Sayfa 10/786 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon
Arama sonucu : 6284 madde; 73 - 80 arası.

Konu: KORDS Kordsa Global Endüstriyel İplik ve Kord Bezi San. ve T.A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by muhasebe76 Yazıyı Oku
    Bu ne biçim hareket ya 3,72 iilk seans tavan ikinci seans 3,90a git şimdi 3,58
    sadece oha denir 3.90 bidaha zor mu demek istiyor bugün 200 bin alan arkadaş

Esas

ama karakteristik özelliğiymiş arkadaşın bu türlü hareketleri her yapışında yani yüksek hacim ve geniş alanda uzun paslaşmaları seans açılış fiyatının 3 5 kademe üstü kapatmış yani bugün kapanış 342 nin üzerinde olacak korkacak bişey yok yani muhtemelen 356 olur

Esas

İşlem hacmi düştü daha aşağıya vermek istemiyorlar gibi, bakalım yukarı doğru bir hareket yapacakmı ?

Esas

pislik ötesi bir hisse olduğu için söylenecek bişi yok
    zaten büyük holdinglerin şirketleri her zaman böyle pislik hareketler yaparlar

Esas

Tavana giden bir hisse böylemi olur?

Esas

satış fırsatı vermedi, bu fiyatlarda kesmez bunca geçen zamanı, ya sabır diyelim

Duhul
    Mar 2004
    İkamet
    Ankara
    Gönderi
    367

Esas

Uyuyan dev uyanır gibi oldu ama sonra kafayı yeniden yastığa koydu,2 yıldır takip ediyorum bu süre içinde ilk kez tavan olduğunu gördüm...önümüzde ki günler için olumlu sinyaller bunlar.

Esas

Alıntı Originally Posted by BYtrader Yazıyı Oku
    Uyuyan dev uyanır gibi oldu ama sonra kafayı yeniden yastığa koydu,2 yıldır takip ediyorum bu süre içinde ilk kez tavan olduğunu gördüm...önümüzde ki günler için olumlu sinyaller bunlar.
    evet arkadaşım sana katılıyorum, ilerisi için sinyal niteliğinde olabilir bu hareketler ama umalımda bu aralar bir krizle karşı karşıya kalmayalım....

Sayfa 10/786 İlkİlk ... 891011122060110510 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •