Sayfa 103/149 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon
Arama sonucu : 1186 madde; 817 - 824 arası.

Konu: BMELK Bomonti Elektrik Mühendislik Müşavirlik İnşaat Turizm ve Ticaret A.Ş.

1. Esas

İs yat.garanti vs. Alıyorsa o sirket uçar. Gedik tacir vs alıyorsa spekdir. İş yat.resmen tüm satışları karsilamis. Bu şirket er ya da geç çok iyi yerlere gelecektir. Rakam vermek doğru olmaz.ama bi 3 leri gorebilir diye düşünüyorum.

Esas

Alıntı Originally Posted by pc_ogretmen Yazıyı Oku
    Biri gözünü karartmis
    rodrg den yediği dayağın acısını çıkarmaya çalışıyor.
    gip ten işlem yapmak için banka ve aracı kurumlarla ekstre sözleşme imzalamak gerekiyor.
    çünki risk gurubuna giriyor.

3. Esas

Yukardaki takasa göre gedikdektekilerini is toplamis

4. Esas

Şu saaten sonra hisseye yön verecek kurum is yatirimdir. Belki patron da olabilir mali toplayan.bilemiyorum tabi ama ters köşe umarım yapmaz.yaparsa sirket kaybeder. Hisseye olan güven sarsilir.o zaman patron kendi çalıp kendi oynar.

Esas

Alıntı Originally Posted by Arkeo_Antik Yazıyı Oku
    Bu mynet vb yerlere itibar etmeyin.satin batti diyorsa alin.alin diyorsa satin..bu sirketin hikayesi sudan para kazanmasi(kara gecmis olmasi)ve izmir mersinlide kurulacak 52 mw gucundeki ruzgar santrali.kurulum tamamlanmadi sanirim.net bilgide bulamadim ced surecleri vb var.hisseyi yukari gorlturecek olan odur. Takaslarda ciddi degisim yok.evet gedik mal satti ama hepsi is yatirima gecti.yani cikis oncesi ile son durum arasinda sadece araci kurum isimleri farkli.mallar hemen hemen yerinde sayilir.benim gorusum.140 altinda 2 is gununden fazla kalmasi proplemdir.1.50 bandinda kalabilirse kendine yeni hedefler belirler.ozaman zararda olanlarada beklemek icin bir sebep dogar...stoplar onemlidir.selamlar.iyi geceler.ytd.
    55 MW gücündeki Mersinli RES projesi YANDER ELEKTRİK MÜH. MÜŞ. İNŞ. TUR. VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ ye ait. Bu şirketin sahibi Bomonti'nin sahibi ile aynı ama, Bomonti'nin hiç hissesi yok.

Bu durumu KAP'tan iştirakler listesinden, ve http://www.ticaretsicil.gov.tr/goste...9080&sayfa=782
    linkinden teyit edebilirsiniz.

Esas

Temel analizini değerlendirecek bir arkadaş var mı acaba hisseyi iyi bilen.

İncelediğim kadarı ile sadece 6,744 MW kurulu gücünde işletmede bir HES'i var.
    http://lisans.epdk.org.tr/epvys-web/...tSorgula.xhtml

Elindeki tek bu kıymet bugün ulaştığı PD'yi destekliyor mu sizce?

Kesinlikle YTD.

7. Esas

Bi sitede bi yazı buldum. Doğruluğundan emin değilim. İncelemek isteyen bakabilir

http://borsahektoras.com/borsa-gundem/kulis-gundem.html

8. Esas

Tecrübelerimle sabittirki..boyle sığ hisselerde malı verme aşamasında boyle haberler gelir .. mesela 7 yaptıktan sonra 7 den 14 e gitme hikayesi anlatılir borsacı16 gibi defıne bulma haritalari cıkartılır ..vs 80 kuruşları görmüş speğin keyfıne kalmıs bi kağit ..bakın bakalım ksr mı edıyor zararmı..fıannsal okuryazarlik cok düşük mali tablolar beklentiler konusulucana saçmasapan defıne harıtalarıyla 7 tl olacak paylaşımları yazık..çok yazık

Sayfa 103/149 İlkİlk ... 35393101102103104105113 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •