Sayfa 101/128 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1022 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ADEL - Adel Kalemcilik Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    132

Esas

Sayın Voynik, çok teşekkür ederim paylaşımınız için. Sizi burada yeniden görmek samimiyetle söylüyorum çok güzel, keşke dönseniz, keşke Sayın Bilselc ve diğerleri de dönse. Elbette aslolan sizlerin huzurunuz. Hatırlıyorum topiğin eski günlerini,çok çok ayrıcalıklı bir topicti, yazık oldu. Neyse bu vesile ile hepsine selam olsun.

2. Esas

Sn Voynik aylar sonra da olsa sizi burada görmek harika
    Adel mali işler md'ne sorduğunuz sorular çok güzel.O da görünüşe göre dürüst ve detaylı cevaplar vermeye çalışmış.
    Emekleriniz için size teşekkür ediyorum.
    Adel'e benim güvenim aynen devam ediyor,bu türbülans er veya geç geçecektir.
    YTD

Esas

Adel - 7.10.2016

Not : hissede alan satan vb takaslara güvenipte sakınn al sat yapmayınız ,,, hisseler ( A ) ( B ) ( C ) ( D ) guruplarında kalabilmek ,aynı istikrarı koruyabilmek ,,,,( gurupta kalabilmeleri için ) günlük suni hacim yaratırlar yani cepten al satlar yaparlar ,,,yoksa küme düşerler bu da işlerine gelmez , A'dan B'ye
    aslında her gün gördüğünüz günlük alış satışlar ,, formalitedir,,,, bu rakamlar günlük 50.000 - 100.000 lot olabilir .. örneğin 3 gün düşük hacim sergileyip 3 günde yüksek hacim yapıp ( A ) GURUBUNDA KALMA döngüsünü sağlar...

( olağan dışı haller hariç )

etkilenipte hisse hacmini ( volalite ) baz almayınız .. Dikkatli olunuz !!!
    Son düzenleme : İzmir; 07-10-2016 saat: 13:10.

Duhul
    Jul 2010
    İkamet
    İZMİR
    Gönderi
    118

Esas

Sayın Voynik, Sizi tekrar burada görmek çok iyi geldi... Bir kaç gün kaç günlük gecikmeyle, yazınızı şimdi okudum. Paylaşımınız için çok teşekkürler... Değerli yorumlarınızı tekrar okumak dileğiyle... Selamlar,

Esas

Bu gidiş hiç normal değil.Şirketin batmış olmasından korkmaya başladım.Bu ne saçmalıktır yahu..15 e doğru salınacaak.Bu sıfır alıcı devam ederse 10 tl görur.Yıllardır mal alır satarım.Vallahi boyle kötü hisse görmedim.Ne kademe var ne alıcı var.Böyle şirket yönetilmez.Geri alım da açıklamıyorlar.Ulan serefsızler o zaman neden borsaya açıldınız.boyle kademe olmayan kötü şirketlere cezalar gelmeli.
    Ytd degil tabiki bu hisseyi alacak kazma olmaz.Çok yazık.

Esas

ADEL KALEMCİLİK BİLANÇO TARİHİ

Borsa İstanbul'da işlem gören şirketlerin 2016-9 aylık bilanço tarihleri açıklanmaya başlıyor.

Borsa İstanbul' da işlem gören Anadolu Grubu'na ait Adel Kalemcilik 2016 yılı 3.çeyrek (9 aylık) bilanço açıklama tarihi belli oldu.

Adel Kalemcilik 2016 9 aylık bilanço tarihi 31.10.2016 (31 Ekim 2016) Pazartesi günü açıklanacak.
    http://www.borsaajans.com/Haber/adel...bilanco-tarihi

Esas

Ben artık kağıt bazında bakmayı bıraktım bir süredir. Zira bırakın manipülatif kağıtları göreceli olarak sağlam, mesela bist 30 kağıtları dahi(örneğin tavhl), son bir yıldır neredeyse yarı yarıya erimiş ve toparlanmaya çalışıyorken Adel veya şu ya da bu, hele de 2013 yılından bu yana olan tüm konjonktürel gelişmelere de bakınca uzun vadede reel kazanç yok gibi birşey zaten. Üstelik artık herşey iyice ky üstüne oynuyor. Daha yakın zamanda, düşük komisyon oranı bulurum diye aracı kurum dolaşırken, adamlar bana "Biz artık rapor bile pek yayınlamıyoruz çünkü algoritmik işlemler işleri kökten değiştirdi.", "Kimse bir öneride bulunamaz fat finger patlak verebilir" falan falan gibi çok "yardımcı" bilgiler verdi tümü istisnasız. Neyse diyeceğim şu, içindeyken o kadar fark edilmiyor gerçekten ama artık bugünlerde kağıt taşıma maliyetinin ne kadar "vahşi" boyutlara ulaştığı ancak çıktıktan sonra ciddi ciddi anlaşılıyor. Allah kurtarsın...

8. Esas

halen bu şirketten faydamı bekliyorsunuz.tekrar son kez belirtiyorum bu şirketten cacık olmaz.her geçen yıl daha kötüye gidecektir.nadiren sahte yükselişlerden öteye gitmez.yıllar önce yönetim değişti.ve son derece kötü yönetiliyor sanırım.uydurma oyuncak işi uydurma rusya işi.son derece kötü pazarlama stareji.arsa beklentisi bitti.başka hiç bir beklenti kalmadı.biri çıksın söylesin bu hisse neden artsın.ne sebeble.alttarafı kalem satıyor.ve rakipleri daha iyi.bistte sürü ile hisse varken yatırımcılar neden tercih etsin.

Sayfa 101/128 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •