Sayfa 101/113 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 902 madde; 801 - 808 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

Alıntı Originally Posted by labirent Yazıyı Oku
    macera başlayacak gibi, kademeler bomboş, ytd değildir bana göre ilk hedef 1.50 - 165...
    Benim de beklentim bu yonde, hareket basladi gibi yavastan, cogu kisinin maliyeti yuksekte, satici olmayinca az lotla bile hizli artiyor. (ytd)

2. Esas

Alıntı Originally Posted by goktufan Yazıyı Oku
    Benim de beklentim bu yonde, hareket basladi gibi yavastan, cogu kisinin maliyeti yuksekte, satici olmayinca az lotla bile hizli artiyor. (ytd)
    Az biraz yukselince satanlar olmasa hisse iyice eski fiyatlarina dogru yola cikacak ama hemen satisa koyanlardan hizini kaybediyor.

Esas

Bugün güzel hareket çektiler şimdi gün sonu için oynayacaklar...1.24 gün sonu denemesi olabilir mi....Bakıyoruz...

Esas

Bugün yine güzel grafiğe uygun hareket etmekte...Aceleye gerek yok ağır ağır çıkması çok iyi...

5. Esas

Alıntı Originally Posted by brian20 Yazıyı Oku
    Bugün yine güzel grafiğe uygun hareket etmekte...Aceleye gerek yok ağır ağır çıkması çok iyi...
    endeksin iyi olduğu günde naz yapıyor, yemezler rogrido tello yemezleerrr... 1,29-1,30 ypa tüm malı veririm eline sonra istersen 2 tl yap..

Esas

Mecnur çolak imzası var tahtada

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

Teknik veya temel şirketle ilgili bir görüşünüz varsa yazarsınız.Yoksa biriniz hiç bir gerekçe göstermeden bu kadar hacimsiz bir kağıdın gideceğini,diğeriniz de yine şirket hakkında hiç bir görüş bildirmeden,onun pazarlamacı olduğunu savunarak kimseye faydanız dokunmaz.
    Şirket halka açılırken borç ödeyeceğiz demiş,tam tersi borçları 4.450.000 den 5.800.000'e çıkmış.Özellikle finansal borçların artması olumsuz.
    Yurtiçi 5 mağaza açacağız demiş,genel konjonktürü bahane ederek sadece 1 mağaza açmış.Bu da olumsuz.
    Yurtdışında 4 mağaza açmış(Azerbaycanda).Buradaki satışalarıda Türkiye'yi yakalamış.Bu bana olumlu geldi.
    Şirket belli ki yurtiçinden artık çok da beklentili değil.Yurtdışından bir şeyler kazanma peşinde.Eğer bunu başarırsa kurtulurlar,bu da hisse fiyatına yansır.Yoksa son zamanlarda açılan diğer şirketler gibi yatırımcıya malı kitleyip batar.

8. Esas

Bugün taban taban gidecek gibi ilk seans 1.66 ile ilk tabani yedi 1.90 üzerine atmadi çünkü 2 ve üzerinde çok maliyetlenen var dikkatli olmak gereklidir

Sayfa 101/113 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •