Sayfa 10/137 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon
Arama sonucu : 1095 madde; 73 - 80 arası.

Konu: Günün en çok kazandıran varant'ını bulmak

Esas

Twitter da takip ettigim bir kisi dax haftalik kapanislari paylasmis. 50 haftalik ortalama 10,814 seviyelerinde . En azindan buralardan girersem bir miktar kayiplari telafi ederim die dusunuyorum.

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Pazartesi günü elimde 25.000 tane DXDYZ vardı 0.16'dan verdim,bugünkü kapanışı 0.84.kaybımı hesap etmek dahi istemiyorum.
    sanırım üstüne birde zararına verdiniz,,

Esas

Ben 15dk gecikmeli izliyorum vadelileri ama bir miktar toparlanma var gibi. 10,900 200 gunluk ortalamadan bir miktar tepki gelmis futures a.

Esas

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Ben 15dk gecikmeli izliyorum vadelileri ama bir miktar toparlanma var gibi. 10,900 200 gunluk ortalamadan bir miktar tepki gelmis futures a.

10970 lerde sy an dun gece cok umutluydum hatta en diplerden alan birisi olarak gece 04.00 da sert dusus moralman beni sifirladi

Esas

Evet cin in ikinci bir beklenmedik hamle yapmasi sasirtti. İnsallah bu gece de zirvalamazlar. Benim korkudan elim gitmedi ama aklimda bir dxddo(eylul 12,500) birde dxddm(agustos 11,500) alim varantlari var. Galiba siz dxddo 0,12 den aldim demistiniz. Bende bakiyordum ama elim gitmedi. Yarin 200 gunluk ortalamayi izleyelim.

Esas

Soyle dax grafigine bakiyorumda bugubku kirmizi mum ne kadar uzun hic boyle gormedim 2 gunde yuzde 7,82 dusmus inanilir gibi degil

Esas

11000 geldik 75 puan tepki geldi çin bu gece mantiken dün geceki gibi yapmaz yaparsa o.ç. dur bu kadar sinirliyim.ama gelin gorun ku elkm alim varantina gitmedi korkudan

Esas

Alıntı Originally Posted by SAMURAY Yazıyı Oku
    11000 geldik 75 puan tepki geldi çin bu gece mantiken dün geceki gibi yapmaz yaparsa o.ç. dur bu kadar sinirliyim.ama gelin gorun ku elkm alim varantina gitmedi korkudan
    Keşke biraz olsun alabilseydiniz 0,12 den dxddo. tepki geleceği çok belliydi. bende aldım ama az aldım 50.000 lot aldım. sanırım daxın tepkisini yakaladık. şimdi kendime kızıyorum keşke pörtföyün hepsine alsaydım diye ama oda çok riskli olurdu. neyse yarın 0,15 olur şu anki duruma göre. inşallah zararınızı tez zamanda çıkartırsınız. iki günde yüzde 7 düşüşe yüzde 1 olsun tepki gelmeli yarın.

Sayfa 10/137 İlkİlk ... 891011122060110 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •