir şekilde kimseyi mağdur etmeden, kimseyi kimseye muhtaç etmeden çalışıyoruz ve son derece başarılı olduğumuz ortada.

3. Burada önceden tahmin edemediğim bir gerginlik oluştu. Bu gerginliğin oluşmasının tek nedeni sayın platin'in konuyu çarpıtan yazısıdır. Daha önce bir çok kişi aynı ve benzer nedenlerle yaptırıma tabi olduğu halde olgun davranarak kuralların önemini vurgulamış ve gerginlik yaratmaktan özenle çekinmiştir.

4. Platinin davranışı, gerginlik yaratması ve ardından bu gaza gelip yönetime eleştiri yönelten ve hakaret eden üyeler için kurallara uyulmaması düşünülmemeli idi ve uygulanıyor ancak bu problemlerin sebebi platin'in yazısı.

5. Bu gerginlik sonucu olarak uzaklaştırılan üyelerin sorumlusu olarak sayın platin eğer yazmaya devam edecekse öncelikle yarattığı gerginlik için durumu açıklayan ve üzgün olduğunu belirten bir yazıyı forum için yazmalı (moderatörler için değil)

Artık ısrarla buradan eleştiri yapanlar ve platin dön diyen arkadaşlarımızın bu forum kurallarına ve yöneticilerine saygısız olduklarını ve burada bulunmak istemedikleri sonucunu çıkartmak üzereyim.

zxc36284 Guest

Esas herkes okusun özellikle kendini bilmezler

Alıntı Originally Posted by petal
    Sn. platin bu topice futbolla ilgili resimler göndererek kural ihlali yapmıştır... bu nedenle 1 gün yazma hakkı elinden alınmıştır.... tekrarı olmaması dileği ile forumdaşlarımızın bilgilerine sunarız....

saygılar....
    ****bu forumda hiç kimse PLATİN ustanın yaptıklarını yapamaz onu eleştiren bir kaç kendini bilmez kendini site yönetimi olarak bir şey zannediyorlar ve şundan de eminimki bu resimler ihlalden değil arkadaşların galatasaraylık olmalarından kaynaklanıyor eger zor grliyorsa resimlere bakmayın olur biter ama şunuda bnilin siler platin ustayı eleştirebilecek ne kapasite ne de bilgiiye sahip olamazxsınız o ki bu konularda usta ve uzman kimliğiyle öne çıkmış bir şahsiyettir onu yaptığını çeyreğini yapamayacak olan sizler bence susup oturmalısınız ama sizler bu şekilde eleştirip usta hakkında konuşamazsınız. siz bu siteyi bulunmaz hint kumaşımı sanıyorsunuz sanıyorsanızda yanılıyorsunuz sevgi ve saygılarımla tabiki bu mesajda silinecektir neyser saygılarımla...****

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Selametle git zxc

Esas

Alıntı Originally Posted by zxc36284
    ****bu forumda hiç kimse PLATİN ustanın yaptıklarını yapamaz onu eleştiren bir kaç kendini bilmez kendini site yönetimi olarak bir şey zannediyorlar ve şundan de eminimki bu resimler ihlalden değil arkadaşların galatasaraylık olmalarından kaynaklanıyor eger zor grliyorsa resimlere bakmayın olur biter ama şunuda bnilin siler platin ustayı eleştirebilecek ne kapasite ne de bilgiiye sahip olamazxsınız o ki bu konularda usta ve uzman kimliğiyle öne çıkmış bir şahsiyettir onu yaptığını çeyreğini yapamayacak olan sizler bence susup oturmalısınız ama sizler bu şekilde eleştirip usta hakkında konuşamazsınız. siz bu siteyi bulunmaz hint kumaşımı sanıyorsunuz sanıyorsanızda yanılıyorsunuz sevgi ve saygılarımla tabiki bu mesajda silinecektir neyser saygılarımla...****
    Kimsenin beni savunmasına gerek yok, kelle benim kelle
    Hep kol kesilmez, birazda kelle keselim demişler..
    olsun ben kimseyi kınamıyorum
    yanlışlık bir yerde gördüğüm resimlerden esinlenmemdir
    onu okuyup anlamak istememişler
    yaş hayli, hergün kuralları değiştirmeyin okuyamıyorum anlamındaki espiriyide anlamak istemeyenden , birde özürmü dilemem gerekiyor...

balta ellerinde, beni savunma gereği görenler, tek celse küt küt gidiyormuş
    Lütfen kimsenin rahatsız edilmesini istemem, kimseninde ekmeğine mani olmak istemem
    istenmediğim yerde de yazmak istemem.
    İhtiyacım yok, ihtiyarında zaten buralarda ne işi var , onu da anlamış değilim

Hayırlı işler dilerim

-----
    Bu yazıyı önce atsaydınız keşka sayın petal

resim
    Sn. platin....
    alaysı mektubunuzu gülerek ama aynı zamanda üzülerek okudum....

ben yeni yetme çocuk değilim... ifadelerinizde bunu ima ettiğiniz anlaşılıyor... ama oturupta kendimi alatacak ta değilim....

1 gün istirahatinizde o kadar gezmişsiniz ancak futbolu futbol topicleri dışında konuşmadığımızı öğrenememişsiniz... maksat kinaye olsun.... yazmışsınız.... eğer bu topicin yazarı ilan etmişseniz kendinizi serzenişte bulunmak yerine kuralları ve ihlali yaptığınızı kabul eder bir beyan yazmalı idiniz (illaha bir mesaj yazılacaksa)... deniz fenerinin yazdıkları arada kaynamış sizde gördüğünüzde yönetimi bilgilendirin gereğini yapalım....

kurallar üstü ben dahil kimse yok..... saygılar...

Esas

Sevgili platin duruma üzüldüm..Yazmayı bırakıp giderim diyorsan buna daha çok üzülürüm..

Esas

Sn. zxc.... benim G.saray'lı olduğumu ve bu şekilde hınç almaya çalıştığımı düşünmüş söylemeliyim ki ben Fenerbahçeliyim... yapılan sadece kuralları uygulamaktır... basit düşünenlere....

hassas olması gereken kişiler bir misyonu yüklenmiş kişilerdir... sorumluluk sahibi insanlar iki düşünüp bir yazmalıdır... gönderdiğiniz mesaj üzerine (espri imiş )galeyana gelen kişiler olacağını ve durumun buraya geleceğini bilmeniz gerekirdi...

ayrıca böyle bir uyarı mesajı almanıza gerek bile yok... kuralları bir TOPİC YAZARI olarak biliyor olmanız lazımdı... İlgisiz topiclerde futbol konuşmak oldum olası yasaktır. Hep böyle idi... Devamlı değişen bişey yoktur....
    saygılar....
    Son düzenleme : petal; 24-04-2006 saat: 12:22.

Duhul
    Jul 2005
    Gönderi
    12,182
    Blog Yazıları
    8

Esas

Yapılan terbiyesizliklere sahip çıkmanız gerekmezdi sayın platin. Sadece bu olaylara sebebiyet vermeksizin daha olgun davranmanız gerekirdi. Madem artık yazmayacaksınız o halde bu konu kapanmıştır.

Sayfa 486/486 İlkİlk ... 386436476484485486

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •