Sayfa 103/654 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon
Arama sonucu : 5227 madde; 817 - 824 arası.

Konu: VANGD - Vanet Gıda Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş.

Esas

ben bugün 1.85'den alayım dedim, emir verdim; gelişen işletmeler pazarından alamazsınız falan diyor, sonra müşteri temsilcini aradım oda şubeden sözleşme yapmam gerektiğini söyledi. akbankdan işlem yapıyorum, şube İzmir de ben mersindeyim. bunun başka yolu yok mudur bi bilen tecrübesi olan yardımcı olursa sevinirim...

conductor Guest

Esas

Alıntı Originally Posted by cagdas17 Yazıyı Oku
    ben bugün 1.85'den alayım dedim, emir verdim; gelişen işletmeler pazarından alamazsınız falan diyor, sonra müşteri temsilcini aradım oda şubeden sözleşme yapmam gerektiğini söyledi. akbankdan işlem yapıyorum, şube İzmir de ben mersindeyim. bunun başka yolu yok mudur bi bilen tecrübesi olan yardımcı olursa sevinirim...
    Formu dolduradur 2.40 tan verelim, acele etme :-)

Esas

Alıntı Originally Posted by conductor Yazıyı Oku
    Formu dolduradur 2.40 tan verelim, acele etme :-)
    ben formu doldururum, hisse gider gideceği yere hırsımdan duramam alırım, her zamanki gibi gene kucağımda kalır, kimindir kimdendir belli olmaz bi cami köşesine bırakır kaçarım, olan gene bana olur

4. Esas

Ben işbankasından işlem yapıyorum. Pek memnun değilim. Ama fiyatı yazınca alım-satım gerçekleşti. Akbank niye öyle bilmiyorum.

Esas

dostum alım yaptıgın ekranda g.i.p.sözleşmesini onaylıyorum kutucugu olması lazım işbankasından alım yaparken cıkıyor şubeye gitmene gerek olmaması lazım

6. Esas

Alıntı Originally Posted by blue3451 Yazıyı Oku
    slm arkadaşlar bu hisseyle ilgili yorumlarımıza dikkat edelim. 1.50 lerde yükseleceğini söylemiştim.yanlış anlamayın ,ben demiştim demek için değil ,aksine maliyeti yüksek arkadaşların panik yapmaması içindi ve de full portfoyle girdiğim içindi. . özellikle forumlarda elinde tek bir hisse olmadan yorum yapan onlarca insan var ,etkilenmeyin .eğer bu tip hisseye ilk kez bulaşanlar varsa sığ hisse olduğunu ve speğin bi yakalarsa asla affetmeyeceğini , sahibinin şimdiye kadar elinden çok az kişinin sağlam kurtulduğunu , portfoyün 2 ye 3 katlanabileceği gibi 3 te bire de inebileceğini belirteyim. ne destek var ne de direnç .gerçi imkb 10 bile ne hale geldi . sözün özü ben çıktım kalanlara bol şans.nereye gideceğini kimse bilemez.her fikri dinle, saygı duy, sonunda ise sadece kendi bildiğini yap.
    Doğru söylüyorsunuuz blue3451. Ben de korkarak girdim. Gözler sürekli hissede olmalı, yoksa çok tehlikeli. Bakalım filler arasında ezliecek miyiz.

Esas

Alıntı Originally Posted by evolli Yazıyı Oku
    dostum alım yaptıgın ekranda g.i.p.sözleşmesini onaylıyorum kutucugu olması lazım işbankasından alım yaparken cıkıyor şubeye gitmene gerek olmaması lazım
    yok kardeşim çıkmıyo, ekranda "müşterinin gelişen işetmeler piyasası" diye bir yazı çıkıyo o kadar, nasip olmayacak her halde o yüzden çok çıkacakmış gibime geliyo

conductor Guest

Esas

ben formu doldururum, hisse gider gideceği yere hırsımdan duramam alırım, her zamanki gibi gene kucağımda kalır, kimindir kimdendir belli olmaz bi cami köşesine bırakır kaçarım, olan gene bana olur
    Dostum ne desem bilemedim. :-(

Sayfa 103/654 İlkİlk ... 35393101102103104105113153203603 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •