Sayfa 102/184 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon
Arama sonucu : 1470 madde; 809 - 816 arası.

Konu: SAFGY - saf gayrımenkul yatırım ortaklıgı a.s

Duhul
    Apr 2006
    İkamet
    KARAGÜMRÜK-KADIKÖY
    Gönderi
    4,071

Esas

Alıntı Originally Posted by bolkesim1i Yazıyı Oku
    Geçen sene temettü öncesinde hiç hareket etmemişti.Temettü sonrasındaysa adam akıllı düşmüştü. sonrasında yükselmişti ama bu yükseliş endekse dayalı bir yükselmeydi. o dönemde endeks 72.500 seviyesinden 79.000 seviyesine gitmişti.
    Özetle,sagfy temettü öncesi hareket etmeyen,temettü sonrasındaysa verdiği temettü oranından daha fazla düşen bir senet.
    İnşallah bu sene farklı olur.
    eğer geçen seneki gibi olursa, temettü öncesi bir hareket olmayacağı gibi,temettü sonrasında süzüleceği ve endekste bir toparlanma olmazsa süzüldüğü dip noktada çakılacağı kesin gibi.
    Temettüyü vereceği tarih olan 30 ekimden sonra seçim yapılacak.seçimde çıkacak sonucu eğer piyasa olumlu algılar da endeks yukarı yönlü tepki verirse, safgy de umarım uyar.
    Yoksa işimiz yaş gibi.
    ytd

Doğru yazmışsın
    Yalan üçgeni kurup yatırımcı dolandıran tahta

2. Esas

itibar puanına vs gerek yok sayın aleks13. siz zaten hep olumsuz yorum yapıyorsunuz.ben kendi yorumumu yaptım.benim beklentim şirket ile ilgili olur da yeni bir gelişme olursa o zaman senedin beklentilerin aksine sert yukarı yapma olasılığı.
    böyle bir tepki için ne olabilir, olsa olsa bir yeni proje olur.
    dolar'ın yükseldiği bir ortamda, emlak sektörü şişti söylemlerinin tüm dünyada ve türkiyede dillendirildiği bir dönemde yeni bir emlak projesine başlanır mı, başlanırsa yüksek kurlar sayesinde nasıl satılır,oda ayrı bir muamma.
    bilinmeyeni çok bir süreç.umarım birileri bu bilinmeyenleri cevaplarını yatırımcının sevineceği şekilde biliyordur.

Esas

[IMG][/IMG]

Esas

Alıntı Originally Posted by mustii.33 Yazıyı Oku
    [IMG][/IMG]
    Olumlu,beklentili ve takip edilmeli diye düşünüyorum.

ydkd.

Esas

Duruşu''Adam olacak çocuk''görüntüsü veriyor.

Esas

Alıntı Originally Posted by BEYPAZARLI Yazıyı Oku
    Duruşu''Adam olacak çocuk''görüntüsü veriyor.
    1,05 tl.

Esas

1,06 tl.

Esas

1,07 tl.

Sayfa 102/184 İlkİlk ... 25292100101102103104112152 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •