Sayfa 101/190 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1514 madde; 801 - 808 arası.

Konu: ISCTR - İş Bankası C

Esas

İş Bankasının son 2 yıldır başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Sonuçta bu karlılık ile İş Bankası çalışanları ve banka çalışanlarının suçu yoktur. Bu hale bu bankanın gelme sebebi yönetim kurulu başkanı ve üyeleridir. Bu banka bu rakamlar ile piyasada itibarsızlaştırılıyor ise bu itibarı tekrar bankaya kazandırcak banka çalışanı değil yönetim kurulu başkanı ve üyeleridir. Burada yazıyorum. Sn.Ersin Özince bey. Banka hisseleri yerlerde sürünmüyor. Bu kadar yıllık bankacısınız izah edeyim. YKB yada Vakıfbank yada Garanti yada Akbank hatta Finansbank hatta Albaraka yeterince itibar görüyor. Yerlerde sürünen Türkiyedeki en büyük aktifleri ve Özsermayesi olan Türkiye İş Bankasıdır. KRAL ÇIPLAKTIR. Oyun oynamata entellektüel görünmeye gerek yoktur. Oturur SPK ya başvurursun; BİM gibi, LOKMAN HEKİM gibi, doğuş grubu gibi, yada EKGYO gibi hissesini kendi sermaye gücün ile toplarsın. Fazla değil 10,000,000 lot toplasan hisse itibarını bulur. Bunu yapacak gücün yok ise orada oturmanında anlamı yoktur. İSC ye yatırım yapan sana inanmıs ky cını tıpkı marketçi BIM gibi üzmezsin. Bu arada 1 hafta önce BIM in piyasa değeri İş Bankasından fazla idi. Bu da İş Bankası YÖNETİM KURULUNA KAPAK OLSUN: UCUZCU BIM İŞ BANKASINI GEÇTİ YA... Bu piyasada herşey olur artık. ISC 4,70 olmuş muş.. Bravo İş Bankasına şimdiki hedef 2016 ilk yarı 4,80 TL herhalde.. YAZIK..

2. Esas

Guzel haber duymak isteyenlere.
    Merkez bankasi karinin brut %12 sini kar payi olarak dagitacakmis. Sanirim isc de %2 civarlarinda alacak. Afaki Hesabima gore 2 milyon tl yapiyo.. daha ilgili ve bilgililerden yorum beklerim.
    Asla Yatirim Tavsiyesi Degildir.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    O da olur merak etmeyin. 1 günde %20 yapacak hali yok ya
    Ustad ne diyosun yorum alabilirmiyiz koparıyolar mı bizi yoksa normalmi

Teşekkürler

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

4. Esas

4.76 dan bye bye dedim.Kaplumbağa hissettim kendimi...

Esas

Uzun bir süre yorum yazmayacağım. Yorumum aşağıda...

Peki, niye enseyi karartmayın diyorum. Aşağıdaki grafikten dolayı...

Grafik haftalık ve yeşil çizgi 400 haftalık ortalama. Bu ortalamanın altına tarih boyunca çok nadir inmiş. İndiği yerden de hemen çizginin üstüne çıkmış. Ayrıca, yükselen dipler net olarak görülüyor. Şu anda sonuncu dipteyiz. Bundan sonra ne olacağı önceki hareketlerinden tahmin edilebilir. Tarih tekerrürden ibarettir.

Not : Grafiğin haftalık olduğunu ve hissenin günlük aşağı yukarı salınımlarının dikkate alınmaması gerektiğini hatırlatırım. Grafik uzun vadeli bir perspektif içermektedir.

Evet zaten grafiğin uzun vadeli olduğunu üstüne bastıra bastıra yukarıda belirttim. 27 günde para kazanmayı ben daha öğrenemedim 15 yıllık borsa hayatımda. Yapabilen varsa da saygı duyarım.
     Alıntı Originally Posted by solarsolar Yazıyı Oku
    Ustad ne diyosun yorum alabilirmiyiz koparıyolar mı bizi yoksa normalmi

Teşekkürler

6. Esas

Selka kardes sana uyuz oldum. Efendi ol furuko kardesden gazozunu ic yat uyu

7. Esas

Alıntı Originally Posted by selka07 Yazıyı Oku
    İş Bankasının son 2 yıldır başına gelenler pişmiş tavuğun başına gelmemiştir. Sonuçta bu karlılık ile İş Bankası çalışanları ve banka çalışanlarının suçu yoktur. Bu hale bu bankanın gelme sebebi yönetim kurulu başkanı ve üyeleridir. Bu banka bu rakamlar ile piyasada itibarsızlaştırılıyor ise bu itibarı tekrar bankaya kazandırcak banka çalışanı değil yönetim kurulu başkanı ve üyeleridir. Burada yazıyorum. Sn.Ersin Özince bey. Banka hisseleri yerlerde sürünmüyor. Bu kadar yıllık bankacısınız izah edeyim. YKB yada Vakıfbank yada Garanti yada Akbank hatta Finansbank hatta Albaraka yeterince itibar görüyor. Yerlerde sürünen Türkiyedeki en büyük aktifleri ve Özsermayesi olan Türkiye İş Bankasıdır. KRAL ÇIPLAKTIR. Oyun oynamata entellektüel görünmeye gerek yoktur. Oturur SPK ya başvurursun; BİM gibi, LOKMAN HEKİM gibi, doğuş grubu gibi, yada EKGYO gibi hissesini kendi sermaye gücün ile toplarsın. Fazla değil 10,000,000 lot toplasan hisse itibarını bulur. Bunu yapacak gücün yok ise orada oturmanında anlamı yoktur. İSC ye yatırım yapan sana inanmıs ky cını tıpkı marketçi BIM gibi üzmezsin. Bu arada 1 hafta önce BIM in piyasa değeri İş Bankasından fazla idi. Bu da İş Bankası YÖNETİM KURULUNA KAPAK OLSUN: UCUZCU BIM İŞ BANKASINI GEÇTİ YA... Bu piyasada herşey olur artık. ISC 4,70 olmuş muş.. Bravo İş Bankasına şimdiki hedef 2016 ilk yarı 4,80 TL herhalde.. YAZIK..
    Cok haklisinkatiliyorum sana.
    Fakat ben daha da ileri gidip bu yonetimin siyasi durusunu ve siyasi angajmanini artik birakmasi gerektigini dusunuyorum.
    Aylardir yok joleli yok yandas medya falan diye diye hisseyi iki paralik ettirdiler.
    Siyasilerin hedefi olabilecek tum saibelerden kurtulmalidir IS Bnk., sirtinda bu kamburu daha fazla tasiyamaz ve yatirimcisina tasitamaz!
    Burasi belirli bir zumreye ait bir kulup, dernek veya lobi faaliyeti yapacak bir vakif degil! Bilakis kamuya acik bir kisim hisseleri piyasada islem goren ozel ve "Ticari" bir kurulus. Dolayisiyla siyasi cagrisimlar yapabilecek butun olusumlardan ve goruslerden uzak durmali.
    Bankacilik disindaki butun faaliyetlerini sermayesine katarak (halka arz veya dogrudan kul halinde satis yoluyla) daha da buyumeli ve mali yapisini guclendirmeli.
    Is Bankasinin emsal gosterilirken karsisinda Akbank, Yapi Kredi ornekleri degil BNP veya HSBC gibi ornekler olmali, onlarla yarismali. En azindan onlarla mukayese edilebilecek bir vizyonu olmali.
    Sadece oz sermayesiyle bile potansiyeli cok buyuk bir banka Is Bank.

Sayfa 101/190 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •