Sayfa 10/765 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6115 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KUYAS - Kuyumcukent Gayrimenkul Yatırımları A.Ş.

Duhul
    Dec 2011
    İkamet
    ÇANAKKALE
    Gönderi
    116

Esas

3 er aylık bilançolar açıklanır.Bazen süre uzatımı istenir ama çok rastlanan olay değil.

Esas

Arkadaşlar yasal çerçevede, bilgi almak istediğinizde şirketin santralinden Şükrü beyi isteyip bilgi alabilirsiniz. Ben aklıma takılan bir çok soruyu sordum. 6 aylık bilanço Pazartesi günü bildireceğiz demişti. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu sorabilirsiniz. Muhasebe müdürü ve yatırım danışmanıdır kendisi. Sağolsunlar yaklaşımları ve bilgilendirmeleri son derece nazikçe ve yerlice. Ben sorduğum soruların cevaplarını hemen hemen paylaştım. Sizlerin aklına farkı sorular gelirse sizler de paylaşırsanız çok sevinirim. Teşekkürler.

3. Esas

Bakalım nerede duracak??? Ne yapmak istiyor? Hele bir anlayalım!

4. Esas

İnşallah gelirsin 100-105 seviyesine....

Esas

şimdi herkes kağıdın tekrar 60-70 lere inmesini bekliyor değilmi çünkü bu fiyatlar çok ucuz ve de defter değerinin epey altında yani o fiyatlardan alan çok olur bunu sadece ben mi biliyorum tabi ki hayır.
    şimdi ben bu şirketin patronu olsam ne yaparım aşağı yukarı hareketlerle bir şekilde kağıdı ky ye pazarlarım ky de ucuz diye asıl fiyatları 250-300 diye alırmı bence alır. sonra da bir yüksek oranlı bedelli patlatır sattıklarımın bir kısmını alttan alırım alamadıklarımdan da rüçhan bedellerini toplarım. zaten bu kağıdın sermaye artırımına ihtiyacı olduğu aşikar bedelsiz de veremeyeceğine göre nerden baksan %5000 bedelliyi hak ediyor.
    bunlar sadece beni yorumum olup olmaması için hiçbir sebep olmadığı gibi olması için de çok sebep var. YTD.

Esas

Alıntı Originally Posted by kutlug Yazıyı Oku
    şimdi herkes kağıdın tekrar 60-70 lere inmesini bekliyor değilmi çünkü bu fiyatlar çok ucuz ve de defter değerinin epey altında yani o fiyatlardan alan çok olur bunu sadece ben mi biliyorum tabi ki hayır.
    şimdi ben bu şirketin patronu olsam ne yaparım aşağı yukarı hareketlerle bir şekilde kağıdı ky ye pazarlarım ky de ucuz diye asıl fiyatları 250-300 diye alırmı bence alır. sonra da bir yüksek oranlı bedelli patlatır sattıklarımın bir kısmını alttan alırım alamadıklarımdan da rüçhan bedellerini toplarım. zaten bu kağıdın sermaye artırımına ihtiyacı olduğu aşikar bedelsiz de veremeyeceğine göre nerden baksan %5000 bedelliyi hak ediyor.
    bunlar sadece beni yorumum olup olmaması için hiçbir sebep olmadığı gibi olması için de çok sebep var. YTD.
    bedelsiz neden veremıyor? onu anlıyamadım gecmıs yıllarda 12 mılyon var kı buda sermayenın 24 katı ve bu yılkı 6 aylık karıda ortada bılmedıgımız bırsey mı var?

Esas

Alıntı Originally Posted by k1r1s Yazıyı Oku
    bedelsiz neden veremıyor? onu anlıyamadım gecmıs yıllarda 12 mılyon var kı buda sermayenın 24 katı ve bu yılkı 6 aylık karıda ortada bılmedıgımız bırsey mı var?

ucuzdan mallanamayınca böyle oluyor tabi istediğin gibi görmek istiyorsun bilançoyu, bu kağıt eğer ki tek elde olsa idi en az 500-750 bandından işlem görmeye başlardı, düşünün kooperatif üyelerinin herkesin ortalama 250 lotu var ve bugünkü fiyatla 30000 TL yapıyor koskoca kuyumcukent bir ortağına 17 yılda bu kadar mı değer yarattı...? ben asıl fiyatların oturmadığı kanaatindeyim ve görüşüm 250-300 bandına hareketlerin olabileceği yönünde yatırım tavsiyesi değildir

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    Vatanımda...
    Gönderi
    973

Esas

pardon S.İ.Platformundaki hisseler tek seans mı işlem görüyor. Hisse şimdi taban mı ?

Sayfa 10/765 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •