Sayfa 101/138 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon
Arama sonucu : 1102 madde; 801 - 808 arası.

Konu: Kötü Yol.. √

Esas

12 saat geçti, sesin çıkmıyor panpa ?? girdin mi döngüye ??

Esas

sanki borç para istedik ?,, ortadan kayboldu mıstık ağbi.. eğer formülü döndüremediysen ve bunu dert ediyorsan hiç önemli değil,,, Sen geri dön yeter..

XU100

GARANTi BANKASI

Duhul
    Sep 2005
    İkamet
    far far away
    Gönderi
    4,818

Esas

Alıntı Originally Posted by mystic Yazıyı Oku
    Bu durumda c satırının döndürdüğü bir data serisi oluşturup çizdirmem gerekiyor görünüyor..

Haftaboyunca deneyeceğim ama asıl sonuca haftasonu geniş zamanda ulaşabilirim diye düşünüyorum soydan hocam..

Çünkü problemler :

1. başlangıçta c değişkenine değer atamayınca rakam çevirmiyor ama 0 atayıınca 100 üretiyor..

2. 2. barda 100 oluşuyor bu durumda ama 3. barda 2. barın değerini alıp hesaplama yapmıyor..

Muhtemelen bunu sağlamak için bir fonksiyonu tam yerinde kullanmam lazım..

Bu durumda pekçok fonksiyonları gözden geçirmem gerekiyor
    Şeyh baskısı birşeye benzemez.. Öne alalım

Esas

Bugünkü en yüksek geçildiğinde güzel bir yukarı hareket beklerim, aylık grafikte benim için önemli x30 spot için 89.300 seviyesi. Ne tesadüftür ki soydan şeyhin kırmızı çizgisi de şu anda oradan geçiyor.

Şu anda mevduat faizinde 400 milyon gibi tutarlara %13,30 veren bankaların bu çeyrek karları iyice düşecektir, piyasa da bunu satıyor ama artık yeterince sattı herhalde.

Esas

tamam, süre problemi yok.. ama kötü bir haberim var.. anlamadığımı söylememe rağmen kabaca bir göz attım metastock function listesine

ben orada bu iş için uygun bir şey göremedim.. ama yine de programı kullananlar ve formül yazmayı bilenler bilgi verirse daha iyi olur.. basit bir şey aslında ama bilgi olmayınca olmuyor işte.. sana kolay gelsin mıstık ağbey..

Esas

Alıntı Originally Posted by econfin Yazıyı Oku
    Bugünkü en yüksek geçildiğinde güzel bir yukarı hareket beklerim,

aynı fikirdeyim.. karikatür de aynı şeyi söylüyor.. piyasanın düzenli takipçileri de bunun farkında.. ancak içimden bir ses daha aşağıya yolu var diyor.. malum sebeplerden.. alış için biraz daha beklemeyi tercih edeceğim..

Esas

Alıntı Originally Posted by Soydan Yazıyı Oku

aynı fikirdeyim.. karikatür de aynı şeyi söylüyor.. piyasanın düzenli takipçileri de bunun farkında.. ancak içimden bir ses daha aşağıya yolu var diyor.. malum sebeplerden.. alış için biraz daha beklemeyi tercih edeceğim..
    Sabaha dayak var zaten şeyhim

Esas

Alıntı Originally Posted by econfin Yazıyı Oku
    Sabaha dayak var zaten şeyhim
    Yarın da şenlik var sanırım

Sayfa 101/138 İlkİlk ... 519199100101102103111 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •