Sayfa 101/403 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon
Arama sonucu : 3218 madde; 801 - 808 arası.

Konu: DMSAS Demisaş Döküm Emaye Mamülleri Sanayi A.Ş.

Esas

Bugun güzel satış olmuş ...sebep sanırsam olası not artışını satın almak için kimileri oyundan ayrılıp banka kuyruğuna girmiş Garan 11 olmuş pehhh
     Alıntı Originally Posted by Karamamba Yazıyı Oku
    bu kadarda uyuşuk olunmaz ki

Esas

geçmiş yıların istatistiğine bakılırsa dmsas genellikle sarky ın yarısı şeklinde fiyatlanırken, son dönemde bu dmsas aleyhine çalışmış.kendimce bunun nedenlerini araştırınca şunları gözlemledim.
    1-son dönemdeki ortak satışları (sucu ve öztürk ün satışları )
    2-son dönemde satışlardaki karlılığın azalması,
    3-denizden yeni bir ortak (3 milyon lota yakın mal aldı-takaslardan görünen ) gelmesi,
    4-diğer yaşlıların dmsas a sahip çıkmamaları (en azından sarky daki gibi mal almıyorlar )
    5-yeni ortak muhtemelen merak ediliyor. (inşallah genel kurul da görürüz )
    6-bence herkes alım için genel kurulu bekliyor.
    7-bütün bunlara rağmen yıl sonu beklentim 1.80 dir.beklentime sebeb olan talaşlı yatırımın bitmesi, karlılığın artacak olması,döküm sanayindeki olumsuz fiyat rekabetinin dmsas ı fazla etkilemiyecek olması 2013 ve 2014 de bütün olumsuzlukların olumluya dönecek olmasını bekliyorum......çoğunuz bunlara inanmıyor ama ,size son sözüm; inanmak ve uzun vade düşünmek.....kesinlikle YTD.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Karamamba Yazıyı Oku
    geçmiş yıların istatistiğine bakılırsa dmsas genellikle sarky ın yarısı şeklinde fiyatlanırken, son dönemde bu dmsas aleyhine çalışmış.kendimce bunun nedenlerini araştırınca şunları gözlemledim.
    1-son dönemdeki ortak satışları (sucu ve öztürk ün satışları )
    2-son dönemde satışlardaki karlılığın azalması,
    3-denizden yeni bir ortak (3 milyon lota yakın mal aldı-takaslardan görünen ) gelmesi,
    4-diğer yaşlıların dmsas a sahip çıkmamaları (en azından sarky daki gibi mal almıyorlar )
    5-yeni ortak muhtemelen merak ediliyor. (inşallah genel kurul da görürüz )
    6-bence herkes alım için genel kurulu bekliyor.
    7-bütün bunlara rağmen yıl sonu beklentim 1.80 dir.beklentime sebeb olan talaşlı yatırımın bitmesi, karlılığın artacak olması,döküm sanayindeki olumsuz fiyat rekabetinin dmsas ı fazla etkilemiyecek olması 2013 ve 2014 de bütün olumsuzlukların olumluya dönecek olmasını bekliyorum......çoğunuz bunlara inanmıyor ama ,size son sözüm; inanmak ve uzun vade düşünmek.....kesinlikle YTD.
    Nasıl fiyat verebiliyorsunuz?.. Dayanağınız ne?.. Borsada 1,80 diye bir fiyat olabilir mi?.. 1.80 olan, 2.80; 1.90 da olur.. Bırakın milleti yönlendirmeyi de işinize bakın...

Esas

Anlayana Sivri Sinek Saz, Anlamayana Davul Zurna Az ; Atasözünün Anlamı

İnsan ilişkilerinin gelişmesinde anlayışın büyük önemi vardır. İnsan anlayışlı olduğu takdirde her ortama ayak uydurabilir, ortamın gereklerine göre hareket edebilir. Anlayışlı insan için bir söz, bir işaret yeterlidir. Ancak anlayışlı olmayan insanlara ne yaparsanız yapın, ne söylerseniz söyleyin davranışlarını değiştiremezsiniz. O yine kendi bildiği yoldan gider.

sevgili çekirdek, hiç değişmemissiniz alınmanıza gerek yok.....siz yanlış hatırlamıyorsam çitlenmişlerdensiniz.........

Esas

bizim hırt spek bu hafta 1,30 üstüne getir artık...

Esas

arkadaşlar, bu tahtada spek. yokkkkkkk.....uzun vadeli yatırımcı var...YANİ MAL BEKLEYENLER VAR .tahtaya satışlar gelmeden bu tahtayı götürmezler...beklenen satışlar gelirse ancak gider..satışlar bittiğinde de tozu dumana katarak yükselir......benden söylemesi.... YTD

Esas

Her tahtanin bir sahibi ve bir kac piyasa yapicisi vardir kanatimce ...teknik olarak benim hosuma gidiyor ama hareket ne zaman olur onu bizlerin bilmesi imkansiz bu vesileyle tahtaya satis gelmezse gitmez mantigi bana pek mantikli gelmiyor ,,, bugunde dar alanda kisa paslasma devam ediyor

Esas

Allahin cezasi biraz yürü artik :-)

Sayfa 101/403 İlkİlk ... 519199100101102103111151201 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •