Sayfa 101/330 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 2635 madde; 801 - 808 arası.

Konu: CRFSA Carrefoursa Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş.

1. Esas

270 280 bin arasi

2. Esas

7 altında satış yapmak istemiyor algısı var, en büyük satış kedi sıçrayışı yaptığı gün gerçekleşti...

Satış bitsin alırız diyenler arkadan izleyebilirler...

Yatırım tavsiyesi değildir!

3. Esas

Satış bittikten sonra almak o kadar kolay olmayabilir.

4. Esas

satış bitince bitti haberi ve yeni satış haberi düşer

Esas

Alıntı Originally Posted by tarkan614 Yazıyı Oku
    satış bitince bitti haberi ve yeni satış haberi düşer
    nedir beklediğiniz yeni satış haberi?... acaba SAHOL satış kararı aldı da biz mi duymadık?
    sn Tarkan kusura bakmayın ama malda olmadığınız zaman düşmesi için olumsuz olabilecek herşeyi süzgeçten geçirmeden yazıyorsunuz diye düşünüyorum?

6. Esas

Alakasız bir yorum yani eger ikinci satis dediginiz halka arz ise anlarim ki o zaman yukarda olmasi lazim burdan vermez ama satis biterse ki bu hafta kesin bitecek bittiği zaman görürüz ne olacak artik 1 ay bekle gor inşallah iyi şeyleri

Esas

Alıntı Originally Posted by lotus_selim Yazıyı Oku
    Alakasız bir yorum yani eger ikinci satis dediginiz halka arz ise anlarim ki o zaman yukarda olmasi lazim burdan vermez ama satis biterse ki bu hafta kesin bitecek bittiği zaman görürüz ne olacak artik 1 ay bekle gor inşallah iyi şeyleri
    sn lotus selim,
    ben alakasız yorum olduğunu düşünmüyorum. daha önce de aynı şeyler farklı biçimlerde olmuştu... gerek bu arkadaşın gerekse elinde hiçbir dönem tek lot bile mal olmadığı halde gelip burada düşecek itelediler gibi yorum yapanların aldıkları vebali nasıl ödeyebileceklerini biraz düşünseler daha dikkatli olacaklarını düşünüyorum... bu işin hukuki yönleri olduğu gibi ahiretteki yönleri de var...

8. Esas

Yanlış hesaplamadıysam kalan satılacak tutar 170.000

Sayfa 101/330 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •