Sayfa 102/928 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 809 - 816 arası.

Konu: TRNSK Transtürk Hold.

1. Esas

Anlamı şu. buranın yöneticisi benim gibi yıldız adamı cezalandıra cezalandıra sayfayı köreltti. sizin sıkıcı muhabbetinizi kim okur

2. Esas

hehhe kıllanın zaten neyin noldu belli olmaz. Sanki çok rahat kafamız var vuralım paronayanon dibine iice kafa yapalım boşver hayat böle güzel. Batarsak bile kafamızı her yönde çalıştırma antremanı yapmış oluruz YTD

3. Esas

arkadaş b.k mu var bu 39 da bi haftadır bunaldık aq. 69 olsaydı ya daha eylenceli olurdu 69 a 1 ay da dayanırım hiç bıkmam. YTD

4. Esas

Ooo diil de haftaya 29 olmasa buna da şükür YTD bi de 19 mucizesine bağlarsa işe bak sen YTD

Esas

Fsnn kardeş mesaj.kutun dolu boşaltır mısın sana zahmet

6. Esas

kaba hesap sırf bu hafta 630 + 350 + 450 + 150 + 220 = 2 milyon lot alım olmuş. Aynı şekilde de satım tabii. İster ii ye ister kötüye yor. Geçen cuma bi günde 2 milyon lot alındı- satıldı. satan belliydi. ama o satandan sonra bu hafta hala alan olması millete ii umut basmışlar diye yorumlanabilir. du bakali nolcek YTD

7. Esas

Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Fsnn kardeş mesaj.kutun dolu boşaltır mısın sana zahmet
    fsnn ben o işi kaç gündür deniom da kutun dolu bak nası arttı popülariten bi site kur sen

8. Esas

Alıntı Originally Posted by TRNSKzede Yazıyı Oku
    fsnn ben o işi kaç gündür deniom da kutun dolu bak nası arttı popülariten bi site kur sen
    fsnn dostum bura sanal ortam ben dahil kimseyle detay da paylaşma salla gitsin başın ağrımasın. rüyamda tiyo aldım miras çıktı falan de millete ne hey millet tiyo işinin doru olup olmadını kimse bilemez akıllı olun. Star a yem mi olcanız. sadece yüksek maliyetdekiler daraltmasın kendini bi umut, başka şansımız yok.. YTD

Sayfa 102/928 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •