Sayfa 101/155 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon
Arama sonucu : 1240 madde; 801 - 808 arası.

Konu: HITIT - Hitit Holding A.Ş.

1. Esas

bu ev ve villalar satılınca milyon eurolar havada uçuşacak açıkca ortada....2014 yılı içinde teslim...hisse fiyatının şimdikinden kac kat yukarda olması gerekir siz düşünün artık..

Esas

Endekse ve şirketin yapısına göre çok çok Ucuz kaldı , şimdiye kadar tepki vermesi gerekirdi.
    Hareket başlarsa hızlı olacak bence.

3. Esas

Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    Endekse ve şirketin yapısına göre çok çok Ucuz kaldı , şimdiye kadar tepki vermesi gerekirdi.
    Hareket başlarsa hızlı olacak bence.
    enver.53
    1 saat önceBeğenBeğenme
    Endekse ve şirketin yapısına göre çok çok Ucuz kaldı , şimdiye kadar tepki vermesi gerekirdi.Çıkış başlarsa da hızlı olacaktır görüntü bu.mynetten kes kopyala yapıştır koçum yapıştır

Esas

Alıntı Originally Posted by kafkaskartal Yazıyı Oku
    enver.53
    1 saat önceBeğenBeğenme
    Endekse ve şirketin yapısına göre çok çok Ucuz kaldı , şimdiye kadar tepki vermesi gerekirdi.Çıkış başlarsa da hızlı olacaktır görüntü bu.mynetten kes kopyala yapıştır koçum yapıştır
    54 yaşımda koç ettin beni ya asıl koç sensin çocuk, ordaki Enver zaten benim inkar edecek değilim.Tepki olacağını söyleme gerek yok kağıt kendini zaten göteriyordu.Yazılanda yanlış bir şey varmı yoksa Hitit de daha da aşağılarımı bekliyordun onu anlamadım sadece.

5. Esas

Alıntı Originally Posted by Vizyonist Yazıyı Oku
    54 yaşımda koç ettin beni ya asıl koç sensin çocuk, ordaki Enver zaten benim inkar edecek değilim.Tepki olacağını söyleme gerek yok kağıt kendini zaten göteriyordu.Yazılanda yanlış bir şey varmı yoksa Hitit de daha da aşağılarımı bekliyordun onu anlamadım sadece.
    niye kızdın enver dayı sakin ol biraz koç olmak kötü bişey mi

Esas

[QUOTE=kafkaskartal;9714947]niye kızdın enver dayı sakin ol biraz koç olmak kötü bişey mi,

Bilakis borsacı genç kardeşlerimde devamlı ararlar beni ve Enver koç diye hitap ederler bana bende asıl koç sizlersiniz derim herzaman.
    Gelelim Hitite gerçekten aşırı düşüşü sonlandırmak üzere olduğunu tespit ettim ve o şekilde yazdım dediklerimde az şaşmıştır her zaman nede olsa tecrübe sahibi olduğumdan artık.Sana da kolay gelsin.

7. Esas

[QUOTE=Vizyonist;9714995]
     Alıntı Originally Posted by kafkaskartal Yazıyı Oku
    niye kızdın enver dayı sakin ol biraz koç olmak kötü bişey mi,

Bilakis borsacı genç kardeşlerimde devamlı ararlar beni ve Enver koç diye hitap ederler bana bende asıl koç sizlersiniz derim herzaman.
    Gelelim Hitite gerçekten aşırı düşüşü sonlandırmak üzere olduğunu tespit ettim ve o şekilde yazdım dediklerimde az şaşmıştır her zaman nede olsa tecrübe sahibi olduğumdan artık.Sana da kolay gelsin.
    inşallah önerilerinizi daima paylaşırsınız bizimle

Esas

Pek tabiiki,,,

Sayfa 101/155 İlkİlk ... 519199100101102103111151 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •