Sayfa 102/109 İlkİlk ... 25292100101102103104 ... SonSon
Arama sonucu : 868 madde; 809 - 816 arası.

Konu: TUCLK Tuğçelik Alüminyum ve Metal Mamülleri San. ve Tic. A.Ş

Esas

9 aylıkda karını önceki yıla göre 9 kat artırmasına rağmen nerdeyse hiç tepki vermemiş biraz hareketlenip 2 gün sonra aynı yerine gelmiş .hisse 2016 7 aydan beri aynı fiyat aralığında sabit sayılacbilecek bir yerde hareket ediyor. yani 9 aylık bilanço bile hisseyi götürememiş sanki birileri baskı kurarak hisse toplamaya çalışıyormuş izlenimi aldım. Hissenin en son bilançosuna göre olması gereken fiyatlar 5-6 tl lik aralıklar olması gerekirken 4 tl de 5 aydır bekliyor. endeks 72binden 90 bine geldi tık yok. Yani hissenimn mali durumu veya satışları kötü olsa anlıyacam ancak gayet güzel bir büyüme trendide yakalamış. yıl sonu karı 15 civarı gelebilir. Bu fiyatlarda çok kalamıyacağını düşünüyporum. ilk çıkış hareketide çok sert olabilir. Geçen aradaki zamanı kapatmak için yakında fırtınalar kopabilir izliyelim görelim bol kazançlar.

Yazdıklarım hayal ürünüdür alım satım amaçlı kullanılamaz.

Esas

Alıntı Originally Posted by bento Yazıyı Oku
    9 aylıkda karını önceki yıla göre 9 kat artırmasına rağmen nerdeyse hiç tepki vermemiş biraz hareketlenip 2 gün sonra aynı yerine gelmiş .hisse 2016 7 aydan beri aynı fiyat aralığında sabit sayılacbilecek bir yerde hareket ediyor. yani 9 aylık bilanço bile hisseyi götürememiş sanki birileri baskı kurarak hisse toplamaya çalışıyormuş izlenimi aldım. Hissenin en son bilançosuna göre olması gereken fiyatlar 5-6 tl lik aralıklar olması gerekirken 4 tl de 5 aydır bekliyor. endeks 72binden 90 bine geldi tık yok. Yani hissenimn mali durumu veya satışları kötü olsa anlıyacam ancak gayet güzel bir büyüme trendide yakalamış. yıl sonu karı 15 civarı gelebilir. Bu fiyatlarda çok kalamıyacağını düşünüyporum. ilk çıkış hareketide çok sert olabilir. Geçen aradaki zamanı kapatmak için yakında fırtınalar kopabilir izliyelim görelim bol kazançlar.

Yazdıklarım hayal ürünüdür alım satım amaçlı kullanılamaz.

İşte bu yüzden, giden diğer kağıtları kıskanmıyorum.Yanılmış olsamda, tutsak kaldım.ytd

Esas

Kapanış bunların tam bir o.ç... olduğunu gösterdi

Esas

Bilanço ne geldi bakabilirmisinz

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

5. Esas

Kötü gelmiş sonunda şükür, iyi haberle yükselmeyen hissemiz yarın bu kötü haberle tavan olursa şaşırmam 😂 ters psikoloji ytd değildir delirdik

Esas

Bilanço açıklandı mı?

hisse.net uygulaması ile gönderilmiştir.

Esas

1milyon 201bin.. Dönem karı..

Esas

Faaliyet karı güzel olmasına rağmen, iş maliyetlerinin (numune geliştirme), kur maliyetinin giderleri arttırdığını gözlemledim. Yeni iş ilişkilerinin 1. Dönem karlılığını çok etkileyeceğini düşünüyorum.

Sayfa 102/109 İlkİlk ... 25292100101102103104 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •