Sayfa 1051/1053 İlkİlk ... 515519511001104110491050105110521053 SonSon
Arama sonucu : 8422 madde; 8,401 - 8,408 arası.

Konu: MEPET - Mepet Metro Petrol ve Tesisleri San. ve Tic. A.Ş.

Esas

hangi kolay para kazanma hangi bi hafta da tavan tavan beklemek ben bu orospu çocuğu olacak kavat oğlu kavatın kağıdını iki senedir sadece zararımı çıkarmak için bekliyorum kime niye şirin gözükmekistiyorsunuz bilmem ama bu kavata yedirecek param yok iki yıldaha beklerim ya seve seve ya seve seve çıkaracak parası bitti milleti yine dolandırabilmek için çıkaracak seni yada beni düşündüğünden değil yani bişey derken kime neye dediğine dikkat etmek gerek kesinliklşe yatırım tavsiyesidir özellikle yeni düşen gariban küçük yatırımcıya

2. Esas

Ya bu niye alım yapmıyo hisseden bir hareketlenme me ytd

3. Esas

1.80 2.15 arası epey gider gelir beklemeye devam

Esas

MEPET çilesi bitmiyor, bitemiyor.

Duhul
    Dec 2015
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,210

Esas

Alıntı Originally Posted by erol08 Yazıyı Oku
    hangi kolay para kazanma hangi bi hafta da tavan tavan beklemek ben bu orospu çocuğu olacak kavat oğlu kavatın kağıdını iki senedir sadece zararımı çıkarmak için bekliyorum kime niye şirin gözükmekistiyorsunuz bilmem ama bu kavata yedirecek param yok iki yıldaha beklerim ya seve seve ya seve seve çıkaracak parası bitti milleti yine dolandırabilmek için çıkaracak seni yada beni düşündüğünden değil yani bişey derken kime neye dediğine dikkat etmek gerek kesinliklşe yatırım tavsiyesidir özellikle yeni düşen gariban küçük yatırımcıya
    Guldurme beni bizi burda kim görecek de sirin bulacak. Cok sacma bir ithaf bu. Ben kimseye tavsiyede de bulunmuyorum. Lakin takildigim nokta patrona kufur edince kagit cikmiyor. Aksine kufur edenlerin sayesinde burda akli selim sakin sakin bekleyen adaminda morali bozuluyor. Senden daha beter durumdakilerde var. Yapacak bisey yok. Burasi borsa en saglam sirketin bile getiri garantisi yok turkiyede. Demem o ki surekli galibe kufur edip sayfayi azcok bilgi sahibi olmak icin takip edenleri de demorolize etmeyin. Bende zarardayim. Bende baglandim kaldim. Isteyen bekler isteyen kacar. Bir iki kisi var azili burda, mesela senin gibi git 1 ay evvel yok batumda arkadaslar var yok kaynak saglam yok haber patlicak yok otel bitti anlattin durdun. 1 haftadir sanki ulke ekonomisini çökerten galipmis gibi non stop ana avrat sovuyorun. Biraz icinde tutarli ol.moralimizi bozma. Bizde kizdik yazdik ettik lakin hep negatif hep kufur hep hakaret is degil. Germe bizi birader.

Lafim sana ve sen gibi surekli negatif. Takilip sayip sovenlere.

Esas

galip yine çıkmış fes te mağdur anlatıyor ya onun buradaki mağdur olan ky gozu görmüyor benim yarın cuma günü yuzu hürmetine perisan olsun tek duam bu bundan sonra

Esas

galip ozturk

8. Esas

Galip aga gereğini yapacaktır bu kadar sabretmissiniz olaylar çok taze adamlarından bi planı vardır

Sayfa 1051/1053 İlkİlk ... 515519511001104110491050105110521053 SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •