Sayfa 103/282 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon
Arama sonucu : 2255 madde; 817 - 824 arası.

Konu: GEDIZ - Gimsan Gediz İplik Ve Mensucat Sanayi A.Ş.

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    KIRKLARELİ
    Gönderi
    1,473

Esas

oooooooo bakıyom gediz toplantısı var ama kimse ses cıkarmıyor ne iş.....

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    KIRKLARELİ
    Gönderi
    1,473

Esas

düşük işlem haçmi vardı ikinci seans alakasıs bir gün ..

fortuna Guest

Esas

ben bir şeyler yazıp fikir vermeye çalışayım sonuçta herkes kendi kararını kendisi verecek nasılsa..önce aracı kurum bazında tahta bugün 11bin lot artı kapatmış..en iyi alıcı ak sonra yatırım finans satıcılarda da en iyi ikili iş ve garanti..burada dikkat çekici olan bu kurumların dördü de net alıcı yada satıcı değil yani gün içi almış satmışlar trade etmişler bunlara gedik ve denizi de ekleyebiliriz yani amaç mal almak değilde hisseyi hareketlendirmekmiş gibi gözüküyor zaten normal zamanda hisse sığ olduğu için analizlerin çoğunu yanıltabilir bunu da gözönünde bulundurmakta fayda var ..takasa gelince takasa iki dönem olarak baktım birincisi zirve yaptığı 06.10.2009 tarihinden düşüşün son günü olan 03.11.2009 a kadar ikinci dönemde 03.11.2009 dan bugüne ..ilk tarihler arasında ilk beş kuruma bakıldığında gördüğüm 1milyon 274bin alıcıya karşılık 1milyon 593bin lot satıcı olduğu şeklinde yani tahta yaklaşık bir ayda 319 bin lot mal yemiş ki takasta elinde en çok mal olan kurumda 414bin lot mal olduğu gözönüne alındığında iyi bir rakam olduğu anlaşılıyor neyse ikinci döneme gelirsek burada da en dikkat çeken 3 kasımdan bu yana infonun elindeki malı nerdeyse sıfırladığı 156725 lot u varken şimdi sadece 725lot kalmış ilk beşe baktığımızda burada da 46 bin lot bir eksinin olduğunu görüyoruz ..böyle baktıkçada karşımıza yeni kapılar açılıyor bu sefer de infoyu takip ettim ne zaman mal almış diye tam 3 kasımda yani düşüşün son günü 1,28 ortalama ile 156bin lot almış ve düşüş sona ermiş ve sonrada bu mal takastan çıkmış.. birazda teknik olarak bakarsak dünkü fibo grafiğinin üstüne ekleyecek bir şey yok tabii herkesin maliyeti önemli ama şahsen ben olsam bugün ikinci kez deneyip geri döndüğü 1,45 aşağı kırılmadan satış düşünmezdim..yukarda da 1,7 hedefi var yani 1,53 kapanışı maliyet alırsam aşağı 8 kademe hadi 2 kademede stop kayması olsun 10 kademe var yukarı 17 kademe bence denenebilir bir getiri - risk oranı son olarak şunu eklemek gerek hacim düşük olduğu için destek dirençler hızla aşılabilir onlarada fazla güvenmemek gerek karar siz sevgili arkadaşların ..herkese bol kazançlar

4. Esas

Hocam ellerine sağlık çok güzel yazmışsın...

Duhul
    Jun 2005
    İkamet
    KIRKLARELİ
    Gönderi
    1,473

Esas

sayın fortuna bende de teşekkür güzel bir analiz olmuş ...

Duhul
    Oct 2009
    İkamet
    türkiye
    Gönderi
    809

Esas yaa bu günlük değişimlerin hiçbi anlamı yok

bi arkadaşımın yüklü bi gneş sigortası vardı...
    hergün bu pastayı,mala giren ve çıkan aracı kurumları takip ederdi..

arkadaşlar önce gözlerinizi kapatın ve kendinizi spek gibi düşünün...

siz bir spek.siniz ve 80 tane farklı isimlerde ve sizin kontrolünüzde hesap var...

istediğim kağıtta tahtayı satıcılı göstererek yukarı,tahtayı alıcılı göstererek de aşağı salabilirim...

alıcı da satıcı da bensem ne olur ki arkadaşlar...3-5 gün arayla da bi yerde birikeni tamamen çıkmış gibi de gösterebilirim...

bunlar ucuz hareketler arkadaşlar,kanmayın lütfen...

takas%96nın üzeri ve zirveye uzağız...

yok alan da çıkmış yok1,45in altı boşmuş...

deneyin görün...sizin çıktığınız noktada döndüğünü görürseniz amaç sizi uzaklaştırmak...kanmayın lütfen...sattım gitti diyen mi daha çok duydunuz ben sattım beter oldu diyen mi...kıyaslama sizin...

fortuna Guest

Esas

teşekkür eden arkadaşlarım sizlerde sağolun...

Esas

ne kadar hareketli bi kagıt

Sayfa 103/282 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •