Sayfa 101/911 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon
Arama sonucu : 7288 madde; 801 - 808 arası.

Konu: AKSEL - Aksel Yatırım Holding A.Ş..

Esas

Alıntı Originally Posted by tekkelime08 Yazıyı Oku
    sen bu mj mı yönlendirme diyorsun tabi yazacak başka bişey bulamadın herneyse genelden sana birdaha birşey yazmıyıcam benimle bi sorunun varsa yazarsın özelden gerekeni cevabı en ciddi ve sert şekilde alırsın artı sen kim beni kırmak kim hahahaha

eğer öyleyse 15 gün boyunca yavaş yavaş aşağı salınım başlar tabi tersi olmayacak diyede birşeyyok hakkımızda hayırlısı cümleten inş"
    Mstfadr ile danışıklı şekilde yönlendirici olarak burada mesaj yazdığın sürece bende buraya yeni gelenleri uyarmak için yazıyor olacağım.

2. Esas

Anlaşılan o ki vbg holding in hakkından ankara 15. idare mahkemesi gelecek.bunların spk yı dinledikleri spk nın verdıgı kararları uyguladıkları yok. Benım takıldığım nokta spk, vbg ye cagrı yap dedı. vbg yapmadı. spk ceza kestı. ceza135 bin. yenı kanuna gore bnırsada ıslem gören payların tamamına kladr ceza kesme yetkısı varken neden 135 bin. spk olarak sen dıyorsun kı cagrı yap. adam senın dedıgını umursamıyor. senın 10 trılyon ceza kesme yetkın var. sen 135 bın kesıyorsun. hangı akla hızmet yapıldı bu ıslem. sen spk olarak bızı nasıl koruyacaksın boylemı?????

Esas

Alıntı Originally Posted by mstfgdr Yazıyı Oku
    Anlaşılan o ki vbg holding in hakkından ankara 15. idare mahkemesi gelecek.bunların spk yı dinledikleri spk nın verdıgı kararları uyguladıkları yok. Benım takıldığım nokta spk, vbg ye cagrı yap dedı. vbg yapmadı. spk ceza kestı. ceza135 bin. yenı kanuna gore bnırsada ıslem gören payların tamamına kladr ceza kesme yetkısı varken neden 135 bin. spk olarak sen dıyorsun kı cagrı yap. adam senın dedıgını umursamıyor. senın 10 trılyon ceza kesme yetkın var. sen 135 bın kesıyorsun. hangı akla hızmet yapıldı bu ıslem. sen spk olarak bızı nasıl koruyacaksın boylemı?????
    çagrı bedeli kadar ceza ben baktım bulamadım

çagrı yaptırımı olarak genel kurulda oy hakları dondurma kararı var

3-5 gün daha bekliyelim yürütme durdurma kararını, ihtarname çekip yargı sürecini başlatalım

Esas

Alıntı Originally Posted by elfidaa Yazıyı Oku
    çagrı bedeli kadar ceza ben baktım bulamadım

çagrı yaptırımı olarak genel kurulda oy hakları dondurma kararı var

3-5 gün daha bekliyelim yürütme durdurma kararını, ihtarname çekip yargı sürecini başlatalım
    çagrı bedeli kadar cezanın olduğunu bende hatırlıyorum, burada da bu konu konuşulmuştu ama okadar çok gereksiz tartışmalar oldu ki forumda bilgiye ulaşmak epey zaman alıyor...

Esas

arkadaşlar aklıma takıldı. mahkeme davayı reddedince ne değişecek şimdi. spk cezayı kesti daha ne yapacak ki...
    bu adamlar çağrıyı yapacak olsalar kağıt bu sıralar en azından 3.30 lara kadar gitmesi gerekirdi. bugün bakıyorsun ...
    yada spek savaşlarına mı kurban gidiyoruz...

yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir...

Esas

Alıntı Originally Posted by bozkurt akar Yazıyı Oku
    Arkadaslar topigte yonlendirmeli yazilar cogalmis neyin pesindesiniz bilmiyorum ama.
    Mstfadr,tekkelime08,trader-23 siz ucunuzu ve gokhan2180 nianlamya calisiyorum ama olmuyor.
    Neyin pesindesiniz.yok az kaldi yok tavan oldu yok haber geldi gelecek..nerden duyuyorsunuz yada milleti tutmayami calisiyosunuz.derdiniz ne.
    Bi cacik olacagi yok adamlar cagri yapmamak icin herseyi goze almislar.ansanin bile goxaltina dusmesine izin verdiler.daha ne bekliyosunuz da milleti heveslendiriyorsunuz bari baskalarini yakmayin.
    Ben halen bekliyorum ama nasil kurtulurumun pesindeyim.
    Uc kagitcilik yapmayin kimsenin kanina girmeyin.takiptesiniz bilesiniz.
    Ytddd.
    sen o kısılere sıtem etmısın ama sanada ne oluyorr sen nerdn bılıyonn bır cacık olmıcagınıı sen nıyee boyle yorumlar yapıyonn ılk bas sen kendıne hakım oll yok bı cacık olmıcakmıss ya ınsanların kafasını nıye karıstırıyorsunuz ama olur ama olmazz

Esas

SPK 'nın bu cezasının bence yürütme durdurmadan önce gelmesi çok önemliydi. YD davasının sonucu şuan çok önemli oldu. SPK 'nın cezasından önce YD 'nın çok da önemli olmadığını düşünüyorum ki VBG asıl davanın sonucunu bekleyeceti. Bakalım bundan sonra ne olacak, ben umutluyum...

8. Esas

ALTINCI KISIM İdari Para Cezası Gerektiren Fiiller ve Sermaye Piyasası Suçları
    BİRİNCİ BÖLÜM İdari Para Cezası Gerektiren Fiiller
    Genel esaslar MADDE 102- (1) Bu Kanuna dayanılarak yapılan düzenlemelere, belirlenen standart ve formlara ve Kurulca alınan genel ve özel nitelikteki kararlara aykırı hareket ettiği tespit edilen gerçek ve tüzel kişiler ile ihlalde belirleyici etkisi saptanan tüzel kişi yöneticilerinin hakkında gerekçesi belirtilmek suretiyle Kurul tarafından yirmibin Türk Lirasından ikiyüzellibin Türk Lirasına kadar idari para cezası verilir.
    (2) İdari para cezasını gerektiren bir fiilin ilk kez işlenmesi halinde ilgilinin Kurulca uyarılmasına ilişkin usul ve esaslar Kurulca belirlenir.
    (3) İdari para cezasını gerektiren bir fiili gerçekleştirmek suretiyle menfaat elde ettiği tespit edilenler hakkında uygulanacak idari para cezası, elde edilen menfaatin iki katından az olamaz.
    4) Bu Kanunun 26 ncı maddesi uyarınca pay alım teklifi zorunluluğunu yerine getirmeyen gerçek ve tüzel kişiler hakkında, pay alım teklifine konu payların toplam bedeline kadar idari para cezası verilir.[/B] (5) Hakkında idari para cezası verilen gerçek veya tüzel kişi tarafından, aynı ihlalin üç yıl içerisinde tekrarı halinde, bu madde uyarınca uygulanacak idari para cezası üst sınırdan verilir.

Sayfa 101/911 İlkİlk ... 519199100101102103111151201601 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •