Sayfa 103/677 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5410 madde; 817 - 824 arası.

Konu: AKFGY - Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş.

1. Esas

teşvik paketi açıklandı, buda bi pay alabilir derken, aldığı teşvikte iptal oldu...nasıl iş...hayırlısı bakalım...

Esas

akfgy 2.07 geçerse 2.60 hedefim.. y.t.d

Esas

Alıntı Originally Posted by EFT Yazıyı Oku
    ne derssiniz GALATAPORT işine tekrar düşünürlermi sizce...
    AkfenGYO'nun Galataportla daha önce ne tür bir alakası oldu? Benin haberim yok. AkfenGYO'nun Galataport ile olan alakasıyla ilgili somut haberler vs. gösterebilirseniz çok iyi olur. Bizde bilgilenmiş oluruz.

Esas

Alıntı Originally Posted by HARDMAN Yazıyı Oku
    teşvik paketi açıklandı, buda bi pay alabilir derken, aldığı teşvikte iptal oldu...nasıl iş...hayırlısı bakalım...
    AkfenGYO'nun aldığı hangi teşfik iptal oldu sayın HARDMAN? Somut bilgi verirseniz iyi olur.

Duhul
    Mar 2010
    İkamet
    Hisse.net
    Gönderi
    674

Esas

Bugün güzel performans sergiledik.

Buna rağmen orta bandı kırıp bir üst banda yerleşemedik.

Bence yarınki hareket önemli olacak.Bandı kırıp yükselirse kısa vadeli hedefe yönelebiliriz....

Uploaded with ImageShack.us

Thumbs up

Alıntı Originally Posted by baygandalf Yazıyı Oku
    Bugün güzel performans sergiledik.

Buna rağmen orta bandı kırıp bir üst banda yerleşemedik.

Bence yarınki hareket önemli olacak.Bandı kırıp yükselirse kısa vadeli hedefe yönelebiliriz....

Uploaded with ImageShack.us
    AKFGY ÖNÜ BENCE FUL ACIK ytddd

Esas

yarın 2.12 alırsa 2.30 y.t.d

8. Esas

Alıntı Originally Posted by alsatma Yazıyı Oku
    akfengyo'nun aldığı hangi teşfik iptal oldu sayın hardman? Somut bilgi verirseniz iyi olur.
    geç gördüm sn. Alsatma. Gündüz matrixte geçti haber. Yanlış hatırlamıyorsam 480.000 tl civarı teşvik bedeli ve belgesi iptal oldu. Sanıyorum son yaptığı bi otel için alınmış bi teşvikti. Ben mesajı yazdığımdan bi kaç dk. önce geçti haber. Fakat ilginçtir şu anda ne matrixte hisseye özel, nede kapta bi haber yok...ben önceki mesajı yazdıktan sonra hisse yükselmeye başladı...ve haber ky tarafından bilinmiyor...bu işte bi gariplik var...dikkatli olmakta fayda görüyorum...

Sayfa 103/677 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •