Sayfa 101/372 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2972 madde; 801 - 808 arası.

Konu: EGLYO - Egeli & Co B Tipi Menkul Kıymet Yatırım Ortaklığı A.Ş.

Duhul
    Oct 2005
    İkamet
    Antalya
    Gönderi
    4,287

Esas

Alıntı Originally Posted by arok Yazıyı Oku
    zaten böyledir denilenler cıkmadımı herkez kacak güreşir hisse yerinde sayıyor! ucacak kacacak diyen arkadaşlar neden fikir beyan etmiyorsunuz 20 yıldır borsadayım diyen arkadaşlar biriniz bile yoksunuz gelin fikirlerimizi paylaşalım.Gemiyi terk mi ettiniz yoksa?
    Sayın arok,
    Niyetiniz ne sizin?...
    Burada görüş ve tecrübelerimizi paylaşmaya çalışıyoruz...
    Ama siz, sanki tahtayı biz yapıyormuşçasına bizi eleştiriyorsunuz....
    Kağıdın temel verileri ortada, takasları ortada, 3 gün sonra bu fiyatlardan %19 civarında temettü verecek, diğer şirketler yatırımcısının cebinden bedelli adı altında elini çekmezken, bu şirket kasasından ortaklarına ödeme yapacak...
    Kağıt gitmiyor...
    Evet ben de bunu görüyorum...
    Yapacak birşey var mı?... Şahsen benim yok...
    Uzun bir müddet yazacağım başka görüşüm de yok...
    Herkese bol kazançlar...
    Son düzenleme : mterkan; 30-03-2010 saat: 15:23.

Esas

bu güne kadar bir yazın bile yok hyisede daha ilk yazında ucacak kacacak demişsin burda yazanlara ve seni dinleyecek alıcılara saygısızlık oluyor.Allah bilir hissede bile değilsin ahkam kesiyorsun
    sen daha kim oldugunu bilmiyosun bymakasın zamanla ögrenirsin bi şeyler kapabilirsin belki

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    295

Esas

Alıntı Originally Posted by fbiber Yazıyı Oku
    sen daha kim oldugunu bilmiyosun bymakasın zamanla ögrenirsin bi şeyler kapabilirsin belki
    mutlaka öyledir ben o kısmında değilim Sadece dediğim bir hisse yükselirken herkes bülbül gibi işte şu nedenden yükseliyor işte temettü verecek ondan demeyi biliyor.Hisse yükselmezken yada yerinde sayarken işte şu nedenden yükselmiyor diyemiyor.Ben bunu sorguluyorum ben isterdimki bu arkadaşlar hisse yerinde sayarkende araştırsınlar yada 20 yıllık engin tecrübelerini bizede aktarsınlar.Dedikleri olmayınca susmasınlar onlara inanıp gercekten hisse alanlar var danışacak yer arıyorlar ama kimseyi bulamıyorlar.Diyeceksinki onlarda bize inanıp almasınlar ozaman forumun ne anlamı var herkes kendi bildiğini satsın

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    kızılkaya-bucak-burdur
    Gönderi
    496

Esas

mutlaka öyledir ben o kısmında değilim Sadece dediğim bir hisse yükselirken herkes bülbül gibi işte şu nedenden yükseliyor işte temettü verecek ondan demeyi biliyor.Hisse yükselmezken yada yerinde sayarken işte şu nedenden yükselmiyor diyemiyor.Ben bunu sorguluyorum ben isterdimki bu arkadaşlar hisse yerinde sayarkende araştırsınlar yada 20 yıllık engin tecrübelerini bizede aktarsınlar.Dedikleri olmayınca susmasınlar onlara inanıp gercekten hisse alanlar var danışacak yer arıyorlar ama kimseyi bulamıyorlar.Diyeceksinki onlarda bize inanıp almasınlar ozaman forumun ne anlamı var herkes kendi bildiğini satsın

tamam o zaman hisse neden yükselmiyor açıklayalım
    hissede çok küçük yatırımcı var. büyüklerde yıldırma politikası uyguluyor.
    önce yıldırabildiklerinin kağıdını ucuza kapatacaklar yükseliş daha sonra...

bymakas Guest

Esas

bu güne kadar bir yazın bile yok hyisede daha ilk yazında ucacak kacacak demişsin burda yazanlara ve seni dinleyecek alıcılara saygısızlık oluyor.Allah bilir hissede bile değilsin ahkam kesiyorsun
    ----Arok kardeş, ben nezaman bu hisse hakkında uçacak kaçacak dedim....İyimisin sen?????? Evet bu hisse benim elimde yok...Seni ne ilgilendirir....Birşey paylaşacaksan adam gibi paylaş.....Hayret birşey ya........

6. Esas

Alıntı Originally Posted by bymakas Yazıyı Oku
    ----Arok kardeş, ben nezaman bu hisse hakkında uçacak kaçacak dedim....İyimisin sen?????? Evet bu hisse benim elimde yok...Seni ne ilgilendirir....Birşey paylaşacaksan adam gibi paylaş.....Hayret birşey ya........
    Benim düşüncem bymakas bu işin üstadır

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    952

Esas

Alıntı Originally Posted by karakartal42 Yazıyı Oku
    Benim düşüncem bymakas bu işin üstadır
    dostum herkez ile bymakas ve bazı degerli yorumları bir tutma arka sayfalara bakarsan
    hisse hakında bilgi ve bilanco yorumlarını bulabilirsin
    sen bymakas'ı burada görmüş olabilirisin ama geçmiş paylaşım ve formda yazdıgı yazıları incelersen
    hisse hakında paylaşımlarını bulabilirsin
    hayırlı akşamlar

8. Esas

Herkeze iyi akşamlar buraya yeni katılıyorum bir tartışma olduğunu gördüm ama ben ce tartışmanıza gerek yok kağıt yarın hareketlenecek bence

Sayfa 101/372 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •