Sayfa 102/936 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7484 madde; 809 - 816 arası.

Konu: ITTFH - İttifak Holding A.Ş.

Esas

Bu eylemciler borsadamı eyleme gecti abi anlamadım.

Esas

Yatırımcı dostlarım yabancının 9 00 tl den aldığı hisse 9 02 TL yi görmüştü çok hacimsiz düşüş oldu en kısa sürede eski zirvesini test edecektir ADESE büyük kampanyalar yapıyor bundan sonraki karlılığı artarak devam edeceğe benzeyor AVM ler içinde en ucuzu ve özsermayesine göre diğer AVM lerin en düşüğü ile eşitlense bile en az 20 00 tl olması lazım temel analize göre çok ucuz kalmış bir hisse ayrıca genel kurul yapılmadı genel kuruldan yüksek oranda bedelsiz sermaye artırımı çıkabilir . bunlar benim fikirlerim yatırım tavsiyesi değil bilgi paylaşımıdır

3. Esas

ütüpya hakkında görüşü olan varmı...birspekbir ben mi kaldık...bu ittifkda amma boş bir kağıtmışş..düşüşde en önde gider çıkışda arkadan nal toplarr

4. Esas

speklere gün doğduu????...spekler bahenenizhazır ama unutmatın yatırımcı gelmiyorrr koçum hisse elinizde kalacak

Esas

Papua yenigine de havadisler nasıl
    Son düzenleme : adese; 04-06-2013 saat: 17:36.

Esas

Bugünkü performansı iyiydi
    İnşallah yarın üzerine koyarak devam ederler

Esas

Alıntı Originally Posted by adese Yazıyı Oku
    bugünkü performansı iyiydi
    inşallah yarın üzerine koyarak devam ederler
    inşallah yükseliş devam eder hiçbirimiz düşmesini istemiyoruz ancak piyasa oynak ittfh ise konyalıbir şirket çok iyi düşünmek çok hesap etmek gerek herkes iyi hesap yapsın dolduruşa gelmesin hiçkimse kimseyi senin yüzünden zarardayım yaptığın yoruma aldandım falan diyede suçlamasın

Esas

Alıntı Originally Posted by barissello Yazıyı Oku
    hacivatla karagöz izler gibiyim..
    barıişello tecrübeni konuştursana son gelişmeleri yorumlamadın neden uzak duruyorsun
    kayboldun gittin yoksa hisseden çıktınmı sakın sattım deme

Sayfa 102/936 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •