Sayfa 1008/1009 İlkİlk ... 85089089589981006100710081009 SonSon
Arama sonucu : 8066 madde; 8,057 - 8,064 arası.

Konu: AFYON Afyon Çimento Sanayi T.A.Ş.

Esas

Esas

Alıntı Originally Posted by maca08 Yazıyı Oku
    teşekkür ederim. benim sitemim yönetime, çalışanların bu hava koşullarında nasıl zor şartlarda emek verdiklerini tahmin edebiliyorum. görünüşte gecikme olacağı kesin ama bir bilgilendirme yapsalar, tarih de önemli değil. devlet sırrı sanki...
    yarın gidişatla ilgili bilgi istiyorum. yatırımcı olarak hakkımız.
    Bence bunu resmi olarak talep edin sirketten

Esas

Alıntı Originally Posted by cengaver Yazıyı Oku
    Bence bunu resmi olarak talep edin sirketten
    Vallaha ben geçen hafta aradım fabrika tel açmadı ist çinsayı aradım yetkili Yok dedirtti zar zor finans müdürüyle konuştum haber Yok dedi arada bilgi verin çiçek oldum her yaptığımızı kap a yazıcaz dedi belediye meclisi toplanacak yarın sonuç çıkar dedim aaa öylesiymiş hiç haberim Yok dedi normalde belediyeyi aradığında bilgi veriyorlardı belediyeyi aradım tekrar belli uyarı almışlar bize lütfen biley sormayın firmayı arayın diyip kapattılar sır büyük nedense

4. Esas

Bu kadar yüksek gizlilikten sonra soluğu %100 görürüz inşallah.

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

5. Esas

Afyon cuma günlerini sever ...yarın hareketin basladıgı gün olur insallah...

6. Esas

sirketi ve afyon belediyesini bosuna aramayin arkadaslar bilgi alamassiniz, en fazla 2 hafta daha silkeler bu simsarlar bence yil sonuna kadar yeni fabrikamizi acacaklar, acilis törenine sn cumhurbaskanimizda belki katilacak , cumhurbaskanimizin afyona gelmesini bekliyorlar bence acilis icin , eski fabrikanin arsasinida belki ocak ayinda satisa cikarirlar acik artirmayla, bence acik artirmada en guclu alici emlak konut olacak, emlak konut hic bir sirkete kaptirmaz o arsayi cunku arsanin yeri muhtesem tam emlak konuta uygun ocak ayinda eger arsamiz uygun fiyata satilirsa , iste o zaman cift haneli rakamlardan rakam begenin kendinize burakarda, 10--11--12--13--14--15 gibi rakamlari görmemiz mumkun olacaktir, ancak hic kimse afyonun ne kadar zamanda ne kadar yukselecegini kesinlile tam olarak tahmin edemez, yeni fabrika ve arsa haricinde sirketten bedelsiz suprizide gelebeilir iste o zaman en az 3 hafta tavan acar tavan kapar, ben hissenin bu saatten sonra bir daha 7 tl altina gelecegine keisnlikle inanmiyorum , almak icin dusmesini bekleyenler nasil bir treni kaciracaklarinin farkinda degiller, afyon treni hic bir trene benzemez cok suretlidir kalktigi zaman kolay kolay durup baska yolcu almaz, hissenin tarihini bilenler iyi bilirler kac hafta tavan acip kapattigini. yazdiklarim tamamen kendi dusuncelerim ve hayal urunudur kesinlikle yatirim tavsiyesi olamaz, hic kimse benim yazilarimi okuyarak yatirim yapmasin, olusabilecek kar ve zararlardan finansci sorumlu tutulamaz. yöruk diyari olan afyonun sogugu sert insani merttir, hissedarida insani gibi mert olmali gevsek adami sevmez afyonlular.

7. Esas

birileri facebooktan afyon çimentonun son durumu ne ne zaman ne kadar para kazanırım yattığım yerden diye düşünürken,aynı sayfada gariban işçilerin yattığı yeri görüp çektiği çileyi görüpte onlarında sanki o hissedar olan borsacıya baktığını görmüş hissedip utandığı olan oldumu? az önce benim oldu valla.babamdan Allah razı olsun ki beni ite kaka yokluk içinde okuttuda bi meslek sahibi etti.

8. Esas

Alıntı Originally Posted by voldomert57 Yazıyı Oku
    sıcak testler devam ediyor...fırın tamam farın silosu stok yaptı farın değirmen test aşamasında... bunlar bugün söylenmiş... sayın fermat23 eğer uğrarsa yorumlar bize ve ne aşamada olduğumuzu öğreniriz.
    http://www.cementurk.com.tr/Index/ArticleDetails/77 biraz bilgi edinelim. herşeyi başkalarından beklemeyelim

Sayfa 1008/1009 İlkİlk ... 85089089589981006100710081009 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •