Sayfa 100/911 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 793 - 800 arası.

Konu: AKSEL - Aksel Yatırım Holding A.Ş..

1. Esas

İnternetim bi kesildi, haber düşmüş

Ben olaya bir de şu açıdan bakıyorum. Şimdi EGE, MATAS'ı toplantıya çağırmıştı. Artık VBG Holding'in oy hakkı yoksa, o zaman toplantıda da en fazla oy oranı olan EGE'nin etkisi olur, bir nevi şirketi yönetenler artık onlar olmuş olacak gibi. Dolayısı ile acaba şu 10milyon civarındaki satışı iptal edebilirler mi? Ya da en azından ne olup bittiğini daha rahat öğrenip gerekli itirazları yapabilirler mi? diye düşünüyorum

Yanlış düşünüyor olabilirim.. herkes kendi kararını kendisi versin..YTD

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    İstanbul / Çamlıca
    Gönderi
    1,234

Esas

Alıntı Originally Posted by bozkurt akar Yazıyı Oku
    Arkadaslar topigte yonlendirmeli yazilar cogalmis neyin pesindesiniz bilmiyorum ama.
    Mstfadr,tekkelime08,trader-23 siz ucunuzu ve gokhan2180 nianlamya calisiyorum ama olmuyor.
    Neyin pesindesiniz.yok az kaldi yok tavan oldu yok haber geldi gelecek..nerden duyuyorsunuz yada milleti tutmayami calisiyosunuz.derdiniz ne.
    Bi cacik olacagi yok adamlar cagri yapmamak icin herseyi goze almislar.ansanin bile goxaltina dusmesine izin verdiler.daha ne bekliyosunuz da milleti heveslendiriyorsunuz bari baskalarini yakmayin.
    Ben halen bekliyorum ama nasil kurtulurumun pesindeyim.
    Uc kagitcilik yapmayin kimsenin kanina girmeyin.takiptesiniz bilesiniz.
    Ytddd.
    ne diyorsun sen yahu bozkurt akar ? antin kuntin konuşma rahatsızmısın paranoyakmısın nesin ?
    ben ne yazdıysam gidişatla ilgili yazdım ,mahkemedeki süreç hakkındaki gelişmeleri ,kurumlardan gelebilecek haberleri yazdım ve dediysemde bembeyaz ortada yalan yok hurda yok yanlış yok..
    neymiş takipteymiş ..pehh papucumun hafiyesi sen git ağa babalarını tweeterdan takip et ..insanın canını sıkma ..
    ayrıca hisse gitmiyorsa sizin gibiler yüzünden gitmiyor şuana kadar bu fiyatın 3,50 yi devirmiş olması gerekirdi onca habere ragmen gitmiyor niye biliyormusun ?
    ben biliyorum !
    işte o yüzden buradayım..

Duhul
    Apr 2012
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,138

Esas

Vbg nin derdi bizim psylarimiz deil.matas a verdigi parayi geri almak.gerisi hikaye.satisin nedenide bu.yargidan donse nolcak cagrimi yapacaklar hikaye.oydan yoksun olsalar nolcak cagrimi yapacaklar.hikaye.
    Ansa gozaltina dustu varmi hareket sifir.
    Birazcik umurlarinda olsa cikar bir aciklama yaparlar.
    Adamlar ytdd

Esas

Alıntı Originally Posted by tekkelime08 Yazıyı Oku
    sayfalar önünde bitanesini yapıştır bakalım tavan olacak dediğim de hep birlikte görelim bide seni bukadar zorlayan ve grp çkn bi anlasam çok zorluyo galiba hissen yoksa buralara bidahada yazma tamammı milletede sataşıp durma seni bidaha uyarmıyıcam
    Merak etme bana ve benim gibilere bir şey olmaz. Esas sen görevini yapmazsan sana olacak. Buraya gelip abuk subuk, yönlendirici mesaj yazma. Aşağıdaki mesaj herhalde masum bir mesaj değil mi?

"eğer öyleyse 15 gün boyunca yavaş yavaş aşağı salınım başlar tabi tersi olmayacak diyede birşeyyok hakkımızda hayırlısı cümleten inş"

Esas

Alıntı Originally Posted by bozkurt akar Yazıyı Oku
    Arkadaslar topigte yonlendirmeli yazilar cogalmis neyin pesindesiniz bilmiyorum ama.
    Mstfadr,tekkelime08,trader-23 siz ucunuzu ve gokhan2180 nianlamya calisiyorum ama olmuyor.
    Neyin pesindesiniz.yok az kaldi yok tavan oldu yok haber geldi gelecek..nerden duyuyorsunuz yada milleti tutmayami calisiyosunuz.derdiniz ne.
    Bi cacik olacagi yok adamlar cagri yapmamak icin herseyi goze almislar.ansanin bile goxaltina dusmesine izin verdiler.daha ne bekliyosunuz da milleti heveslendiriyorsunuz bari baskalarini yakmayin.
    Ben halen bekliyorum ama nasil kurtulurumun pesindeyim.
    Uc kagitcilik yapmayin kimsenin kanina girmeyin.takiptesiniz bilesiniz.
    Ytddd.
    Burada yönlendirmelere karşı en fazla savaşan benim; siz kalkıp malum yönlendirenlerle ( trader-23 hariç ) aynı kefeye koymuşsunuz. Cümleyi burada noktalıyorum ama aynı dozda bir daha mesaj yazarsanız kusura bakmayın kırıcı olurum.

Esas

sen bu mj mı yönlendirme diyorsun tabi yazacak başka bişey bulamadın herneyse genelden sana birdaha birşey yazmıyıcam benimle bi sorunun varsa yazarsın özelden gerekeni cevabı en ciddi ve sert şekilde alırsın artı sen kim beni kırmak kim hahahaha

eğer öyleyse 15 gün boyunca yavaş yavaş aşağı salınım başlar tabi tersi olmayacak diyede birşeyyok hakkımızda hayırlısı cümleten inş"

Esas

Alıntı Originally Posted by alper95 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bence bu huhabbeti artık burada bırakalım hayırlı düşünelim hayırlı olsun inşallah. Birazda S.P.K düşünsün ve bir zahmet görevini yerine getirsin. Ben görevimi yaptım ama adamlar çağrı yapmıyo diyemez. Bu olay bence S.P.K nın gurur meselesi olmalı S.P.K çağrı yapacaksın diyecek adamlar yapmayacak böyle bir şey yok arkadaşlar sabırla Y.D.K nı bekliyelim. Mallarımıza sahip çıkalım. Doğrunun yardımcısı allahtır.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Arkadaşlar spk geçde olsa görevini yaptı bizde sabırla bekleyelim. Yine tekrar söylüyorum allah için doğru bilgi veren kardeşlerimizden allah razı olsun yönlendirme yapıp, yanlış bilgi verenlerde allahından bulsunlar.

Esas

amin inşallah

Alıntı Originally Posted by alper95 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar spk geçde olsa görevini yaptı bizde sabırla bekleyelim. Yine tekrar söylüyorum allah için doğru bilgi veren kardeşlerimizden allah razı olsun yönlendirme yapıp, yanlış bilgi verenlerde allahından bulsunlar.

Sayfa 100/911 İlkİlk ... 50909899100101102110150200600 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •