Sayfa 102/371 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2964 madde; 809 - 816 arası.

Konu: VKING - Viking Kağıt ve Selüloz A.Ş.

Duhul
    Jan 2011
    İkamet
    Alâiye / Alanya
    Gönderi
    1,552

Esas

Alıntı Originally Posted by manisa tarzanı Yazıyı Oku
    kademeyi falan bilmem ben benim tek bildiğim vıkıngin 0.94 de bacak omuz bacak formasyonu ile dip çalışmasını yapmış 10 gündürkağıt endeksin yükselişine tepki vermedi patlamaya hazır bomba kağıt çok ucuz alan kazanır diye düşünüyorum
    söylediklerim yatırımcı tavsiyesi değildir düşüncelerim beni baplar ağlarsa anam ağlar
    Saruhanli dogumlu ve 14 yasima kadar orada yasamis birisi olarak senin yazilarini okuyorum, bas omuz basi bu hisse icin daha anlasilir hale getirmissin tebrik ederim. Selamlar.

Esas

güzel yorumlar kalkışa hazır olmak isterim..... inş sallanmadan kalkar

3. Esas

Hissenin yerinin bura olmdgı açıktı. İlk etapta 1.14 gozukuyor. Bugun endeks eksi vking tavan.
    Yatırım tavsiyesi degildir. Kendi yorumumdur.

Duhul
    Feb 2010
    İkamet
    CANAKKALE
    Gönderi
    130

Esas Vkıng yine yaptı vkıng liğini

Alıntı Originally Posted by zestben Yazıyı Oku
    hissenin yerinin bura olmdgı açıktı. Ilk etapta 1.14 gozukuyor. Bugun endeks eksi vking tavan.
    Yatırım tavsiyesi degildir. Kendi yorumumdur.
    işte vkıng borsa artı vkıng seyrediyor
    bu vkıngden bir halt olmaz yorumlarınızla insanları bulaştırmayın bu kagıda
    ytd degildir

5. Esas

Herkes sallıyor. üç vakte kadar 1,10 olacak 1,25 olacak. Sallayın bakalım. Şirket batık!!! Her sene 40 milyon TL zarar!!! Yazık milleti gaza getirmeyin. Uzun vadede gideceği yer belli. hedef 1 kuruş. Bende salladım.

6. Esas

Alıntı Originally Posted by BAŞLANGIÇ Yazıyı Oku
    böyle işlem hacmini enson 27-28 aralıkta görmüştüm.24 işgününden sonra ilk defa
    aynan katılıyorum kardeş

7. Esas

Alıntı Originally Posted by CERİTKALE Yazıyı Oku
    Herkes sallıyor. üç vakte kadar 1,10 olacak 1,25 olacak. Sallayın bakalım. Şirket batık!!! Her sene 40 milyon TL zarar!!! Yazık milleti gaza getirmeyin. Uzun vadede gideceği yer belli. hedef 1 kuruş. Bende salladım.
    sana bir tavsiyem olacak kağıt bir kuruşa gelecek ise burdan sat bir kuruşa al

8. Esas

Alıntı Originally Posted by CERİTKALE Yazıyı Oku
    madem kağıta inanmıyorsun niye buradasın ceritkale kardeş

Sayfa 102/371 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •