Sayfa 102/588 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 4704 madde; 809 - 816 arası.

Konu: PINSU - Pınar Su Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Esas

Alıntı Originally Posted by Gülegen Yazıyı Oku
    ilk dakikalardaki işlem hacmi olumlu.
    hangi hacim,

birinin 3.41 den alası var satıcısı da var maşallah arasıra veriyo

kademelerde alıcı falan yok oyun bozanın biri gelip yine 3.44 e alış giriyo

bırakın kendi hallerine 3.41 de alıp versinler az

Esas

speğin derinliği vardır heralde tavan'ın bir alt basamağına koydum bütün lotlarımı alacaksa alsın bu rakamlarda almaya satmaya niyetim yok

Esas

3.4 altına verirse de memnun olurum, yükselişte sattıklarımızı yerine koyarız 3.4 basamağında işlem yapmamaya karar verdim

Esas

valla öyle kızdım ki şu 3.41 deki alıcının sütüne yıkasım geliyo tahtayı

serbest satışa verceksin bütün lotları tahtı bi silkelenip rahatlayacak fakat maalesef çöpe atacak paramız yok

Esas

Alıntı Originally Posted by tcover13 Yazıyı Oku
    hangi hacim,

birinin 3.41 den alası var satıcısı da var maşallah arasıra veriyo

kademelerde alıcı falan yok oyun bozanın biri gelip yine 3.44 e alış giriyo

bırakın kendi hallerine 3.41 de alıp versinler az
    ilk dakikalarda 50 bin tl ye yakın hacim olmuştu,onu kastetmiştim.

Esas

ulan arkadaş bu ne biçim iş be tahminlerime göre pınarsu bu sene 100 milyon tl den fazla ciro yapacak,76 milyon tl maddi varlığı var,ama şu anda sadece 44 milyon tl piyasa değerine sahip,bu pınarsuyun tesislerini hurdaya satsalar,yinede piyasa değerinden fazla eder heralde,bilanço incelemek te bi işe yaramıyor,batacak denilen hisseler bile bir müddet düşsede mutlaka bi yerden sonra yükselmeye başlıyor,bu pınarsu çok enteresan bir senet,anlamadığım bir şekilde hep ısrarla pınarsuda bekliyorum,bi ara ykgyo alıp sattım tekrar pınarsuya döndüm,şu anda zararda değilim,satsamda zararım olmayacak,ama şunu çok iyi biliyorum ki,sattıktan sonra 4 ü hatta 5 i geçerse o zaman gerçekten sinir olurum,ancak senette olan arkadaşların kazancı en azından bana teselli olur.

Esas

azcık ilgiyi kesince hemen düşüveriyor..

soda üretimi pınar suyun arkadaşlar..gecmiş 10- ö15 sayfayı okursanız daha iyi olur.

9 aylıkta her sey belli olur... onun öncesinde de belki beklediğimiz sermaye artışıda olabilir.kısmet artık...

Esas

aman gülegen kardeş bence satma üzülürsün. 3.35 ile girdim, geri gelse de alsam diyorum. borsa düşse bile düşüşten az etkilenecek bir hisse. zaten son 3 senelik dip bölgelerinde.teknik dehası değilm ama, bu hisse üzmez.

Sayfa 102/588 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •