Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon
Arama sonucu : 8010 madde; 8,001 - 8,008 arası.

Konu: IHGZT - İhlas Gazetecilik A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by O_S_M_A_N_L_I Yazıyı Oku
    Aleyküm Selam Öner kardeşim. İyiyiz Allah'a şükürler olsun. Az görünüyorsun. İnşallah sen de iyisindir. Bu ana kadar panik yapmadığını umalım.
    Abim ben gazeteyi verdim holdinge geçtim birazda holding yonetelim dedim holdingde 14 milyon açık var galiba abim o değerli gözlerinle yorumlarmisin abim saygilar

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Esas

Alıntı Originally Posted by önerballioglu Yazıyı Oku
    Abim ben gazeteyi verdim holdinge geçtim birazda holding yonetelim dedim holdingde 14 milyon açık var galiba abim o değerli gözlerinle yorumlarmisin abim saygilar

Ben tekniğe bakarım. O da 37 ihtimalinin geçen haftadan daha güçlü olduğunu söylüyor.
    Daha fazlasına da sonra bakılır. Aslında yazdım da ... Aşama aşama bakmak lazım.

Açığı yapan hangi aracı kurum belli mi? Danışıklı dövüş değilse reçetesi belli.
    İlaç tedavisi mi olur iğne mi olur ...

3. Esas

Deniz abi açığı yapan

Esas

Yatırım Finansman 160.000 daha atmış. 150.000 den fazla dememizin sebebi önceki 125.000 lik alımın aşılabileceği tahmini idi. Kapasitesi nedir bilinmez ama daha ciddi alımlar gelebilir.

İŞ'in maşallahı var. İŞ'ine bakmış.

Satış tarafındaki Ziraat ve AK'ın günlükçü görüntüsü devam ediyor.

SATILAN NET HİSSE ADEDİ 1 MİLYONUN biraz üstünde. ÇEvir babam çevir. Yarısı zaten Ziraat ve AK'a verilmişti. Sonra geri alınmış.

İHLAS ta satıcıların bu kadar güçlü görüntü vermesi ne kadar gerçektir bu hafta göreceğiz diyorum.

Alacar hocam nasıl yorumlar acaba?
    Bir teoriye göre üstad;

Bir aksilik olmazsa operasyon citi ile noktalanacak. İş bankasında 2 milyon, ziraatte 500 bin, yapı kredide 1.5 milyon, gedikte 1 milyon satışa hazır hisse var. Bunlar bir elde toplanacak ve toplanırkende biz kendimizi 0,80 üzerinde bulacağız

!!!sadece teoridir ciddiye alınmasın lütfen!!!

İhlas şimdi güzelleşmeye başlamış durumda takas olarak. Deniz yukarıdan maliyetle aldığı malları sahiplerine iade etti. Yükseliş dönemlerinde normal takası zaten 38-50 milyon arası git gel yapıyordu. Düşüş döneminde 90 milyona kadar yığıldı, sonra aşağıdan geri dağıtımı yaptı. Daha çok açıkçı toplamak amacı ile satıcı yüklü görünüyor, operasyona başlıyorlar sanırsam

5. Esas

DENİZ açığı kapatır. Başka aracı kurumlarda hesabı vardır diye düşünüyorum!
    Ama inşallah yanılıyorumdur da o malı piyasadan alır.

6. Esas

DENİZ açığı kapatır. Başka aracı kurumlarda hesabı vardır diye düşünüyorum!
    Ama inşallah yanılıyorumdur da o malı piyasadan alır.
    Inşallah abi öyle olur yarın rengini belli eder

7. Esas

Sn osmanlı yanlış anlamayın ama sizin grup burdan dağılmadan burdan bize ekmek çıkmaz yada köfte ekmek siz dağıldıktan sonra ikram edilir

Esas

Alıntı Originally Posted by Bülent 54 Yazıyı Oku
    Sn osmanlı yanlış anlamayın ama sizin grup burdan dağılmadan burdan bize ekmek çıkmaz yada köfte ekmek siz dağıldıktan sonra ikram edilir
    Bütün grup hareketlenirken bizim yüzümüzden gazete yükselmez diyorsunuz yani. Üstelik son 1 ayda " bize rağmen " grubun en çok yükselen hissesi olmasına rağmen. Elimizdeki 3-5 lotun hesabını yapıyorlardır o zaman. Bu uyarı iyi oldu, yeni girecekler bunu dikkate alırlar. Bizden geçti artık yapacak bir şey yok

Öyle değilmi üstad

Sayfa 1001/1002 İlkİlk ... 501901951991999100010011002 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •