Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7968 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ANELT- Anel Telekomünikasyon Elektronik Sistemleri Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

hala alım yapıyorsunuz almayın şu lanet kagıdı yaaa ...

2. Esas

şu anelt in genel kurulu ne zaman?

Esas

spk ne diyecek bakalım bedelli olayına ... bir bilançosuna bakacaktır belki de 160 milyon lira satış 165 milyon satışların maliyeti tam 12 den isabet süper bir muhasebe .... herkes kafasına göre takılsın ...

Esas

Alıntı Originally Posted by yaneli Yazıyı Oku
    Elmalı şeker arkadaşı Elma ile karşılaşır ve ; ''kıyafetim nasıl ? nasılda ışıl ışıl parlıyor değil mi ?'' der.
    Elma ; '' evet çok güzel , hayırlı olsun , çok pahalı olmalı '' der.
    Elmalı şeker ; '' evet , nereden anladın ? '' diye sorar.
    Elma ; ''nereden olacak , kıçındaki kazıktan anlaşılıyor zaten '' der.
    sizi çok kızgın gördüm elmalı şekeri yemiş gibisiniz p.... agrıyora benziyor.... acil şifalar dilerim saygılar ...

Esas

Bu lanet hissenin övülecek hiçbir tarafı olmadığına göre anelt sahibi olanların hepsi Elmalı şeker değilmi?bildiğim kadar sizde öylesiniz kaderimiz aynı

6. Esas

Bu kağıdın hareket bereket zamanı gelmiş arkadaslar aranıza bende katılacam bir kaçgun icinde

Duhul
    Feb 2011
    İkamet
    izmir
    Gönderi
    2,266

Esas

bugüne kadar yatırımcısını çok üzmüş bir hisse.ancak yıllar süren düşüşün sonuna geldiğini düşünüyorum.endeks düşerse son bir aşağıya doğru hareket yapabilir belki , ancak uzun vadede iyi olacağını umuyorum.şirketi uzun zamandır araştırıyorum.buraya yatırım yapan arkadaşların da, şirketi biraz araştırmalarını tavsiye ederim...
    yatırım tavsiyesi değildir

8. Esas Bilmediğim İçin Cevap Arıyorum ?

Merhaba arkadaşlar;
    Elimde 1,60 ortalama maliyetle 37.000 adet ANELT var. Diyelim ki SPK onayı verdi. Bu durumda birkaç sorum var:

1 - Azaltıma katılmamak diye birşey olamaz herhalde. Peki hemen akabinde olan artırıma katılmazsam zarar mı ederim birşey değişmez mi?

2 - En azından zarar etmeden bu azaltım ve artırım sürecinden çıkmama için ne yapmam gerekir? Uygulama tarihinde hisselerin bir kısmını nakde dönüp artırım için nakit tutmam lazım mı? Lazımsa ne kadar satmam gerekir?

Elimde kuruş nakdim yok,tek birikimimiz buydu ve sırf bu sebepten eşimle ayrılma noktasına geldik. İki günde bir kavga ediyoruz. Gerek şirket sahiplerinden gerekse takip ettiğim bu forumda bir sürü olumlu şeyler yazarak insanları yanlışa sevkeden kişileri Allah inşallah benim durumumdan daha kötü yapar. Bedduam her gün sizlerle.

Sayfa 102/996 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •