Sayfa 103/928 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 7417 madde; 817 - 824 arası.

Konu: TRNSK Transtürk Hold.

1. Esas

bu arada fsnn yi ilk ben keşfettim ben şöhret ettim kıymetini bilin. Daha burada yazdığı ilk gün sordum sen o 200binlik sahipmizin diye. Eğer kurtarıcımız olacaksa ondan önce bana borçlusunuz bana dua edin kıymetimi bilin nankör kediler

Esas

trnskzede geçen cuma 2.000.000 satış işlemi oldu bunlar farklı hesaplara gitti.bu hafta o dağınıklığı belli yerlere toplamış olabilirmi.ayrıca eğer bugünde star satmadıysa neyi bekliyor.ky baskı altındamı tutmak istiyor.ytd.

3. Esas

Bir daha mühlet verelim bakalım trnskzede mi trnskzade mi olacağız.Pazartesi yukarı açılsın nickimi trnskzade olarak mı değiştirsem...

Esas

Satışlarda yine patron yok

5. Esas

Aynen öle kardeş. Yine geçen cuma günü birden yüklü olarak ele verecek. Başka izah yok. Bu arada adamlar sattıysa bile bilemezsin. %5- %10- %15 - %20 falan altına indiğinde bildirim yapma zorunluluğu var sadece. Bakma çakallığına %20 altında 2 bildirim yaptılar neden yaptılar? Benim gibi çok zekileri avlamak için. Ben nededim ozaman? Hatırlayın: Bunlar 0,46 dan 200 bin sattı sonra 0,46 dan 10 bin sattı demekki 0,46 ve altına tenezzül etmiyolar bu yönde sinyal veriolar sandım. Sonra 2 milyonla %15 altına düşüp açıkladılar. Kol gibi ele verdiler. Velhasıl bu hafta ufaktan denizbank satışlarında star sattıysa bile açıklamayabilir. son bi yüklü satış yapıp %10 altına düşütüğünde açıklar. bi de bakarsın o gün starın payı %6 olmuş. sonra syereyle sen dipleri. Çakal bunlar çakalll. benim gibi zeki adamı bile avladılar. YTD

6. Esas

Alıntı Originally Posted by kızbabası Yazıyı Oku
    Bir daha mühlet verelim bakalım trnskzede mi trnskzade mi olacağız.Pazartesi yukarı açılsın nickimi transzade olarak mı değiştirsem...
    transzade yapabilirsin. ama trnskzade yapma onu ben yapcam inşallah YTD

7. Esas

Alıntı Originally Posted by airforce1 Yazıyı Oku
    Satışlarda yine patron yok
    bilemezsiiin bilemezsiin benim gibi biriiiniii... YTD

8. Esas

Alıntı Originally Posted by TRNSKzede Yazıyı Oku
    transzade yapabilirsin. ama trnskzade yapma onu ben yapcam inşallah YTD
    olsun da farketmez kardeş...

Sayfa 103/928 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız