Sayfa 101/685 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 5474 madde; 801 - 808 arası.

Konu: EPLAS - Egeplast Ege Plastık Ticaret Ve Sanayi A.Ş.

Esas

Kamil beye sorun bakalim. Daha fazla detaya girmeyecegim.

Esas

Alıntı Originally Posted by bayla Yazıyı Oku
    Kamil beyi arayan olursa ulusal pazara cikma konusunu da bir sorsun bence. Ulusal pazara cikma konusunda bizler gibi istekliler mi yoksa goz alti pazarinda kalmayi mi tercih ediyorlar acaba.
    O dediğin konular kamili aşar, adam muhasebeci spk lisansı bile yok anlamaz borsa işlerinden. Hem göz altında olmayı hiç bir patron istemez basmane çözülsün u50 ye girecek kağıt eplas

Esas

http://www.egedesonsoz.com/haber/Gaz...pismasi/907290 .bu haberde ,protokol yolu dikkatimi çekti ne demekse.
    Son düzenleme : DOKTOR33; 15-09-2015 saat: 13:58.

Esas

çok ilginç,turizim ve ticari alan için imara açılan izmirin diğer bölgelerinde yoğunluk 3.5 ile 7 arasında görülmekte ve burası en alttan imara açılmış.ve 5 kat yükseklik ( hava alanı) uygun görülmüştür. eplas arsası için ,10.000 metre kare alan inşaat zemini için yeterlidir.yani 24.500 metre kare arsa boş alan olarak kalır. buraya park,otopark,yol, aklınıza ne gelirse avam projesinde bu dizayn edilir...dert ne olabilir acaba. bu bölgeye 500.000.000 tl yatırım geliyor.. destek yerine köstek olmak neden ????.

Esas

Alıntı Originally Posted by DOKTOR33 Yazıyı Oku
    çok ilginç,turizim ve ticari alan için imara açılan izmirin diğer bölgelerinde yoğunluk 3.5 ile 7 arasında görülmekte ve burası en alttan imara açılmış.ve 5 kat yükseklik ( hava alanı) uygun görülmüştür. eplas arsası için ,10.000 metre kare alan inşaat zemini için yeterlidir.yani 24.500 metre kare arsa boş alan olarak kalır. buraya park,otopark,yol, aklınıza ne gelirse avam projesinde bu dizayn edilir...dert ne olabilir acaba. bu bölgeye 500.000.000 tl yatırım geliyor.. destek yerine köstek olmak neden ????.
    izmir böyle bi yer işte doktor abi. şehrin katma değerini yükseltecek adımlar bile engelleniyor. halbuki gaziemir yüksek yapılaşmaya en müsait yerlerden izmir de. karara itiraz edenler pay istiyordur büyük ihtimalle bana göre. bi şekilde anlaşırlar belki.
    şu anki planla bile eplas ın arazisinin değeri 150 milyon tl civarındadır. hisse fiyatına 7,5 tl lik katkısı var yani sadece kuru arsanın. ama eplas 1 tl den işlem görüyor.
    1 2 3 4 5 olarak 15 adet alım girdim. maksat eğlenmek olsun. madem onlar bizle eğleniyor biz de keyfini çıkaralım.

Esas

günaydın eplas yatırımcıları.

7. Esas

Alıntı Originally Posted by DOKTOR33 Yazıyı Oku
    günaydın eplas yatırımcıları.
    günaydın doktor var mı bir gelişme))

Esas

Alıntı Originally Posted by maximum Yazıyı Oku
    izmir böyle bi yer işte doktor abi. şehrin katma değerini yükseltecek adımlar bile engelleniyor. Halbuki gaziemir yüksek yapılaşmaya en müsait yerlerden izmir de. Karara itiraz edenler pay istiyordur büyük ihtimalle bana göre. Bi şekilde anlaşırlar belki.
    şu anki planla bile eplas ın arazisinin değeri 150 milyon tl civarındadır. Hisse fiyatına 7,5 tl lik katkısı var yani sadece kuru arsanın. Ama eplas 1 tl den işlem görüyor.
    1 2 3 4 5 olarak 15 adet alım girdim. Maksat eğlenmek olsun. Madem onlar bizle eğleniyor biz de keyfini çıkaralım.
    ilgili konuda uzun bir yazı yazdım ama nedendir bilinmez şutlayamadım.

Sayfa 101/685 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •