Sayfa 11/691 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 5522 madde; 81 - 88 arası.

Konu: EGEEN Ege Endustri Ve Ticaret Anonim A.Ş.

Duhul
    Jan 2016
    İkamet
    Giresun
    Gönderi
    438

Esas

Biz kağıtta yeniyiz . Eskiler İran ambargosu öncesi İran'a olan ihracatimizi degerlendirse gelecekte ne olur ile ilgili bir projeksiyon olsa daha iyi olmaz mı. Eskilerin tek söyledi sizi gidi ky ler sabreden çorbayı içer Vs. Biraz da somut paylaşımlar yapılsa iyi olur.

Esas

Hissede beklenti büyük onun için ky.çok. Tahta yapıcı malı toplamadan ky.'yı dökmeden götürmeyecek anlaşılan.

Duhul
    Jan 2016
    İkamet
    Giresun
    Gönderi
    438

Esas

Alıntı Originally Posted by cevdet_060 Yazıyı Oku
    Hissede beklenti büyük onun için ky.çok. Tahta yapıcı malı toplamadan ky.'yı dökmeden götürmeyecek anlaşılan.
    Beklentiler neler?

4. Esas

Ky döküldü bile. Kalanlara selam olsun. Bol bereketli kazançlar dilerim herkese.
    Yatırım tavsiyesi mi?. Asla yatırım tavsiyesi değildir dedim

Esas

Bilancoya kalmış 3 hafta genelde bilanço öncesi geri basaip korkutup son birkaç gün kala vitesi 3 leyip giderdi. Son bilançoda pek kiprasmadi. Bakalım bu 1 ayda neler olacak, tüm ortaklara sabır ve bol kazançlar diliyorum.

6. Esas

Dun verdi bugun aldi git gel helal olsun iyi dayaniyoruz millet zengin oldu biz hala... neyse

Esas

Alıntı Originally Posted by Dadas_1985 Yazıyı Oku
    Bilancoya kalmış 3 hafta genelde bilanço öncesi geri basaip korkutup son birkaç gün kala vitesi 3 leyip giderdi. Son bilançoda pek kiprasmadi. Bakalım bu 1 ayda neler olacak, tüm ortaklara sabır ve bol kazançlar diliyorum.
    bilanço geldiği gün ve sonrası taban bile yaptırabilecek kapasitede spek var burada.
    bilanço bistin en iyi bilancolarından bile olsa milleti ters köşe yapabilir, dikkatli olmak lazım.

Esas

arkadaşlar benim anlamadığım toaso,ford almış başını gidiyor,bunlar otomotiv sektörü de egeen değilmi sıkıntı nedir?

Sayfa 11/691 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •